Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 229
liliaaa , има ли ефект от кисненето в серапептаза? Ако искаш да си купиш от тук тази: http://www.iherb.com/Now-Foods-Serrazimes-90-Vcaps/5027?at=0 , имай предвид, първо, че е 20 000 units, а на Doctor's Best е 40 000 units. При това Пинко сигурно ще препоръча още по силната - от 120 000 units. Бабата ще трябва да гълта по няколко наведнъж, а и тук ще ти я продадат на тройна цена.

Аз имам още 50-тина капсули, ако решиш, обади се , ще ти ги дам, а аз ще си поръчам друга. Проблема е, че са от слабата - 40 000 units.

Виж, относно жлъчката - нямам представа дали има значен


Код за 5$ отстъпка при първа поръчка в iHerb: VET574


Здравей права си така е?А както и да го смятам докато поръчам си е поне 15 дни.Бабата е на вилата и вдругиден ще ходя и аз да я видя как е.Снощи го е киснала за 1 път.Оплака се че нещо трудно се разтваря,а аз я посъветвах да го разбие в някое малко шишенце.ок ще имам на предвид твоето предложение,че тази тук на нау е 40лв и е по-слаба.Ще изчакам само Пинко да каже за жлъчката и ще ти пиша, и таман да видим дали ще има ефект тези дни.

# 736
  • Мнения: 0
Здравейте.
извинявам се може би за глупавият въпрос, но аз първи път съм решила да поръчам билкови продукти от https://www.iherb.com/. Прочетох първата страница където е обяснено накратко, но имам няколко въпроса и се надявам да ми отговорите  Flutter Защо не е добра идея поръчката да е над 90 долара (тази която искам да направя е къде къде повече)? Какво точно се има предвид под митница и къде се намира? В пощата ли? При мен има и още един проблем не съм в БГ а в Кипър и нещата стават още по сложни... Как разбирате кога поръчката е пристигнала в "митницата"? Ако може някой да ми даде повече информация нека ми пише на лични  Party Мерси предварително   bouquet

# 737
  • Мнения: 1 167
simplelove евтината доставка от 4$ до 6$ е за поръчки до 90$. Ако си над тази сума раздели поръчката на две, на 3... Имаше една съфорумка от Кипър. Ако не ме лъже паметта единствения вариант за доставка беше DHL. Тогава сумата на поръчката няма значение  Wink
При нас, когато пристигне поръчката, идва пощенски служител и носи известие.



                                      Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

# 738
  • Мнения: 800
Ral_p - при ПМС - масло от пореч + рибено масло + вит. В6:

Vitamin B6 has long been publicized as a cure for premenstrual syndrome (PMS). Study results conflict as to which symptoms are eased, but most of the studies confirm that women who take B6 supplements have reductions in bloating, breast pain, and premenstrual acne flare, a condition in which pimples break out about a week before a woman's period begins.There is strong evidence that pyridoxine supplementation, starting ten days before the menstrual period, prevents most pimples from forming. This effect is due to the vitamin's role in hormone and prostaglandin regulation.

Относно игликите - Evening Primrose (англ) = Nachtkerze (нем) = вечерна иглика (нашенски).

I see you - масло от пореч се пие задължително с рибено масло. Иначе на действа.

petyas - серрапептазата не действа на вируси. Но е подходяща за съпровождащата бактериална инфекция.

Серрапептазата не дразни стомаха.

Justin - като получат обратно колета ще ти върнат парите.

bgroza - пиши им - продукт...счупена капачка, изтекъл.

liliaaa - да пие 3 х 40 000 дневно, за всеки случай (сепсис!)

simplelove - нашата съфорумка Maria-Iva е в Кипър, тя ще ти обясни най-добре.


afwitch Код за 5 $ отстъпка в iHerb: XIX862 animal037

# 739
  • София
  • Мнения: 229


liliaaa - да пие 3 х 40 000 дневно, за всеки случай (сепсис!)

Пинко а липсващата жлъчка има ли значение?

# 740
  • Мнения: 510
Пантера,да,аз  им писах вече , чакам си парите до 48 часа.

Justin, интересно,че има сума ти немски сайтове,които предлагат идентични продукти/е бая по-скъпи , де!/, откъдето  човек може да си поръчва без проблем -аз лично съм поръчвала от такъв немски сайт хр.добавки ,преди да почна от iherb, даже доставката им беше безплатна  за цяла Европа. Даже във въпросния немски сайт съм виждала марки,които се предлагат и от iherb.Да не би да е станало някакво недоразумение?

# 741
  • София
  • Мнения: 36 103
При  ПМС и проблем с половата функция при жените,  според мен, е по-добра Вечерната иглика /от личен опит и наблючения при момичетата, които я използват/.

Да ви покажа Годжито си  Simple Smile на 5 месеца: ЦЪК


  Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com:   YUL919

# 742
  • Мнения: 800
liliaaa - жлъчката има отношение към усвояването на мазнините. Ензимите (протеазите) нямат отношение.

Демек, няма значение.

Тия дни се зачетох по въпроса са МСТ ( средно верижни триглицериди). Заинтересувах се като прочетох че попиват в кожата 100 пъти! по-бързо от олеинова к-на (зехтин). При това осигуряват нужното овлажняване на кожата.

Най-много МСТ има в кокосовото масло. Има и отделно продукти под заглавие МСТ, но повечето са на капсули. Има само 2-3 наливни препарата.

Накарах жена ми да си намаже косата с кокосово масло от капсулите. Хареса и. Но като си измила косата и се видяла много суха и пак я намазала. Shocked Каза, че сега изглежда суха, а "пада тежко".

Като се прибера, ще я видя. Поръча ми да и взема течно МСТ.


animal037 Код за 5 $ отстъпка в iHerb: XIX862 afwitch

# 743
  • Мнения: 390
PinkPanther , Както писах едните ензими дойдоха, а другите - още не. 3 пъти по 1 от всичките едновременно ли да ги пие съпругът ми? Организмът му е склонен към образуване на тромби, дори има операция - стопиране на вена , която е на крака. И на другия крак има подобни проблеми, но повече през есента и зимата. Благодаря !

# 744
  • Мнения: X
Благодаря на всички за ПМС.   bouquet

Кофата ми дойде и си изчислих капсулите за мен и за мъжа ми... Може ли да ме проверите за да не се окаже, че не вземаме правилна доза.

За мъжа ми излезе около 6-7 капсули дневно, а за мен 5. Ниска физическа активност (засега), възраст 35-40.

# 745
  • Мнения: 63
Много се чудя на тези витамини http://www.iherb.com/FutureBiotics-The-30-Day-Beauty-Secret-30-Packets/3632?at=0 тъй като минавам ве4е 30 год.  дали въобще имам нужда да си давам парите да ги купувам. Храня се обилно с плодове и сурови зеленчуци лятото. Зимата намалям приема, но пак до 3 плода на ден си знам. Зимата пия рибено масло, коластра и водорасли макар, че не боледувам.

# 746
  • Мнения: 800
ina21 - ензимите се пият 3 пъти х (едно от всички).

От начало можете да почнете постепенно - 1 х (едно от всички), две х (едно от всички)  - три х(едно от всички).

 До сега какво е пил за този проблем?


Ral_p - няма нужда толкова. Ти - 3, мъжът ти - 4. Стигат.

Нова тема - в понеделник.

# 747
  • Мнения: 63
Какъв желатин ще ми препоръчате? Благодаря.

Например този  Wink



                                             Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com


Този желатин става ли да се слага в киселото мляко с плодовете за получаване на десерт

# 748
  • Мнения: 1 167
Няма ли да ти е по-удобно направо да си изпиеш капсулата, вместо да си играеш да разтваряш желатина?
Рецептата с кисело мляко и желатин се отнася за този, който е готварския, в пликче. При капсулования желатин нещата са по-лесни  Wink Не пречи обаче да изпиваш капсулата с айран.



                                            Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

# 749
  • Мнения: 63

Накарах жена ми да си намаже косата с кокосово масло от капсулите. Хареса и. Но като си измила косата и се видяла много суха и пак я намазала. Shocked Каза, че сега изглежда суха, а "пада тежко".

Като се прибера, ще я видя. Поръча ми да и взема течно МСТ.[/color]

animal037 Код за 5 $ отстъпка в iHerb: XIX862 afwitch  
Аз от доста време се чудя какво масло да си взема за косата, защото с тия химии, които продават по нашите магазини ми омръзна. Искам да си взема олио от жожоба и кокосово олио, но намерих и това http://www.iherb.com/Now-Foods-Solutions-Cocoa-Butter-with-Jojob … z-192-ml/816?at=0 . Дали под формата на масло ще ми върши работа newsm78
Някой ползвал ли е тази маска http://www.iherb.com/Surya-Henna-Intensive-Treatment-Restorative … -225-g/23992?at=0

Общи условия

Активация на акаунт