Дишайте спокойно!

  • 2 817
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 858
Искрица искрено ти благодаря Hug.Когато ПРЕПИСАХ историята го направих с най-добри чувства и бах далече от мисълта да пораждам спорове.ПРЕПИСАХ я защото историята лично мене ме окуражи.Искам също така да подчертая ,че аз съм агресивна ,когато се подиграват с мнението ми с мисленето и вярата ми!Мисля ,че всяка една от вас би отвърнала по-остро на подигравка особено ,когато подигравката се отнася до нещо което я е покъртило и разплакало душата и .Вече съжалявам че Преписах историята и ви я предоставих за да получа аз и хората,които са я написали подигравки.Благодаря ви за вниманието и много се надявам да не видите агресивност и в този мой пост защото агресивноста не ми е присъща!

# 16
  • Мнения: 1 858
Йеппе и на теб благодаря за подкрепата много се радвам че поне двама са ме разбрали правилно!

# 17
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Светленце, в думите на Живко няма подигравка!
Ако в нашия форум се различаваме по нещо от другите е това, че хората тук са дълбоко изстрадали и препатили човешката злоба, агресивност и подигравка! Усетили сме го върху най-свидното ни - децата ни!
Затова не мога и да предположа, че Живко се е подиграл с вярата ти!
Но той има право да не вярва, нали?

П.П. Много и от сърце се радвам, че ТИ вярваш! Радвам се, че си намерила нещо, което да ти даде сила и вяра да продължиш напред!
Хайде не се обиждай /поне не така лесно/ и нацелувай малкия - много поздрави от прашна и достамръсна София

# 18
  • София
  • Мнения: 2 262
Светли,
и аз искам да ти напиша по темата, може би повечето от нас реагират така, защото не беше отдавна този период в България, когато различни секти подгониха нашия народ и уж разпериха ръце за да го приемат в лоното си.... Знаеш може би какво се случи с много хора, останаха без домове и други нещастия ги сполетяха. Вярвам, че за повечето от нас тази история прозвуча невероятно и аз като много от четящите тук отначало хлъцнах притеснено, но после спокойно изчитайки всичко тук, разбрах, че никой няма право да казва на другия в какво да вярва или да не вярва. По-скоро можеш да посъветваш и да окуражиш някого, както и правим всички тук. А да ти кажа, когато аз написах за първи път във форума, помислих, че никой не се интересува от мен  Embarassed и като теб подскочих и ги наприказвах едни жалостиви, дано никой не помни  Heart Eyes Дано твоята вяра помогне на теб и твоето детенце, всички родители вярваме в различни чудеса......   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 858
Много добре си споням времето когато много хора се опариха от секти и тн.
Аз никаде не съм уточнила че Живко примерно се е подиграл подигравка се усеща в постовете и на други мами .Сега със сигурност ще кажете че освен че съм агресивна съм и параноичка хахаха Mr. Green

# 20
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
параноичка такава:) На ти един мармот  bouquet
Споко Сиско- знаем си се. Аз да ти кажа за мой срам подходих с недоверие, защото си мислих че пише някой случаен- ей така минава да ни просвети:)Изобщо не видях, че си си сменила ник-а, пък ти даже и си го нописала:) Извинявам се за което Embarassed
 Peace мир а?

Последна редакция: пн, 12 дек 2005, 16:56 от yosarian

# 21
  • София
  • Мнения: 4 867
това, което аз написах за поуката от мармотската история, е явна подкрепа на твоите думи и на окуражението ти, че трябва да вярваме... и възхищение към тези, които вярват... толкова ли неясно съм го написала?!

аз съм убедена, че когато учениците на исус са говорели за неговото възкресение, на хората тази история им е звучала точно като "един мармот...."

историята на искрица и чудото, което виждаме да се случва с калоян, също напомня на мармота и станиола, но този път ние сме от другата страна - на видялите и повярвалите...

отново казвам: неверието не променя фактите....

# 22
  • София
  • Мнения: 4 412
Сиско, да ти кажа, че и аз не можах да те позная  и реших, като yosarin, че си случайно попаднала. Уважавам вярата ти и изкрено се надавям на чудеса с дечицата!!!

# 23
  • Мнения: 1 858
Не съм имала за цел да просвещавам когото и да е !Просто историята на тези хора ме заинтригува и обнадежди!Защото не съм го преписала от жълтата преса за да не вярвам,а от ХРИСТИАНСКО списание христианите имат страх от Бога и не биха си помислили да излъжат.Още повече че ставаше въпрос за детето им.Ако вие не познавате истински христиани и нямате наблюдения що за хора са аз познавам много и главата си залагам че хората не лъжат(не съм наивна и не отричам лекарите)
Ако бях прочела същата история в някои случаен вестник и аз щях да си кажа че това са пълни измишлиотини!Знам да вярваш е трудно имам впредвид да вярваш сляпо и безрезервно(разбирасе не на всичко)


аз съм убедена, че когато учениците на исус са говорели за неговото възкресение, на хората тази история им е звучала точно като "един мармот...."


и до ден днешен това че Исус е син Божии и е пролял кръвта си за нас да ни умие от греховете звучи като мърмот но Бог казва "вярвайте без да ме виждате"цитирах по памет може и да не съм точна!
Ай ся мир Hug!
'

# 24
  • Мнения: 313
През деня бях изписал цяла страница, но ми прекъсна връзката с БГ-мама и не можах да постна...та сега накратко...

Всеки вярва в нещо...един по-силно, друг по-слабо. И всеки има право на своята вяра и убеждения. Както и всеки има правото да не е съгласен и дори против вярата на другите. С поста си не съм искал да засегна никого. svetlionkata, разбирам и уважавам желанието ти да ни подкрепиш с вярата си така, както подкрепяш себе си и близките си...

Иронията ми беше породена от конкретната история и абсурдите съчетани в нея. Може би е базирана на действителен случай, който е поукрасен и попреувеличен. Може би е измислена с най-чисти намерения...за мен тази история като цяло е неистина. Не самото изцеление - вярата и волята могат да лекуват, и не съществуването на такова болно дете...Самата съвкупност от "факти" за мен е неистина.

# 25
параноичка такава:)  Аз да ти кажа за мой срам подходих с недоверие, защото си мислих че пише някой случаен- ей така минава да ни просвети:)Изобщо не видях, че си си сменила ник-а, пък ти даже и си го нописала:) Извинявам се за което Embarassed
 Peace мир а?


Този цитат показва само предразсъдъците на обществото ни и липсата на толерантност към чуждото мнение! За голямо съжаление!

Скъпа, Сиско!
Подкрепям те от цялото си сърце! Знай, че няма как да повярва човек на каквото и да било, докато не го е преживял самият той!

# 26
Сиско, да ти кажа, че и аз не можах да те позная  и реших, като yosarin, че си случайно попаднала.

Още едно такова мнение?

# 27
  • Мнения: 4 414
аз пък не мисля, че някой е искал да напада и обижда. моето лично мнение беше
това, че ние не вярване на тази точно история не означава, че ти не бива да и вярваш...както и обратното...всеки си има своя избор. не го приемай лично!  bouquet
мисля, че и другите "невярващи" се изказаха в този стил...
също така не съм прочела никъде някой да казва, че си имала някакви лоши мисли, поствайкки тази история...за всички е ясно, че си искала да дадеш кураж...и накрая...това, че не всички реагираха така като си очаквала, не значи, че на някой му е попречила историята и не беше нужно да я изтриваш...
айде, без сръдни вече Heart Eyes  bouquet

# 28
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
параноичка такава:)  Аз да ти кажа за мой срам подходих с недоверие, защото си мислих че пише някой случаен- ей така минава да ни просвети:)Изобщо не видях, че си си сменила ник-а, пък ти даже и си го нописала:) Извинявам се за което Embarassed
 Peace мир а?


Този цитат показва само предразсъдъците на обществото ни и липсата на толерантност към чуждото мнение! За голямо съжаление!

Скъпа, Сиско!
Подкрепям те от цялото си сърце! Знай, че няма как да повярва човек на каквото и да било, докато не го е преживял самият той!

Ех Жаки, Жакиии...

# 29
  • Мнения: 1 858
E в крайна сметка стана това,което най-малко исках спорове и препирни.Чувствам се зле, че мой пост стана причина за противоречия и за това от сърце моля темата да бъде изтрита и всичко да бъде забравено!

Общи условия

Активация на акаунт