Предколедната седмичка изпълнена с хубави изненади 12.12-18.12

  • 8 812
  • 250
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 357
Така! Naughty, не съм го казвала досега, но пак повтарям, който иска да се маха от този форум, пътят е само един-в Отчетни, така че ако сме ви омръзнали, стягайте се и бременейте, така ще ни стане мъчно за вас и ще вземем и ние да се обебим, та да дойдем при вас Laughing...аз така ги виждам нещата! Wink

# 211
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
"Дравейте милички  Grinning !

Гриз честита ти книжка   bouquet ! Безаварийно каране ти пожелавам ! И умната !
Ири не го оставяйте на мира тоя фолкул и успех мила ! Мислите ми са с теб Hug  и твоя татко !
Миа добре дошла при нас и скоро да ни зарадваш !
Както вече са ти казали момичетата не може да се сравняват стойностите на БТ с  други жени , защото всеки си е с индивидуална теласна темп. и важното е да има двуфазност !
Дани поздарвления за волята и успеха с цигарите  Hug ! Продължавай така !
Какче дано ни изненадаш приятно миличка , но аз си мисля че може и да ти е на 33-35ти ден овуто , та затова така с високата БТ в момента , ама дано не съм права , дано !

Късмет на всички желая  Grinning!

Аз днес ходих до НОИ и приключих със здравните за тази година  Crossing Arms .
Сега искам да ви покажа един от тези тестове , жалко , че са толкова скъпи ( на мен са ми подарък ) , защото са страхотни. Аз понеже си знам овулационните дни и прецених да започна на 12ти ден и ето резултата , тестовата линия е тази откъм стрелката  Shocked .....  изобщо не съм очаквала такава категоричност  Crazy . Минавам с един тест този цикъл ,....  кеф .  За сега БТ и теста са на едно мнение .

Последна редакция: пт, 16 дек 2005, 21:53 от Morena

# 212
  • София
  • Мнения: 4 272
Добър ден, мили момичета Grinning Честит ви петък smile3558 На мен днес определено ми върви smile3521 първо, в общината нямах никакви проблеми. В стаята не беше вчерашния чичка, а една много мила лелка. А пък току-що се обадих да попитам за резултатите от микробиологията на мъжа ми - всичко е на шест newsm44 И спермограмата, и микробиологията са много добри Grinning
Днес вече ми е 32 ден, боли ме корема и си чакам лелката. След няколко дни ще изследвам хормони и съм щастлива, че едно по едно правим всички изследвания Flutter Единственото неприятно нещо, което ми се случи днес е, че една висулка ми падна на главата Crazy и доста мие заболя. Добре, че не беше голяма....
Ама вие много сте изписали за 1 ден...ей сегичка почвам да ви чета...че ми се мяркат и някакви вкусни почерпки ....мммм....мерси, за което bowuu

# 213
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Ееее Леа , много се радвам за резултата  Heart Eyes !
И добре , че си се оттървала само с това , с тая висулка ... много са опасни , бррррр...  Twisted Evil

# 214
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Честито на Лея за хубавите резултати Hug Да идват ако ще идват нашите лелки и на Рибарица да правим балканджии Mr. Green
Моренски снимката нещо не успявам да я отворя а ми е любопитно защото този месец където идва и аз ще тествам от този вид... Flutter

# 215
Morena, благодаря и за твоя отговор.. Мисля, че от един месец мерене няма да се разбере кой знае какво.. ама има и друго за срамотите не знам как да споделя тази графика, как да я кача. Графиката ми е в Зачатие
За срамотиите кажете как?

Последна редакция: пт, 16 дек 2005, 13:24 от Mia_a

# 216
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
В същото това Зачатие има един много хубав календар...попълни си даните там..направи го достъпен за чуждите хора и дай линк Mr. Green

# 217
Точно в този календар ми е графиката ама как да направя линка

# 218
не ме линчувайте наистина не знам

# 219
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Херич не зная защо не я отваряш  newsm78 , пратих ти я на мейла , дано там я видиш .
Миа от профила си в календара на зачатие трябва да вметнеш , че си съгласна да се виждат графиките ти от потребителите и след това отиваш на лентичките , избираш си една , кликваш на нея и ще ти дадат код , който копираш и пействаш в тукашния си профил  , в подписа  Simple Smile .

# 220
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
не ме линчувайте наистина не знам
Точно както ти е обяснила Моренската Flutter или може като си отвориш графиката да копираш адреса горе с копи и да го пейстнеш тук.
Отивам да зяпам във пощата, благодарско Heart Eyes

# 221
  • Мнения: 3 376
Опитах да отида на лекар,но почти неуспе6но дадоха ми 4ас за 29.12.Продулжавам да правиа тестове отрицателни са,имам вси4ки симптоми за бременност.До 29 вече ще се побъркам.

Рокси, направи си кръвен тест за бременност, той ще покаже със сигурност дали си бременна.

# 222
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
Миа липсва ти скобата в началото .
Ето така трябва да изглежда -
Код:
[url=http://calendar.all-soft.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=mia_a][img width=64 height=64]https://assets.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not-found.svg[/img][/url]

И според мен си имала ову на 19ти ден ,  дано сте я оползотворили  Grinning !

# 223
Имаш предвид 19 ден от началото на лелката? newsm78

# 224
Аз се пообърках малко newsm78... Нали ову-то е веднага след като спадне температурата?!....

Общи условия

Активация на акаунт