Предколедната седмичка изпълнена с хубави изненади 12.12-18.12

  • 8 799
  • 250
  •   1
Отговори
# 225
  • Sofia
  • Мнения: 21 725
Аз се пообърках малко newsm78... Нали ову-то е веднага след като спадне температурата?!....
Трайно повишение след последната най - ниска температура от последните 6 дни преди повишението .

Дани мерси мила , ама ние и да го оползотворим , резултата е все един и същ , ама не ми дреме , както вече казах  Grinning . И не съобразявам секса с теста , като го направих например пропуснахме същата вечер , щото мнооого ми се спеше и заспах преди мъжо , е следващата я употребихме ама пак не заради теста . Любов , любов и пак така и да става какво то ще  Sunglasses!

Последна редакция: пт, 16 дек 2005, 18:36 от Morena

# 226
  • Мнения: 9 114
Айде, намерих малко вреем да седна да драсна някой ред- гледам тая седмица много културно присъствие сме отбелязали, само 16 страници Flutter Моренка и Съни ще са доволни Laughing
Бан- мнооого мерси за инфото, супер лесно ми идва в такъв случай newsm44 Ама отсега да си знаете, ей- ще се ходи групово, като едни форумски фенки Mr. Green
Моренка, колко струват тестчетата Thinking
Леа, поздравления за всичко и внимавай с тия висулки, щото тепърва ще стават по-големи, та се пази, може да те дебнат  umnikuu

# 227
  • Sofia
  • Мнения: 21 725
Стеф , зная  само цената в Данет ( на линка ) иначе не съм ги срещала , то не че съм ги търсила , та да ги срещна де  Wink  Grinning .

 ooooh! Аз бях забравила да поясня коя е тестовата линия на теста ама се поправих в онзи постинг .

# 228
  • Мнения: 2 123
здравейте банда! Hug
днес мног осте изписали!!!докат ви изчета... Shocked
милички, стискам палци на онези, на които им закъснява...Рокси, ако наистина го чустваш със сърцет си може би въпреки тестовете си бременна. Има ли шанс да е си абременяла в края н ацикъла си?Гризи и на тебе мила - понякога, когато най-малко очакваш и...някой отгоре те целува по челото. /Моренка, благодаря ти, че ме мислиш. Аз теб те Heart Eyesсъщо и те мисля с този хубав и ясен тест.../ Готино е все на някой тест да виждаме и по 2 черти. Преди като си бях правела овутестове много се кефех, че виждам 2 чертички Grinning
Моля ви никой да не напуска, освен по уважителна причина /в отчетни/...
Лея, Хери, що не ги оставите лелите н амира и не си отидете на Рибарица без тях, моля!!!
Аз ако ви кажа какво сътворих - днес минах през 1 секс шоп и си купих уникален екип от чорапи, боди с жартиери и прашки - черни на раета. Сега съм с екипа, пийвам шампанско и чакам бейбъра да се върне от работа и да си... поиграем Wink Mr. Green
Пожелавам ви много много хубав уикенд!!!

# 229
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Аз ако ви кажа какво сътворих - днес минах през 1 секс шоп и си купих уникален екип от чорапи, боди с жартиери и прашки - черни на раета. Сега съм с екипа, пийвам шампанско и чакам бейбъра да се върне от работа и да си... поиграем Wink Mr. Green
Нека играта завърши с пристигане в отчетните Hug Flutter
Снощи бях мома...мъжкия беше на коледен банкет...стояш до 11,30 часа в чата и добре че беше лалка там...ударихме по женски по една приказка Blush
Сега отивам да пия кафе с кумицата си и да си намачкам кръщелника щото мъж ми спи като пън пък мен не ми се стои сама.
Лек ден девойки.

# 230
  • Мнения: 1 153
Доброутро какато винаги пусто и тихо,дори в чата няма никой Cry лек ден на всички Party

# 231
  • Мнения: 2 494
Здравейте, момичета!
Доста време се каня да драсна някой ред ама все нещо се случва и нямам време! Радвам се че ви намирам в прекрасно предколедно настроение! Чудната Коледа приближава а с нея и прекрасните новини, както всяка Коледа!
Аз съм много добре нямам много време за нет, седим си вкъщи и се гледаме!
Моето бебче на 24-т.е. на Бъдни вечер става на 3 месеца и е вече голяма мацка!

Не всички ме познават тук, но за тези които ме помнят пращам много целувки! А за всички - прекраен подарък от Дядо Коледа - по едно, по две-кой колкото желае!

Прегръщам ви всички! Heart Eyes

# 232
  • Мнения: 1 153
Мерси Меги   bouquetДа ти разсте винаги усмихната  bouquet

# 233
  • Мнения: 1 091
Ехоооо, има ли някой? Само ехото ми отвръща, голямо мъртвило, де сте, девойкиии? Явно мързелувате в този зимен ден или пък сте навън и се радвате на хубавия сняг. Около мен нищо ново, но рекох така да се обадя днес. Стоим вкъщи на топло  и цял ден похапваме сладко-сладко /някои от нас/, че детенцето е болно и не сме за навън. И аз не съм много добре, аман от болести, дано свършват вече, че ми писна. На всички желая спокойна и приятна съботна вечер.

# 234
  • Мнения: 2 120
Милички, стискам палци на всички, които ще се тестват.
Рокси сигурно си бременна, щом го чувстваш, има много случаи, в които тестът отчита късно.
Меган, много ти е сладко бебчето.
А на теб Морена желая да видиш такива черти и на другия тест, от същата марка има и за бременност и казват, че са много точни.
Иринии, голяма скица си, представям си те в секси облеклото, ама много е сладурско, как ти хрумна?
Ако съм пропуснала някого му желая както и на всички сбъдване на мечтите.

# 235
Здравейте момичета,

В началото на темата написах, че видях заветните две чертички  Praynig. Вчера бях на доктор и вече съм много притеснена и нещастна  Sad Cry. Лекарят каза, че за средата на 5 г.с. няма нормално развиваща се бременност. Направих кръвен тест и според доктора нивата на ЧХГ са много ниски (274.9).

Умирам си от страх. Направо ще се побъркам, защото през август т.г. направих спонтанен аборт. Притесненията ми идват и от това, че не ми биха анти Д гамаглобул., пък съм с отрицателен резус фактор. Изчетох каквото имаше в библиотеката, рових се и в други сайтове.

Сега чакам, а може би е налице ранен спонтанен аборт. Незнам дали ще мога да преживея отново всичко ...

# 236
  • Мнения: 3 376
Соми, много съжалявам за тези новини, миличка Sad Аз обезателно бих отишла и на друг лекар за алтернативно мнение. Отиди при някой наистина добър гинеколог, защото нищо не се знае още - може и да има какво да се направи. Дано всичко се обърне пак към добро Praynig

# 237
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
someona не се притеснявай Praynig Отиди на друг лекар както ти е казала Гризката. Peace

# 238
Благодаря ви момичета, в сряда имам записан час за преглед, като преди това трябва отново да си направя кръвен тест, за да се види дали има движение по ЧХГ-то.

Само искам времето да минаваше по-бързо. Днес ходих на работа, за да си ангажирам мисълта с друго, че не се издържа  Sad

# 239
  • Мнения: 2 123
соми, плавя трет иопит за отговор /нет ами е много зле днес/
Знам как с ечувстваш и освен да те прегърна Hug мога само да ти кажа, че все още има надежда всичко да е ок.
АКО БРЕМЕННОСТТА Е настъпила по-късно отколкото смятате с доктора може би просто все още е рано да се види това, което трябва...В началните етапи на бременността и ЧХГ  е с по-ниски нива.
Не мисля, че говорим за начален аборт, а по-скоро /ако наистина си в 5 г.с./ за кухо яйце. Ако това е така едва ли отношение и причина за проблема е отрицателния ти резус фактор /и респективно небитата ти инжекция/.
Дано друг лекар те обнадежди повече от нас!С теб сме! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт