Хитринки за всякакъв случай - тема 6

  • 159 151
  • 882
  •   1
Отговори
# 60
  • BG
  • Мнения: 123
Здравейте! Да попитам и тук, препоръчайте ми някакво средство за почистване на алуминиеви повърхности. С търкане хем се драскат, хем резултатa е незадоволителен.

Последна редакция: ср, 10 авг 2011, 00:09 от elmyra duff

# 61
# 62
  • София
  • Мнения: 1 341




Здравейте! Да попитам и тук, препоръчайте ми някакво средство за почистване на алуминиеви повърхности. С търкане хем се драскат, хем резултатa е незадоволителен.

Аз също се интересувах как да си почистя кафеварката и открих в нета, че става с паста за чистене на джанти (от автосервиз). За съжаление нямам познат в сервиз............

# 63
  • BG
  • Мнения: 123
Благодаря!
http://www.fm-perfumes.net/djant.html Намерих това, но дали е удачно да се използва за домакински съдове?

# 64
  • София
  • Мнения: 1 341




Ако е за кафеварка, ще се третира само от външната страна, а и нали след това ще се измие старателно и обилно с вода.

# 65
  • на Дъждовен остров
  • Мнения: 148

Какво да сложа за да изгоня миризмата на нови мебели в стаята?  От 3 дни проветрявам неппекъснато, но не  изезва. newsm78 newsm78 newsm78




За кафе машини аз си взимам специални таблетки,

но в БГ не знам какво да прпоръчам.  Иначе за алуминий сода за хляб + оцет.  Започва едно шуптене и оставяте да престои така. 
Друг препарат, но също не знам дали го има в БГ

# 66
  • Мнения: 1 517
Записвам се в темата.
Сигурно сте коментирали, но не съм чела всичко старо.
Кажете как да изчистя петно от пресни орехи от бяла памучна блуза? Confused също и от ръцете знам за оцет, но не ми помогна

# 67
  • Мнения: X
Теа, сама ще си изчезне с времето. Просто лепилата и байцовете миришат още. Търпение.. Hug

# 68
  • Мнения: 5 676
Записвам се в темата.
Сигурно сте коментирали, но не съм чела всичко старо.
Кажете как да изчистя петно от пресни орехи от бяла памучна блуза? Confused също и от ръцете знам за оцет, но не ми помогна
Пробвай с лимонена киселина!

# 69
# 70
  • Мнения: 1 517
Записвам се в темата.
Сигурно сте коментирали, но не съм чела всичко старо.
Кажете как да изчистя петно от пресни орехи от бяла памучна блуза? Confused също и от ръцете знам за оцет, но не ми помогна
Пробвай с лимонена киселина!
За жалост не помогна, но ще видим как ще го оправя Peace

# 71
  • Мнения: 5 911
Записвам се в темата.
Сигурно сте коментирали, но не съм чела всичко старо.
Кажете как да изчистя петно от пресни орехи от бяла памучна блуза? Confused също и от ръцете знам за оцет, но не ми помогна

Колкото и да е драстично, след чистене на череши за конфитюр,съм си чистила ръцете с Аче. Перфектно става.Вероятно и при орехите ще помогне.

# 72
  • Мнения: 1 517
Ще опитам. Само ме е страх да не съсипя тъканта. Иначе аз даже още имам следи по ръцете от тези пусти орехи Simple Smile

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Хубава тема. Ще надничам и ако мога ще помагам със съвети Simple Smile

# 74
  • Мнения: 2 755
Вместо запис - сигурно се знае от много хора, но хладилника от вътре се почиства много добре с напоена с оцет кърпа. Изчезват и неприятните миризми.

Общи условия

Активация на акаунт