Моля помогнете - Валери или Виктор

  • 7 469
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Моля да ми помогнете при избора на име.Аз поддържам едното име , таткото другото.Много ни е трудно и ще се радвам ако помогнете.Може и да предлагате и други имена за момче с буквата "В"

# 1
  • Мнения: 61
И двете имена много ми харесват. Гласувах за Валери, защото ако изберете Виктор, то почти всяко второ момченце ще се казва като вашето, да не говорим за момичетата - Викита да искаш. Единствения недостатък на Валери е, че в някои страни по света това е женско име.

# 2
  • Мнения: 1 898
Не харесвам нито едно от двете. Едното заради прекалената популярност и негативните асоциации, които си правя с един конкретен Виктор, а другото не ми харесва чисто фонетично. Като малка упорито наричах съседското момче не Валери, а Варели. Отне ми време и усилия, докато се науча да произнасям името правилно.
Предлагам Велин. Peace

Последна редакция: вт, 26 юли 2011, 09:34 от Ulia

# 3
# 4
  • Мнения: 1 796
И аз не харесвам двете имена от анкетата. Валери ми е една идея по-симпатично, но не достатъчно.
Владислав предлагам аз Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 5 658
Гласувах за Валери. Всъщност всичко друго, освен Виктор, бих подкрепила. Това име вече ми е писнало безумно.

# 6
  • Мнения: 399
И аз съм за Валери! Heart Eyes Любимото ми мъжко име с тази буква вече е предложено - Велин! Heart Eyes
Другото,което много харесвам е Волен! Peace Харесвам и Виан,но като гледам не търсите странно име... Wink

# 7
  • Мнения: 1 207
От анкетата определено Валери, винаги съм го харесвала.
Иначе Владимир?!

# 8
  • Мнения: 772
И на мен не ми харесват предложените Валери и Виктор-предлагам Васил,Велизар.Владимира и Владислав много ги харесвам,но вече са споменати преди мен и реших да не повтарям.

# 9
  • София
  • Мнения: 44 209
и двете ми харесват, но Виктор повече...има си хубаво умалително. Иначе и двете имат мнго хубави значения...така или иначе няма да сбъркаш което и да е от двете. С В харесвам и Владимир.
Васил, Велин, Велизар, са ми особенно неприятни имена...

# 10
  • Мнения: 1 615
Тези двете - тц! Wink Подкрепям Васил, Велизар, Велин, Владислав; добавям Венелин.

# 11
  • Мнения: 10 547
Нито едно от двете.

# 12
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
С две ръце съм за Виктор, много харесвам името. Валери, да си призная честно, не ми харесва. С В подкрепям вече дадените предложения за Владислав и Велизар. Харесва ми още Вихрен.

# 13
  • Мнения: 465
Виктор.  Peace Да, често срещано е, но е хубаво.
Валери може да бъде сбъркано с женско име, това би ме спряло да го използвам.

# 14
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Определено Виктор. Валери на много места по света ще се бърка с женското ВалерИ, и всеки път ще трябва да обяснява, че е от мъжки пол и ударението е на друга буква.

Общи условия

Активация на акаунт