90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 146

  • 43 300
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Естествено лаптопите ще са с мен  Wink, както казва мъжът ми - трябва да съм умряла, че да нямам нет подръка  Joy
Хи-хи, много познато и аз съм така Whistling

При мен все плюсове тази четворка, дразнещо е #Cussing out Но всеки случай не е от храната, че тя си е в същото количество и качество както и в другите дни, обяснявам факта с женските проблеми.
За инф. Луната е във фаза Mr. Green
Спокоен уикенд!

# 736
  • Мнения: 1 186
учудващо за мен но след 8 дни от диетата съм -1.300 кг, което е рекорд за мен. надявам се така да продължавам. днес съм на белтъчини и като не мога да смесвам месо с млечни, исках към основното месце таратор  Embarassed, та питането ми е може ли или да си ям салтки и....да ми е чиста съвестта.
пожелавам приятен ден.

# 737
  • Мнения: 493
Здравейте и от мен!

Днес съм на въглехидрати:
З - праскови
О - сврено мюсли с вода
В - канени сме на гости и не знам какво ще бъде. Дори се чудя дали да не вечерям у дома към 18 ч., както по принцип правя или там все ще има нещо режимно , но сигурно ще бъде след 20 ч., защото мъжете докато си изпият ракията минават поне 2 часа.  newsm78

# 738
  • Мнения: 87
Вчера не можах да заспа от глад но устисках много бях гладна и днеска след бананите пак сам гладна а каде е обяд мисля да хапна брускети и искам да попитам дали мога изям повече от 1 пакетче

# 739
  • Свищов
  • Мнения: 874
Много ми беше гладно снощи. Направо корем ме болеше, а и половинката като хапва сладолед наблизо, хич не ми става по-добре. Уж щеше да ме подкрепя, а само ме изкушава - хайде, вземи 1 картофче, хайде лъжичка сладолед...НО аз удържах и бях съвсем по режима.
За днес:
З:Диня
О и В: леща (на чорбичка, за да няма запръжка) и салата.

За утре съм намислила постна пица, но освен домати и гъби, какво друго мога да сложа? Не обичам чушки на пица.

# 740
  • Мнения: 493
Вчера не можах да заспа от глад но устисках много бях гладна и днеска след бананите пак сам гладна а каде е обяд мисля да хапна брускети и искам да попитам дали мога изям повече от 1 пакетче

Хапни си и една голяма салата с тях , защото едно пакетче брускети надали ще ти държи сито до вечерта.

krem4et0 ,аз съм слагала шайби суров лук , задушен лук , печени чушки , печен патладжан . Отдолу задължително намазвам с лютеница и поръсвам с риган и босилек. Важно е да има много добавки Wink

# 741
  • Мнения: 68
Добро утро момичета!
Днес не мога да насмогна с домакинската работа  Rolling Eyes
Днес кантара ме зарадва с -500! След следното меню:
З - пъпеш
О - салата от домати и ризото със зеленчуци
В - картофки и салата от домати
Днес
З - пъпеш
О - едни марети с морска сол и едно парче торта
В - мисля да е 2 филийки пълнозърнест хляб или 2-3 пакетчета солети
Нана, чудесно място сте избрали. Ние отсядаме там в "Фея" чудесен спа хотел
Ти в кой хотел ще си? Да си починеш и да си изкарате страхотно! Да не забравиш да вземеш кантара и да се чудиш като мен...плюс ли си, минус ли си!
Поздравления за минусите на всички и добре дошли на новите!
МЦ....хъм, така си е при него...едно голямо задържане и дори плюс...после всичко си идва на мястото - до следващия път!
Аз отивам да се вихря в кухнята, че то обяд станало!

# 742
  • Мнения: 0
НОВА ТЕМА


  bouquet Че тази върви към заключване.

# 743
  • Мнения: 124
Здравейте! След трети плодов ден по 2 см. минус в обиколките. Не съм се теглила, защото нещо кантара се развали и трябва да си купя нов. Grinning

# 744
  • Мнения: 87
ФИДНКИ ВЕЧЕ НЕ СЪМ В БОЛНИЦАТА И НИЩО НЕ СТАНА АЗ ПАК САМ СИ С КАМЪК В УРЕТЕРА И МИ КАЗАХА ЧЕ МОЖЕ БИ КАМЪКА МИ НЕ МОЖЕЛ ДА СЕ РАЗИВА И МАЙ ТРЯБВАЛО ДА МИ ПРАВЯТ ОПЕРАЦИЯ КОЕТО Е МНОГО ГАДНО. ЗНАЕТЕ ЛИ КАКВО НАУЧИХ ЧЕ КАФЕТО МОЖЕЛО ДА СЕ ПИЕ С КОФИ МЕЙТ ЗАЩОТО СЕ ПРАВЕЛА ОТ КОРЕНЕ НА НЯКАКВО РАСТЕНИЕ НО НЕЗНАМ ДАЛИ Е ВЯРНО И СЕ ДОПИТВАМ ДО ПО КОМПЕТЕНТНИТЕ.

Общи условия

Активация на акаунт