Вече съм на ясла

  • 42 809
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 598

За пантофите един съвет - купвайте на Беко - около 10 лева и не се изпотява крачето, четох и за Бефадо като марка, ама не знам не съм ги ползвала....


Аз само Бефадо купувам. Нямат мърдане, стават и за по-широко краче, мн. лесно се обуват, а и са много красиви. Не изпотяват крачето, но не знам дали е от пантофите или от самото краче.
За Беко не знам, не съм взимала.
Купувала съм и Зетпол, но не съм особено впечатлена, а разликата в цената с Бефадото е само 5 лева Peace
Да кажа също, за детските пантофи в Метро, нахвърляни в кошовете (същите ги има и в Хиполенд, но със стабилна надценка Wink СА ГОЛЯМ БОКЛУК, да не се излъжете. Нямам предвид La Fonseca-та, а някакви без марка, цветни и симпатични, но са невъобразимо лошо качество - супермеки нестабилни гумени подметчици, с които детето се хлъзга се като върху олио, събуват се при по-резки движения и се късат за около седмица Joy

Последна редакция: нд, 09 окт 2011, 21:15 от Doro

# 676
  • Мнения: 79
Ние сме с Беко и в яслата, и вкъщи и съм доволна. А тези Бефадо откъде ги купувате, аз не съм виждала?

# 677
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Не знам каква марка са нашите, но не са лоши. Щом издържат на краката по цял ден а не биват захвърлени на втората минута значи са добри (същите ги имат и вкъщи та мога да преценя реално), потенето при нас е от крачето (баща им е същия), Михаела се поти повече от сестра си.  А и не се разлепиха в пералнята  Mr. Green

# 678
  • Мнения: 3 598
А тези Бефадо откъде ги купувате, аз не съм виждала?

Миналата година ги купих от Жабчето (веригата Жаба), но после установих, че в Ново Бебе (Гео Милев) са по-евтини и сега взех от там, и за яслата и за вкъщи.
В Карфур също съм ги виждала.
За Штъркел не съм сигурна, май и там ги има...
Най-ниската цена е 19.90, иначе редовно са си по 23-24 лв.

# 679
  • Мнения: 3 598

това са ни яслените  Simple Smile

# 680
  • в две хубави очи; - музика - лъчи
  • Мнения: 355
аз пък съм в отбора на повторно тръгващите на ясла /ходи два дена младежа и се натръшка със страхотно разстройство - само 10 дена се лекува вкъщи/
днес да видим - отиде - плака - не иска вече да ходи  Sad
на обяд ще го вземем  Sad
а и да видим новия вирус кога ще го тръшне че ми е интересно
аз иначе започнах да давам цитросепт джуниър  Thinking Thinking Thinking

# 681
  • София
  • Мнения: 117
Здравейте. Чета темата от доста време, а ето че дойде и аз да се запиша. От днес моят син тръгна на ясла. Май не се усети какво става в първия момент. Аз стоях около час до оградата, но групата са на втория етаж и нямам пряка видимост, а милите деца така врещяха, че дори не можах да разпозная дали моето дете плаче (най вероятно  Sad ). Ще го взема към 12 часа (така ще е първата седмица). Ужасно ми е притеснено и на мен.
Пожелавам на всички дечица бърза адаптация  Hug и само хубави моменти в яслата.

# 682
  • Мнения: 1 391
Съчувствам на всички трудно адаптиращи се хлапета... и мами..

Моето спада към тях. Същата история - хвана разстройствен вирус, вдигна Т37,5 еднократно и после 3 дни беше вкъщи, последва нов стрес, нов рев, и неотлъчно мамосване и мрънкане вкъщи. Не ме пуска дори до банята да ида, залепва се за вратата и реве мама мама. С
лед яслата следобяд го гледа баба му, но той като се присети след сън за нас и реве, докато не си дойдем от работа, нарежда и виси на входната врата, истерясва... вечер само ме гушка и не ме пуска. Събота цял ден бяхме заедно и не ме пускаше. Мислех че реве само за мен, но баща му излезе за час и се скъса да реве за него, въпреки че бях с него. Явно е в стрес да не бъде изоставен, да сме всички заедно вкъщи.
В неделя вече беше по-спокоен, след като видя, че цял ден изкарахме заедно семейството. Тази сутрин се събуди щастлив, че сме заедно и "забравил" ужаса на изоставянето. Но в момента, в който го оставих в яслата ревна за мен и така го оставих, блъскащ по вратата истерично нещастен..... Объркана съм, ка ксе постъпва.
Егати стреса...

# 683
  • в две хубави очи; - музика - лъчи
  • Мнения: 355
 ooooh!
пред него се държа аз - разглеждаме снимки от моята ясла - там се вижда дядо Мраз /както му казвахме/ - и само за него говори - и булката му /демек Снежанка/
ама като си тръгна и ми се свива сърцето - все го мисля - чакам да ми звъннат - проверявам си телефона през 5 минути да не би да е звъннал - направо съм си под стрес  #Cussing out - чакам и това да надживея
всичко минава както казват - но ...

# 684
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Болните са навсякъде, не знам други години как е било, но сега ми е странно толкова рано и всички болни. Аз от днес започнах да давам Бронхо-Ваксом по схема за 10 дни, дано не ми изиграе лоша шега тази ваксина. За сега са здрави, но докога ли  Rolling Eyes Отделно давам и Рибчо (рибено масло) повече от седмица вече, на децата им харесва да го сдъвчат първо и после гълтат но не искат да го пият с много вода (както пише в листовката).
Нашата адаптация е на финала, съдя по думите на заместващата сестра която ги пое сутринта, каза ми щом в петък съм ги взела в 16, днес може и по-късно аз да си реша кога Simple Smile Определено не им е много на кеф яслата и на двете, 30 мин не мога да ги изкарам от вратата вкъщи на игра с нервите ми го обърнаха. Те вече знаят ритуала и всичко изчезваше (приготвено от снощи) точно като ми потрябва  ooooh! Знаят къде отиват и като казах че вкъщи няма нищо за ядене а "ам-ам" ги чака в яслата тръгнаха доброволно дори се разбързаха Laughing

# 685
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
... и като казах че вкъщи няма нищо за ядене а "ам-ам" ги чака в яслата тръгнаха доброволно дори се разбързаха Laughing

Desitoo,  Joy извинявай, ама много се смях и ми оправи скапаното настроение Simple Smile
Ние днес за пръв път ще сме до 15 и малко Simple Smile Ще споделя като се приберем как е минало първото спане в яслата Simple Smile. И за пръв път ни се наложи и да ходим с ГТ и слинг Simple Smile (нямам кола, а и трябва да свиквам, че таткото ни е постоянно в командировки Simple Smile). Ами забавлява се в автобуса, но се разплака в яслата - отдавам го на това, че се събраха три деца на вратата ...
Лек ден, за сега Simple Smile

# 686
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Тогава не ми беше до смях, но сега озъзнавам ситуацията  Laughing

# 687
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Добро утро,

тъкмо идвам да ви поплача на рамото, и Десито ме разсмя.

Днес закарах отново малката и ми стана много криво, щото както казва Колибри, тъкмо свикне уикенда да си е у дома, и сигурно си мисли, че вече няма да ходи и хоп...... понеделник пак. Стана ми много мъчно, ама какво да се прави.  Tired

Не знам как да и го обясня това положение.
Онзи ден я взех с огромна драскотина през лицето (почти до окото), но никой не можа да ми обясни от какво е. Отделно ушенцето и беше много червено - дали лелките са я дръпнали?!? Това би ме вбесило много. Да я плеснат по дупето - ОК. По-бива! Но да и дърпат ушите не искам и да чуя!
 ooooh! Tired #Cussing out

# 688
  • Мнения: 572
Здравейте от мен ,
много целувки и прегръдки на плачещите дечица и техните натъжили се мами.  Hug Пожелавам  Ви по бързо да отмине този така труден период.  Hug

Ние днес пак се завърнахме в яслата. Бяхме болни пак носа ни протече, но започнах да давам клеева тинктура и сега сме ОК. Сутринта само ме цунка и замина ще видим как сме пишкането дано си казва че не искам да съм трън в очите на госпожите  Rolling Eyes

Да ви се оплача  в градината трябваше някой да се заеме да направи етикети за шкафчетата на децата и се оказа че две мами сме се решили. Аз има направих на специална програма с картинки на зън зън за момичетата и колите на момчетата и на всяко надписани в програма не на ръка и ги разпечатах в един копирен център където и ми ги изрязаха , че аз съм много "оправна" с ножицата  Laughing А другата мама не знам какви е била направила но днес ги видях и направо се ужасих. Тя само в word е написа имената с шарен цвят и ги е принтала на дом принтер и после ги е изрязала ножица криво колко искате После може ако имам време да ви пусна снимки на моите и на нейните И е купила от книжарницата лепенки с анимационни герой. Като за всяко дете е различен. Аз умишлено ги направих еднакви защото знаете децата сега няма да забележат но след година 2 ще почнат да казват : " Защо моето е такова е онакова?" И така направо съм бясна...................... #Cussing out

# 689
  • София
  • Мнения: 2 781
Здравейте от мен ,
много целувки и прегръдки на плачещите дечица и техните натъжили се мами.  Hug Пожелавам  Ви по бързо да отмине този така труден период.  Hug

Ние днес пак се завърнахме в яслата. Бяхме болни пак носа ни протече, но започнах да давам клеева тинктура и сега сме ОК. Сутринта само ме цунка и замина ще видим как сме пишкането дано си казва че не искам да съм трън в очите на госпожите  Rolling Eyes

Да ви се оплача  в градината трябваше някой да се заеме да направи етикети за шкафчетата на децата и се оказа че две мами сме се решили. Аз има направих на специална програма с картинки на зън зън за момичетата и колите на момчетата и на всяко надписани в програма не на ръка и ги разпечатах в един копирен център където и ми ги изрязаха , че аз съм много "оправна" с ножицата  Laughing А другата мама не знам какви е била направила но днес ги видях и направо се ужасих. Тя само в word е написа имената с шарен цвят и ги е принтала на дом принтер и после ги е изрязала ножица криво колко искате После може ако имам време да ви пусна снимки на моите и на нейните И е купила от книжарницата лепенки с анимационни герой. Като за всяко дете е различен. Аз умишлено ги направих еднакви защото знаете децата сега няма да забележат но след година 2 ще почнат да казват : " Защо моето е такова е онакова?" И така направо съм бясна...................... #Cussing out

Не се ядосвай, може би е трябвало да се уговорите. Все пак е направила каквото е могла, за разлика от други, които дори не са "се решили".  Пък и още не е късно. Направи и на останалите както мислиш, че е по-добре и готово.

А малкият още е болен. То вярно си стана 3 дни на ясла-10 в къщи ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт