Вече съм на ясла

  • 42 784
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
... Аз забелязвам и друго - след като я взема не иска дори баща си и само мамосва и реве за мен.  ooooh! ...
О, и това го има в репертоара Simple Smile Дори от две вечери заспива само, ако съм седнала до леглото й и я държа за ръчичка Sad

Гъбка, бързо оздравяване ви пожелавам  Hug За колегите  ooooh! ... Ама децата са ни най-важни, та да си мислят каквото искат.

П.П Teddy* Hug Как е Къдричка?

# 721
  • Мнения: 1 224
Като ви чета как не ви разбират в работата все повече се обезнадеждавам за намирането на работа заради това, че имам малко дете. А пък ако хем си седя в нас, хем дребната е на ясла ще ми се скъса сърцето / не, че ако ходя на работа и тя е на ясла ще ми е добре, де /  Confused

# 722
  • Мнения: 172
Ла вида, пушка е хулигана (пу-пу)  Heart Eyes

Аз да кажа за тва взимане на децата по-рано...и при нас е така...аз я взимам към 17:30-18ч ама те останали 2-3 деца Thinking Все пак си мисля, че за сега може някои да са си оставили отпуските и затова да ги взимат толкова рано, ама след 01.11...надали ще е така...че и аз като родя все ще ми е да я взимам, а таткото ни е до 18:30 на работа Naughty

# 723
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Момичета, вече сме почти на 50-та стр. ... Кой се оправя с пускането на теми? Искате ли да се организираме и на ЛС на този, който се заеме да направи тема, да пуснем кое детенце в коя ясла/градина е. Аз никога не съм пускала тема с оформление, та малко ме е шубе да не оплескам нещата  Embarassed
Някой да се самопредложи за автор на новата тема?  Joy

# 724
  • Мнения: 3 802
Имам натрупана отпуска повече от 30 дена така че засега не ми трябват болнични.
И в службата нямат особена нужда от мен точно сега,но хора който нямат деца минали през ясли и градини не могат да разберат положението в което се намираме/не че аз преди да забременея не се чудех на колежките с деца защо постоянно остъстват  Embarassed/
Не очаквах да е така-за един месец ясла втора болест.Цяло лято беше навън,играеше с други деца,хранеше се здравословно-надявах се да е изградил някакъв имунитет.

# 725
  • Мнения: 1 224
la vida loca мога да се заема  Peace

# 726
  • последна надежда
  • Мнения: 243
Като ви чета, аз май съм извадила късмет...
Не реве, ходи с желание на ясла. Чорапогащник още не съм слагала, нито за ясла, нито за разходки.
Джинси, потник и блузка с дълъг ръкав. Есенни обувки и яке. Тепърва ще се застудява и вадя зимните.
Притеснява ме, че още не са ги извеждали на вън. Синът ми е свикнал на дълги разходки и сега все затворен, не ми се струва редно. Може би напролет, като посвикнат и пораснат ще започнат да ги извеждат.

# 727
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Mishinatorka, браво и мерси за ентусиазма!!! ... И честита 11-та месечинка ... Още малко и ще сте рожденици Simple Smile

Ако искаш нека се изпращат на ЛС следните данни: 1/Ник нейм на майката; 2/ име на детето; 3/ номер на ясла/ДГ

Аз ей, сега ще ти пратя ЛС Simple Smile



# 728
  • София
  • Мнения: 117
Тази сутрин всичко беше наред - донесе си обувките, взехме и книжка, закачахме се с децата, докато... не се показа лелята и рееев, тръшна се на земята, запищя и го вкараха на сила  Cry Тръгнах си веднага, за да не вляза да си го взема. Сега акъла ми е само в него, плача и се чудя как да му помогна да се адаптира.
Аз имам 40 дни отпуска, но след това съм до 18 часа на работа (мъжа ми също), т.е. преди 18.30 най-рано няма кой да го вземе.

# 729

Общи условия

Активация на акаунт