Изхвърляте ли храна?И ако не-как го постигате?

  • 44 871
  • 1 048
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 7 947
Бабите в нашия квартал - продават на младежите големите си количества  Laughing
Онзи ден какви доматки само хапнахме за по левче килото...мммм

# 1 021
  • Мнения: 1 174
Вили, ама ние сме в провинцията, всички имат домати, кой ще го купи  Laughing
Даже в супермаркета на селото ни няма домати, пипер, за продан. Просто никой не купува  Joy
А мъжът ми опита да си търси в железарията бели червеи, за примамка за рибата. Гледали го странно, после му посочили отсреща камара с оборски тор и му казали: "Ей там, върви си изкОпай, гражданче"   Mr. Green
Мъжът ми е обиден и вече си купува разни болтчета и други от железария в града.  hahaha

# 1 022
  • Мнения: X
А мъжът ми опита да си търси в железарията бели червеи, за примамка за рибата. Гледали го странно, после му посочили отсреща камара с оборски тор и му казали: "Ей там, върви си изкОпай, гражданче"   Mr. Green
Мъжът ми е обиден и вече си купува разни болтчета и други от железария в града.  hahaha
В железарията -червеи?   Thinking
И защо е обиден?С право са го пратили на камарата тор....той къде си мисли ,че живеят червеите?   Mr. Green

Патладжаните можеш да направиш на кьопоолу.
Peace

# 1 023
  • Мнения: 1 174

В железарията -червеи?   Thinking
И защо е обиден?С право са го пратили на камарата тор....той къде си мисли ,че живеят червеите?   Mr. Green

Патладжаните можеш да направиш на кьопоолу.
Peace
Уф. Продават захранки там. Но живи червеи нямат. Ти какви магазини мислиш има в едно село ? Има хранителен магазин където продават и домашни потреби и железария, където продават всичко останало.
Мисли си, че захранка за риба може да си купи от магазин. Не му се рови в камара в тор, предпочита червеите чистички в купийка да бъдат. Както аз си мисля, че няма нужда да си ловя жива кокошка, а може да я купя вече убита и изчистена в магазина. Или греша ?
А патладжаните знам как да ги направя, но не искам. Ако исках щях да си купя патладжани да ги правя на нещо си.

# 1 024
  • Мнения: X
Знам какво представляват селските магазини.И по-скоро би ме учудило ,ако продаваха и червеи редом с храни.

А като не ти се рови в тор,отиваш в специализиран рибарски магазин.Имат всичко,и чистичко ,и по много.     Laughing

# 1 025
  • Мнения: 1 174
Ох, отказвам се  ooooh!
Железария - какви храни ? Там продават въглища, лопати, торове, гвоздеи, въдици, захранки, но не и живи червеи.
Ясно е, че продават всичко в специализиран рибарски магазин.
Ама ти въобще зацепи ли какво искам да кажа ?
В хранителния магазин не продават домати, защото всички имат, не защото не могат.
Същото и с червеите. В близкия град например има живи червеи бели в Железария. Не в специален магазин. Ама там трудно се намират камари с тор.
Не беше идеята, че мъжът ми е тъпанар, а че на село някои неща е смешно да се опитваш да ги продаваш, понеже всички си ги имат.
И беше в отговор на поста на Вилико, че излишното може да се продава.
Понякога учудващо дразниш като напишеш нещо.

# 1 026
  • Мнения: 7 947
Знам какво представляват селските магазини.И по-скоро би ме учудило ,ако продаваха и червеи редом с храни.

А като не ти се рови в тор,отиваш в специализиран рибарски магазин.Имат всичко,и чистичко ,и по много.     Laughing


Наистина си много проста понякога  Joy Joy Joy

# 1 027
  • Мнения: X
Знам какво представляват селските магазини.И по-скоро би ме учудило ,ако продаваха и червеи редом с храни.

А като не ти се рови в тор,отиваш в специализиран рибарски магазин.Имат всичко,и чистичко ,и по много.     Laughing


Наистина си много проста понякога  Joy Joy Joy
Казано от "суперинтелигентна,ерудирана  ....дама" направо звучи като комплимент!
Благодаря!   
    Grinning

# 1 028
  • Мнения: 7 947
Знам, знам - благодаря ти и аз  Joy

Само не знам Роси как се стърпя....

# 1 029
  • Мнения: 6 305
Може би Роси е деликатна и преди да обиди някого  мисли малко.

# 1 030
  • Мнения: X
Само не знам Роси как се стърпя....
Интересно ,аз пък знам защо !    Mr. Green
Но твоята "суперинтелигентност и ерудираност " ти пречи ...много.    Peace

# 1 031
  • Мнения: 7 947
Може би Роси е деликатна и преди да обиди някого  мисли малко.

Можеш да обидиш и след като доста си мислил/чел  Peace

А ти ли, Красо - пишеше за граници? Дали поне веднъж ще ти е възможно да не пишеш след мен последна? Нали по-умният отстъпвал - е, твой ред е  Hug

# 1 032
  • Мнения: X
Границите и спазването им са изцяло твой проблем!        Grinning
Дори и собствените си теми не разбираш.....защо  ли се учудвам, че реагираш неадекватно...     

# 1 033
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
По темата - От както имам куче тип всеядно  - нямам биологични отпадъци ... но и преди това рядко хвърлях храна.

# 1 034
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 194
Имам тиквички в повече,които ми донесоха от село.Кажете ми,някоя правила ли е гриловани,че от пържени ни писна?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт