Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп MADAL BAL

  • 102 437
  • 761
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Здравеите!! аз сам на 17 години и наскоро напълнях поради много при4ини в момента тежа 75кг. и мисля да си купя този сироп и да го пробвам понеже се от4аях от вси4ко друго...Може ли да попитам пре4и ли 4е сам на 17г. и дали би ми навредил по някакъв на4ин Simple Smile искам да го пия 10 дена и да сваля малко килца Wink а това е единствения продукт за когото про4етох толкова полойителни неща Simple Smile Благодаря предварително!!!

# 721
  • Мнения: 10
Пий го спокойно. В книжката пише, че деца на 6 години могат да се подлагат на програмата. Аз ще се отчета довечера, че сега имам гости Simple Smile

# 722
  • Мнения: 0
 Здравейте ,искам да се отчета  за 1-я ден "-1.500 кг" ....доста дни още ми трябват, но с моята 1/2 л. бутилчица не знам до къде ще изкарам ... май трябва да си взема и от кленовия сироп  newsm78 

# 723
  • Мнения: 34
Здравейте,
аз послушах съвета на asya02 , за което съм и много благодарна.
Днес карам 10-ти, последен ден. Най-накрая! Гладуването мина много добре като цяло.
До момента свалени 7 кг, утре очаквам още 0.5 поне. И започвам да се захранвам малко по малко.
Между другото, вероятно от невъзможността ми да пия повече от 1-1,3 л ми остана още от сиропчето. Аз си бях взела 0.5л. Дори ще имам и за захранването.  Simple Smile

Успехи на всички!

# 724
  • Мнения: 0
Здравейте !! Simple Smile Да се отчета: 3 ден съм на сиропа и се чуствам сравнително добре.Днес ми беше най-трудния ден, в момента ми е ужасно студено.Как са нещата при вас, справяте ли се?
Само да попитам проблем ли е,че приемам по-малко от препоръчитилната доза на ден-просто не ми се пие.
Поздрави и много минусчета! Не се отказвайте! Simple Smile

# 725
  • Мнения: 6
Привет на всички сиропиращи !!!!
Аз също си взех 0,5 л сироп  и се притеснявам дали ще ми стигне за 10дни
Все още не  съм започнала да гладувам  ,чакам да мине този студ .... Имам да свалям доста кг ., дано поне  половината да ги сваля . Момичета през колко време може да се повтори гладуването ?
В моя град не се продава кленовият сироп - търсих го на всякъде  , в големите вериги магазини също ( Била , Кауфланд , Лидъл )
Момичета след няколко дни  ще се затвори тази тема  - какво следва след това   , продължение или се отваря нова тема  - питам защото в началото има много хубаво описание на диетата !
Успех на всички сиропиращи !!!!
След няколко дни и аз ще се присъединя към вас  !

# 726
  • Мнения: 186
shera , аз го взех от Метро  Peace но само малка разфасовка 0,25 мл за 19 лева  Peace

# 727
  • Мнения: 54
   amidala13 можеш ли да ме упътиш къде точно в Метро е нареден сиропа че май не съм го виждала . Горе долу при кои продукти да го търся .  Аз преди време съм го поръчвала от сайта но много ми се забави а сега не ми се чака . Успех на всички

# 728
  • Мнения: 186
На мен баща ми ми го взе - някъде при меда  Peace

# 729
  • Мнения: 24
Здравейте и то мен момичета. Успях да издържа 10 дни на сиропа /днес съм междинен ден с ориз/,но да си кажа честно се разочаровах от килогрмите - само 6,9 кг. а очаквах повече, а и така ме увериха в центъра, че на моите над 100 кг. ще отслабна поне 10 кг, но както и да е... и 7 са нещо иначе щях сигурно 2 месеца най- малко да ги свалям. А и се чувствам отслабнала.....
дано издържа и захранването, че много ми се яде... Да си кажа честно аз през тия дни изпитвах глад, докато някои момичета казвате, че не... Използвах 1л сироп и ми остана малко в ъгъла на бутилката. Пиех по 1,5 л на ден. Сега ще започна по малко да вървя на пътеката и дано имам  още някой килограм отгоре. На всички сиропуващи пожелавам успех и повече кг в минус!

# 730
  • Мнения: 20
Привет на всички и от мен.
След 5 дни гладуване, вече съм 3 ден захранване. Резултата е минус 3 килограма, като за дните на захранване не съм мръднала изобщо, а очаквах и от там да има "минусче"  Confused. За сега се справям със захранването. Само вечер е малко по неприятно, но вече съм свикнала Laughing.
Успех и сили на всичи.

# 731
  • Мнения: 10
Здравейте момичета Simple Smile. Сега да се отчета и аз. Виждам, че сте много сериозни за разлика от мен  Embarassed. Но аз си намерих май идеалната схема за мен  Laughing Един ден само на сиропчето, един ден на сиропчето и обядвам. Много добре се чувствам за сега. На вторият ден точно когато започват да ме напускат силите и е време да хапна нещо. Не се водете по мен, просто на мен ми е така, защото не мога да издържа само на сиропа, а и тези 40кг които ме чакат да ги сваля, малко ме обезкуражават за толкова гладуване. Та за схемата ми - на мен ми понася идеално,т.е. 10 дни - 5кг надолу Simple Smile, което си е супер, тъй като не гладувам. Изпълних се с много енергия като видях сутринта кантара. От одавна не го бях виждала на 105кг хахахахахах егати майтапа. Както и да е. Аз продължавам на тази схема, докато има сиропче, а може и след това. Малко си я измислих но си я харесвам и за сега действа. Успех на всички гладуващи. Не се предавайте и много минусчета Simple Smile)))))))))))

# 732
  • Мнения: 0
а аз може ли а попитам при бързото отслабване на някои да не му се е появило стрии или нещо подобно защото аз имам голям страх от тях сега като си го взема и ако за 10 дни се отслабва да не ми се появят...??? Simple Smile

# 733
  • Мнения: 1 273
Направи ми впечатление, че в Карфур-София продават алтернативния сироп от клен и палма за около 52 лв. литъра (био продукт). Малко по-евтино е отколкото в био-магазините. В Карфур го има в био-секцията, но го видях и на още едно място.
Между другото не мога да си представя как някой в този студ спазва подобен режим.

# 734
  • Мнения: 0
Здравейте момичета искам да ви кажа ,че аз няма да издържа още дълго ...  #Cussing out днес ми е 4 -ти ден и нещо психиката ми играе шеги  Twisted Evil Mr. Green направих си сок от портокал ,но не очаквах, че от няколко глътки ще се заситя. Да си призная ,че не спазвам стриктно програмата  Embarassed пия кафе с мед и сметана ... то за тоеа май и няма пълен ефект само -2 кг. за 3 дни  Sad ,ами това е от мен мисля да започна да се захранвам, че ми предстои да ходим на гости за 2 дни и там със сигурност няма да издържа  #2gunfire  Sick ,а после да видим може би добре познатото РХ  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт