Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп MADAL BAL

  • 102 438
  • 761
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 19
Здравеите  пак ...след 6 дни глад и 6 дни захранване обшто 5 кг. 2 седмици  продължих по схемата на захранване тоест фреш(греипфрут),супи4ки,плод и месце по малко и сироп4е и има ефект .преди пречистването 161 висо4ина/64 кг ,след 58.5 сега ве4е 57.5 .въпроса ми е кога мога да го повторя??????.... 4е имам поне о6те 6 кг до моята фигура от преди.Сироп4ето ми харесва и много ободрява и не мога да спра да го пия между всяко хранене и през деня когато съм жадна,дали е вредно ?Евентуално колко се сваля ако продулжа да пия сироп4ето(кленов) по испанската схема и за колко време?може ли някои да ми препоръ4а чаи за разхлабване(4е зелен не6то не ми деиства)?

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 14:27 от desita100

# 736
  • Мнения: 10
riana какво става с теб? Похвали се с резултата Simple Smile

# 737
  • Мнения: 0
Здравеите всички от днес почвам.. 12.о2.12  Да видя колко ще издържа..... Почвам от 99кг. при 172см Мисля ги правя 82 за  1 маи.... Засега 2 часа Ок То било много сладко туи чудо...
13.02.12 вече съм 97.5 кг. Но как стана не разбрах тъи като вчера си и похапнах 2 сандвича паница боб с свинско около половин скумрия и 2 чаши червено вино и 2 филии бял хляб .

Последна редакция: пн, 13 фев 2012, 10:12 от kan4oto72

# 738
  • Мнения: 13
Здравеите  пак ...след 6 дни глад и 6 дни захранване обшто 5 кг. 2 седмици  продължих по схемата на захранване тоест фреш(греипфрут),супи4ки,плод и месце по малко и сироп4е и има ефект .преди пречистването 161 висо4ина/64 кг ,след 58.5 сега ве4е 57.5 .въпроса ми е кога мога да го повторя??????.... 4е имам поне о6те 6 кг до моята фигура от преди.Сироп4ето ми харесва и много ободрява и не мога да спра да го пия между всяко хранене и през деня когато съм жадна,дали е вредно ?Евентуално колко се сваля ако продулжа да пия сироп4ето(кленов) по испанската схема и за колко време?може ли някои да ми препоръ4а чаи за разхлабване(4е зелен не6то не ми деиства)?
[/quot
кой сиоп ползваш, като марка?защото и аз си мислих да си взема, но мадал бал е много скъп?дали може да се ползва друг вариант по евтни?ако не гладувам напълно, а само замествам две хранения дали ще има ефект отслабване?

# 739
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен,след всичко което прочетох реших и аз да опитам от този чудодеен сироп.Днес си го поръчах,и се надявам да няма забавяне в доставката.Имам само един въпрос:пия противозачатъчни понеже имам хормонални проблеми(доста висок тестостерон),дали това ше повлияе на резултатите,и дали трябва да ги спра?

# 740
  • Мнения: 916
Здравейте и то мен момичета. Успях да издържа 10 дни на сиропа /днес съм междинен ден с ориз/,но да си кажа честно се разочаровах от килогрмите - само 6,9 кг. а очаквах повече, а и така ме увериха в центъра, че на моите над 100 кг. ще отслабна поне 10 кг
riana , според мен 7 кг надолу е страхотен резултат, изобщо не трябва да си разочарована. Искам да те питам има ли видима разлика, т.е дали тези свалени кг са реално мазнини или предимно течности? Спортува ли през тези 10 дни?

# 741
  • Мнения: 0
Здравейте пак от мен, искам да се похваля .че издържах  4 дни и се захранвам вече 2 ,но за съжаление само -3 кг. е незнам напълно ,защото сутрин се тегля ,но ще видим утре сутринта.Лошото е ,че сиропа ми свърши ,а мисля че трява да си го пия поне още известно време ... май ще трява да си взема от кленовия , че малко по-евтино ляга  newsm78

# 742
  • Мнения: 0
Здравейте,приемате ли МадалБал-ки:)Поръчах си сиропа вчера,но тъй като е през почивните дни още не съм го получила,имам доста кг за сваляне след неуспешно завършване на Дюкана и много се надявам да имам резултати,ще споделям как вървят нещата:)

# 743
  • Мнения: 24
Здравейте мили момичета. Вече съм на 4-ти ден захранване. Общ резултат  до тук: -7,900 кг. При много стриктно спазване на всичко описано в книгата - до сега.....


riana , според мен 7 кг надолу е страхотен резултат, изобщо не трябва да си разочарована. Искам да те питам има ли видима разлика, т.е дали тези свалени кг са реално мазнини или предимно течности? Спортува ли през тези 10 дни?


[/quote]
f1ST14ka Май са мазнини, защото видимо намалях  и панталон , който не ми ставаше сега го обличам. Абсолютно не съм спортувала и по цял ден си бях в къщи, времето беше много студено и почти не съм излизала. Може би ако бях спортувала щях да съм свалила повече. Но на мен и психозата ми беше в повече... Все ме беше страх, че ще припадна от глад, че ще ми стане нещо на стомаха и червата, защото те много къркаха..и продължават... Blush Абе да си кажа честно за мен  като че ли беше по-голямо изпитане на психиката отколкото за тялото.

Но ще продължа доколкото мога, пък дано изтрая още  6 дни захранването...
Успех на всички....струва си.....  bouquet

# 744
  • Мнения: 19
кой сиоп ползваш, като марка?защото и аз си мислих да си взема, но мадал бал е много скъп?дали може да се ползва друг вариант по евтни?ако не гладувам напълно, а само замествам две хранения дали ще има ефект отслабване?
Тирамису....аз ползвах Мадал Бал за пре4истванети и продължих с кленов сироп класа А и С(понеже единия път нямаше А).Предполагам 4е няма да има съ6тия ефект ако хапваш,верно трудно е ,поне на мен не ми беше леко но издържах.ако заместваш хранене вероятно 6те стане по бавно,и аз това се опитавм да разбера дали има някои които да сподели за колко време и колко кг е отслабнал с заместване на едни или 2 хранене.

# 745
  • Мнения: 0
Здравеите всички от днес почвам.. 12.о2.12  Да видя колко ще издържа..... Почвам от 99кг. при 172см Мисля ги правя 82 за  1 маи.... Засега 2 часа Ок То било много сладко туи чудо...
13.02.12 вече съм 97.5 кг. Но как стана не разбрах тъи като вчера си и похапнах 2 сандвича паница боб с свинско около половин скумрия и 2 чаши червено вино и 2 филии бял хляб . За десерт 1 нуга халва бяла..   100 гр. и ядки стафиди и белени семки..
14.02.12  97кг. не съм доволен .... вчера си хапнах панца боб с свинско 4 филии бял хляб 3 чаши бяло вино риба скумрия около 200 гр
Когато ми свърши палмовия сироп смятам да продължа с ягодов или някакъв по евтин... 

# 746
  • Мнения: 0
Здравеите всички от днес почвам.. 12.о2.12  Да видя колко ще издържа..... Почвам от 99кг. при 172см Мисля ги правя 82 за  1 маи.... Засега 2 часа Ок То било много сладко туи чудо...
13.02.12 вече съм 97.5 кг. Но как стана не разбрах тъи като вчера си и похапнах 2 сандвича паница боб с свинско около половин скумрия и 2 чаши червено вино и 2 филии бял хляб . За десерт 1 нуга халва бяла..   100 гр. и ядки стафиди и белени семки..
14.02.12  97кг. не съм доволен .... вчера си хапнах панца боб с свинско 4 филии бял хляб 3 чаши бяло вино риба скумрия около 200 гр
15 .02.12 98.5 кг.  #Cussing out След вчерашния двоен празник то яко пиене на вино и ядене на пържоли...... съм ужасен от себе си.... Повече никакво празнуване до победата..  и вечерта цял шоколат...
16.02.12 97.3  Борбата продължава  
17.02.12 97.0  Вчера само на сиропче   Изпитвам неописуем студ....
Когато ми свърши палмовия сироп смятам да продължа с ягодов или някакъв по евтин...  

Последна редакция: пт, 17 фев 2012, 10:23 от kan4oto72

# 747
  • Мнения: 0
Здравейте,мами!Ще може ли да ме насочите   Embarassed от къде в София мога да закупя кленовия сироп?Благодаря предварително  Heart Eyes и много минуси на ентусиастите Hug .

# 748
  • Мнения: 0
Днес започвам.. С 72кг ... Надявам се до края на режима с Мадал Бал да съм поне 65   Thinking.. защото съм  висока 168..   Пожелавам успех на всички начинаещи в гладуването като мен   Laughing и на всички останали. Дано утре всички се събудим с поне минус 1кг надолу  Laughing

# 749
  • Мнения: 0
случаино да има някои които да е от варна и да ми каже от каде мога да си го закупя...или някои да ми обясни при поръчка от саита как ще си го получа плс  Wink Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт