Отговори
# 120
  • Мнения: 19 547
Двамата ни младежи вече втора година цяло лято са на Лозенец инструктори по сърф.
Въпреки, че не са съвсем без контрол, ако положението беше като на Слънчев бряг, силно се съмнявам, че любимият изобщо щеше да ги прати там.

Колкото до бързите морета Wink, аз май само на такива ходя през последните 20 г.
Е, все пак с преспиване, но както за седмица, така и за няколко часа съм била.
А шофьора не го мислете, с хубава кола (климатикът да се подразбира) пътят изобщо не се усеща, отделно някои сме с бензин в кръвта и драйвът ни харесва Laughing
А аз така си отдъхнах, като синът ми и компания си промениха желанието да почиват на Слънчев бряг и преместиха резервацията в Лозенец! Като чета тия статии за "балконинга" и проче простотии луд страх ме хваща за него, ама нали не трябва да се меся, че пък забраненото по-интересно става...добре, че той сам се отказа и промени решението си

# 121
  • Мнения: 1 446
То в крайна сметка и всеки си носи глава на раменете де. Аз ще скоча ли от балкона? Не мисля.

За чуждите тийн-ове тук е рай.Имам братовчед,който е 50/50 бг и англичанин. Иска детето да живее в България,че много му харесвали Златни пясъци и....жените и купона. На 18 е. Викам му,нямаш проблеми,ела за два месеца, кака ти ще ти покаже истинската картинка.  Mr. Green

# 122
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 812
Е, има си и прилични хотели за семейства - Хелена ризорт, Маджестик със собствени чадъри на плажа, Комплексът Цвете - Родопи -Флора, който си е доста голям и с пързалки и т.н.
Някой впечатления от хотел Лонгозия или Орел да има....Няма места в тоя Слънчев бряг бе, всичко заето  ooooh!

Орела е на първа линия, но не е ли старичък вътре newsm78, но Лонгоза е по-назад и аз винаги съм го харесвала повече Peace

# 123
  • София
  • Мнения: 2 623
Вече 2 години не сме стъпвали вечер в Слънчев бряг - няма и да стъпим,
освен денем в аквапарка.
Ходете в този към Равда, много по-хубав е, а цената е същата Peace

Инфантилна /оххх, ужасно обръщение, но ... Simple Smile/,
3 години ходим на Несебърския. Както писах и в
темата за аквапарковете, по-хубав е само на пръв поглед.
Първо е много по-пренаселен от този в Слънчев бряг.
Второ, водата там е ледено студена, а в другия се подгрява.
Трето, на кулите могат да ти простинат бъбреците, защото
са затворени, стоиш и чакаш на ужасно течение, сянка и
мокри стълбища. Това в Слънчев бряг няма как да се случи,
защото е открито, всичко е сухо, а и не става такова течение
и си на слънце.
Четвърто, в Слънчев бряг има 2 детски басейна и забавленията
за децата са в пъти повече.
Никога повече няма да отидем в несебърския.

# 124
  • Мнения: 4 120
Късно видях, че всъщност си била в несебърския в съответната тема, от където се копирам , защото моето мнение е различно:
Аз пък имам точно обратните впечатления. Много доволна от несебърския, много разочарована от този в Слънчев бряг. Хем в Слънчев бряг мога да го ползвам без да плащам ще се замисля дали да повторя. Доста по мръсно, чакахме много за пързалките, стълбите до тях са открити и паянтови и група руски деца разклатиха, докато десетки хора чакахме, на мен ми беше по екстремно самото стигане до пързалките , отколкото спускането. В несебърския можеш да си заредиш сума в "часовника" и да не разнасяш пари с теб. Повечето стълби до пързалките са закрити. Чисто е. Има много приятен релакс кът с джакузита за нашата възрастова група Simple Smile Интересна програма имаше между 14 и 17 часа.
+ по добрите места за хранене  Grinning и персоналът е по-любезен. Не съм обърнала внимание кой е по-топъл, но и на двата имаше майки с много малки деца.

# 125
  • Мнения: 5 370
http://www.dw-world.de/dw/article/0,,15297844,00.html?maca=bul-d … vet-5680-xml-mrss

След алкохолинга и балконинга следва и....,мацкинг!

Някои допълващи картинката елементи , през погледна на Георги Папакочев! Laughing

# 126
  • Мнения: 6 031
Някой впечатления от хотел Лонгозия или Орел да има....Няма места в тоя Слънчев бряг бе, всичко заето  ooooh!

Ние почиваме много близо до Лонгоза и съм с впечатление, че там отсядат предимно немци. Програмата вечерта е на немски. Не съм забелязала туристи от типа - балконинг, алкохолинг или мацкинг. По-скоро са улегнали хора. Района около хотела е много тих. След края на програмата от далеч се чува програмата на х-л Бургас.
Минус за мен е, че имаш да извървиш малко разстояние до плажа, ако не предпочиташ басейна на хотела.

# 127
  • В.Търново
  • Мнения: 6 724
Твърдо НЕ за Сл.Бряг!За съжаление точно в това се е превърнал този курорт,място за алкохолен туризам за чужденци и българи!Не разбирам как има все още семейства,които посещават това място,може би има прилични хотели,в които ги няма онези отвратителни пияни ангтличанчета....но всичко е презастроено там,бетон до бетон,бетон върху бетон,някак си ми е разхвърляно там,пренаселено,къде е пространството,къде са големите паркове и зеленина,къде е спокойствието,само крещяши младежи,съмнителни госпожици по минижуп и тем подобни.Това е истината!
Единствено мога да отида до Аквапарка им,не и другаде.

# 128
  • Мнения: 5 370
http://www.monitor.bg/article?id=302415

Ха, сетиха се, когато сезонът се преполови. Как беше лафът, след дъжд качулка?

# 129
# 130
  • Мнения: 768
 Joy Joy Joy
А на мен ми хареса рекламата на Икеа.

# 131
  • Мнения: 2 018
рекламата на икеа ... http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=995109

 Crazy ужас..

# 132
  • Мнения: 574
Един от най-добрите курорти на Балканите. На който не му харесва да не ходи. Ние още сме млади и ни се купонясва.
Какви бетони бе хора. Вие ходили ли сте например в една Испания. Там морските им курорти са 10-пъти повече презастроени от нашите и никъде не казват че са им бетонови курортите.
На който не му харесва да не ходи на Сънито, а да си отиде където му харесва.

# 133
  • Мнения: 330
Случайно влязох в темата, стана ми интересно обаче, как само ги описвате водачите с флагчетата hahaha Синът ми днес се върна от почивка там, ами по цяла нощ в дискотеките са били. Ама кво да правиш, и ние бяхме така на тяхната възраст. Само да няма ексцесии, и да има първа помощ кой да оказва. Щото все едно в Студенски град не е така цяла година. Не го одобрявам, никак даже, ама това си е друга тема.
Това, което се случва е напълно резонно -
тук всичко им е позволено, всичко, което
в техните държави им е забранено.
Там трябва да имаш мисля 21, а тук и на 15 да си,
получаваш алкохол. Те затова и не могат да носят
много, защото колко са пили у тях си - нищо.
Хайде без такива изказвания само, че бях в Лондон преди два месеца. Е, толкова пияни по улиците в петък вечер, и то младежи не бях виждала. Прегръщат светофарите на Трафалгар скуеър, легнали на асфалта, повръщат, излагация страшна. В заведенията се почва с пиене от кофа, в която наливат десет вида алкохол. Целта - до  9 да се напиеш смъртно. Влязохме в един пъб, то нямаше хора да ядат, само пиене, на бара ни гледаха като извънземни като поръчахме храна към бирата. Това само петък и събота. В Щатите живее сестра ми, същото е, там и наркотици има много.  И в испанските младежки курорти са ми разказвали, не е по-различно.

# 134
  • Мнения: 19 547
Един от най-добрите курорти на Балканите. На който не му харесва да не ходи. Ние още сме млади и ни се купонясва.
Какви бетони бе хора. Вие ходили ли сте например в една Испания. Там морските им курорти са 10-пъти повече презастроени от нашите и никъде не казват че са им бетонови курортите.
На който не му харесва да не ходи на Сънито, а да си отиде където му харесва.
Ма не бе, и ние сме били млади, а пък сега млади по душа. Разбираме ви, ама ако може докато купонясвате, да не се хвърляте от шестия етаж в безпаметно състояние, защото ще си останете млади завинаги. Ако имаш дете, което почива на Сънито и прочетеш тази новина как ще се почувстваш? Не ми се мисли как се чувстват пък родителите на загиналите в злополучно пиянство деца. То бива да си изкараш страхотно и ние сме го правили, ама това направо...И сме ходили в Испания, там ако нарушиш определено правило, направо те щрафират като без да те питат ти взимат от кредитната карта сумата тихо и безапелационно. Има ред и държат той да се спазва. Който го нарушава дълбоко съжалява и не го прави повече. Ей това е разликата между нашите курорти и испанските и италианските например. Презатрояването не е такава беля, по-страшното е анархията, която цари там.

Общи условия

Активация на акаунт