Отговори
# 30
  • Мнения: 6

 А мацки натокани като за ревю на Какао не съм видяла досега, хем се мяркат разни манекенки, плеймейтки,пишман миски. Плаж е, все пак.
Аз тях имах предвид де  Grinning
Тръгнали на плаж с едни огромни капели, очила, туники, шалове, плажни сандали на висок ток, синджирчета, пръстенчета, гривнички, един тон грим и настървени погледи  Wink
Там е пълна лудница през деня. И на всичкото отгоре, една като свали горнището и всички имащи какво да покажат не остават по-назад. Абе панаир на суетата си на Какао от години.

# 31
  • Мнения: 1 446
В Синеморец не съм била. Дали пък да не дам последен шанс на БГ черноморието с един уикенд до там. В Слънчев бряг отидохме само на парти миналата събота, единствените мнооооооооооооого пияни бяха чужденци. Българите по чудо бяха по-сдържани някак, което беше неочаквано за мен.

Иначе на плаж на Какао не стъпих, бяхме си пред хотела.

Аз чувам за Лозенец, че се превръща в нещо като Какао????

# 32
  • Мнения: 2 414
Да се оплача и от ресторантите вСлънчев бряг-над 99% не стват за нищо. Tired

# 33
  • София
  • Мнения: 7 194
В Синеморец не съм била. Дали пък да не дам последен шанс на БГ черноморието с един уикенд до там. В Слънчев бряг отидохме само на парти миналата събота, единствените мнооооооооооооого пияни бяха чужденци. Българите по чудо бяха по-сдържани някак, което беше неочаквано за мен.

Иначе на плаж на Какао не стъпих, бяхме си пред хотела.

Аз чувам за Лозенец, че се превръща в нещо като Какао????

Бе не те съветвам да ходиш през август.
То Бутамята (основния плаж) го посъсипаха и всичко тръгна от гадния хотел с глава на патица  Sick; остава плажът на Велека и този по-долу на Силистар.
Ама има много народ по това време на годината.
Всъщност излъгах - ходим на Синеморец от 1996-та, сиреч 15 години.
Боже, какъв рай беше тогава!

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Слънчев бряг не е място за женени с деца. Там се правят лятото едни от най-хубавите партита на Какао. В събнота бях на тиесто и докато релаксирах седнала на пясъка една двойка правеше любов до мен  Heart Eyes От дясно пък други пушеха трева, трети пикаеха в морето, а четвърти правеха нощно къпане. това е слънчев бряг...и на мен не ми е странно, нито едно от тези четири неща...защото това е  слънчев бряг  Grinning

# 35
  • Мнения: 12 670
Да се оплача и от ресторантите вСлънчев бряг-над 99% не стват за нищо. Tired

Че кой отива да яде там?  Всички са ол инклузив и търсят само пиене.  Точна такава е картинката.

# 36
  • Мнения: 1 446
Аз много се двуомя и за още едно парти следващата седмица на Какао, че още ме държи от миналата събота. Ама пусто, има още един недостатък Слънчев бряг--много е далеч.

За семейства с деца защо да не става,зависи къде си. Ако си на ол инклузив и обичаш да си стоиш в хотела--защо не. Все пак Какао не е в целия Слънчев бряг....

Ние едната вечер се опитахме да си проправим път през кича, за да го разгледаме тоя прословут курорт и кво--някакъв мухъл ни предложи пренебрежително и с ирония да посетим заведението му, за да хапнем цаца с бира. Не му казах нищо...

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Да се оплача и от ресторантите вСлънчев бряг-над 99% не стват за нищо. Tired

Че кой отива да яде там?  Всички са ол инклузив и търсят само пиене.  Точна такава е картинката.
Точно  Grinning А и  все повече срещам хора, които ходят на море като мен - бързи морета за партита , само уикендите , в събота аз бях за 15 часа на море - 10 часа път и 5 часа седяхме на Какао и не виждам смисъл да се седя повече, особено пък на слънчев бряг

# 38
  • София
  • Мнения: 7 194
Да се оплача и от ресторантите вСлънчев бряг-над 99% не стват за нищо. Tired

Че кой отива да яде там?  Всички са ол инклузив и търсят само пиене.  Точна такава е картинката.

Е то пък мога да си представя какъв ол инклузив.
Едни колеги проектираха сума ти хотели там, та като ходеха на авторски надзор, ги настаняваха там. И значи гребеш няколко лъжици прясна руска салата; после изкача вчерашна руска салата; после - от оня ден.
Редовно се връщаха с хранителни разстройства.

# 39
  • Мнения: 2 414
И аз няколоко години се трових от ресторанти по морето. ooooh!
Добре,че тази година се храних само  в два и останах старшно доволна.

# 40
  • Мнения: 12 670
Да, бях в такъв хотел.  Храната отвратителна, но беше пълно с чужденци, които изобщо не забелязваха какво ядат.

# 41
  • Мнения: 380
Тази седмица си говорихме с мой приятел българин, който от много години живее в Швейцария. Той така и не можеше да разбере, защо не искам да ходя на Слънчев бряг, това прекрасно място от неговото детство.  Ей сега ще му препатя няколко линка от темичката Crazy

# 42
  • Мнения: 1 446
Ол инклузива ни беше под всякаква критика. А чужденците се оказаха и по-големи селяци от нас--режеха си от ананаса, който беше декориран за украса  Joy

# 43
  • София
  • Мнения: 11 117
Може да бъдат санкционирани с определена сума, но не им дреме.

Съмнявам се...

# 44
  • Мнения: 4 120
Да ви покажа моя любимец от Фарьорските острови, по-точно T shirt-a му Simple Smile

Може да бъдат санкционирани с определена сума, но не им дреме.

Съмнявам се...
Днес charge-нах едни италианци с 50 евро за щета и шум, много им е забавно от цялата работа.

Общи условия

Активация на акаунт