Отговори
# 15
  • Мнения: 4 120
 Наистина е сложно с тези туристи, таксуваш ги за нарушаване на реда- не се трогват, да ги изгониш- с туроператори са, с ваучери, имат си дати за трансфер и полети...да извикаш СОТ- ще ги набият.
 Аз съм решила , ако някое лято ми домилее за Сл. бряг- почивка в затворен комплекс в с. Кошарица- хем си имат shuttle bus редовен до Слънчев бряг, хем ако си искаш истинска почивка можеш и да не мръднеш от комплекса.

# 16
  • Мнения: 1 446
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2011-08-04&article=376934

Четох вчера и за някаква нова мода, балконинг, скачане след пиянски запой/дрогиране в басейна на хотела, изпълнение, което нерядко завършва със смърт...Тръгнало от Испания, Марбея, Ибиза, та...с две думи, това ли са туристите, които "пълнят" бюджета и хотелите?

Mда, факт е. И не само с англичани, не само на Слънчев бряг. Преди три години ги видях на Златни, тази година на Слънчев бряг. Не стига,че ми беше първи път в Съни, ами и ще ми е последен  ooooh!

И не само по баровете ходят. Тези, които са на ол инклузив, си правят изпълненията в хотелските барове начело с аниматорите, които в нашият хотел бяха микс от поляци и българи. Добре,че бяхме само за 3 дни.

# 17
  • София
  • Мнения: 11 117
А в договорите им пише ли че имат право да рушат хотелите, както и да пречат на всички останали ?
Управителката на хотела, в който бяхме също се оправда с тур оператора и пр. Интересното беше, че след като я заплаших с полиция нещата се пооправиха т.е. ние трябваше да се преместим на по тихо място. За алкохолиците нищо не се промени, защо ?! И защо да не може да ги изгониш ? 

# 18
  • Мнения: 24 467
През 2009 г. ходихме там, т.к. почивахме наблизо, отидохме една вечер и такива неща преживяхме и видяхме, че през живота си едва ли повече ще ми стъпи там кракът.
Не да почивам, да мина през него.
Снощи слушах за "новия спорт". Така е, където няма ред има това.
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2011-08-04&article=376939

Е Синеморец та.
От 2003-та ходим там неизменно.
Издаде се. Да видим другото лято. Sunglasses

Последна редакция: чт, 04 авг 2011, 10:12 от Judy

# 19
  • Мнения: 4 806
Миналото лято посрещахме колега на летище Бургас.
През нощта. Самолетът кацна със закъснение 2 часа.
Видяхме пристигащи и заминаващи чужденци. Нагле-
дахме се. Пълни сме с впечатления за няколко години
и ще ни държат от популярните курорти надалеч.
Интересното бе, че русолявите от Запад далеч над-
минаха русолявите от Изток. Вторите бяха по-трезви.
Добре де, може да са по-тренирани, но талпите, кои-
то товареха на идване или на връщане, определено
не сумтяха по славянски ...

# 20
  • Мнения: 4 120
 Скандинавци са и хич не носят на алкохол, милите. И този bar crawl (груповата обиколка на клубовете) направо им разказва играта.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 477
Имам чувство че цялото черноморие се е превърнало в една предпочитана дестинация от чужденците за алкохолен туризъм.Знаят какво ни е положението в България и всичко е позволено,ако изтърпиш санкция ще е минимална и си позволяват всичко!

# 22
  • Мнения: 1 446
A те търпят ли изобщо санкции, или всички си затварят очите за благото на туризма?

# 23
  • София
  • Мнения: 7 191
Е Синеморец та.
От 2003-та ходим там неизменно.

Тази година се наложи да изкарам няколко дни в Приморско, изживях екзистенциален шок. Пияни не видях, повечето бяха семейства и то чехи, ма плаж, дълъг поне два километра, с подредени хавлии през 20 см не бях виждала. Shocked Стъпихме само първия ден, и ченето ми увисна.
В този смисъл "там" няма такова нещо.  Grinning
Обаче плажът на Силистар беше бая фраш.
Общо взето от цялото южно черноморие само плажът на Аркутино ставаше.
Аз лично се заричам да не ми стъпи кракът на море през юли и август (очевидно всички ходят тогава, мразя масовката), и по възможност невър ъгейн на бг море.
В Синеморец е много хубаво през юни, ма ние от 10 години почти не пропускаме да прескочим до там, та вече сериозно ми е омръзнало.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 477
A те търпят ли изобщо санкции, или всички си затварят очите за благото на туризма?
Права си,в най-лошия случай може да им се наложи някаква минимална и смешна санкция,дреме им!

# 25
  • Мнения: 2 414
От Слънчев брят единствените нощни заведения,коитоми харесат са Час пик и Бедрум ,но в тях основноходят българи,в Бедрумдоли и през деня чужденци не ходят.
Но като цяло положението е трагично в Слънчев бряг. Sick

# 26
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
Е Синеморец та.
От 2003-та ходим там неизменно.
вила зеленика Laughing

# 27
  • Мнения: 4 120
 Може да бъдат санкционирани с определена сума, но не им дреме.

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 7 191
Е Синеморец та.
От 2003-та ходим там неизменно.
вила зеленика Laughing

Хубава ли е наистина тази вила  Thinking
Така и не успя да ме грабне от снимките.
Нашето любимо място е Асти.

Общи условия

Активация на акаунт