Черноморец 2011, част 2

  • 41 537
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4
И аз да следя за хубав хотел страхотна нова тема и и прекрасно стихотворение  bouquet  bouquet Hug

# 16
  • Мнения: 114
Момичета,стихотворението е страхотно.Тази година за втори път бяхме в Черноморец.Страхотно е за семейства с малки деца.Преди години не би ми харесало.Тогава ме вълнуваха други неща.Но следващото лято пак бихме отишли.

# 17
  • Мнения: 729
Записвам се и аз в новата темичка.Иние от няколко години почиваме в Черноморец.Чудесно местенце за семейства с малки деца-тихо и спокойно.Догодина пак сме там.Весело изкарване на тези на които им предстои почивка в Черноморец.

# 18
  • Мнения: 8
@джоджо, благодаря за милите думи и поздрава!!! Ще следя темата и да знаете, че другото лято няма да ви се размине- там съм Laughing

# 19
  • Мнения: 30
Здравейте! Simple Smile
Аз съм нова тук. Искам да ви помоля да споделите мнение за хотел "Спика". Засега сме се спрели на него. Вижда ни се много приятен.
Със съпруга ми по-миналата година изкарахме страхотна почивка в Черноморец. На плаж най-много ходихме на Аркутино - много красиво, спокойно и чисто беше. Simple Smile
И на централния беше добре, но пък - мнооого пренаселено.  Confused

# 20
  • Мнения: 654
Здравей Bobotil4e
Плажа на Аркутино не идва ли малко далеч от Черноморец.

# 21
  • Мнения: 30
   Добро утро, джоджо!   bouquet
Да, по-далечко ни идваше, но се организирахме с едно много симпатично семейство, с което се запознахме тогава и пътувахме дотам с кола и мястото ни очарова.  Heart Eyes За 1-ви път видяхме пясъчни лилии. Много красиво растение.  Heart Eyes Отидохме една сутрин в 9 часа на плаж и нямаше никой друг, освен нас - толкова спокойно и вълшебно.
Дори единия път си направихме разходка до устието на р. Ропотамо - добре си походихме.  Crazy
Тази година нямаме търпение да посетим Градина, понеже по-миналата така и не успяхме.
Как е моренцето днес?  Hug С нетърпение чакам срещата ни. Предното лято не можахме да си го позволим и така ми липсва. Ах, моретоооо!  Heart Eyes
Като местен жител на Черноморец, джоджо, може ли да споделиш мнение за х-л Спика, моля? Simple Smile
Черноморец е страхотно място! Вярваме, че и тази година красивото ви градче ще ни зареди с прекрасна лятна морска енергия.  Party

Последна редакция: пн, 08 авг 2011, 08:49 от Bobotil4e

# 22
  • Мнения: 654
Ако се съди по броя посетители,,Спика"е добър хотел.
Аз ходя там до банкомата и виждам усмихнати туристи.
От там ще ви е удобно за всички плажове-к-т Черноморец,Градина,Златна рибка...
А за самотния плаж ви завиждам.
Ще ми се да го усетя и видя.

# 23
  • Мнения: 30
джоджо, благодаря ти! Simple Smile   bouquet

Сега попаднах на много хубава оферта за х-л Ванеса. 25 лв/човек + закуска и вечеря. Този хотел добър ли е? На снимките изглежда приличен, но се случва снимките да не отговарят на реалния вид.  Confused
Спрямо плажа на Аркутино - рано сутрин, през делничните дни, предполагам е така, но четох назад в темата, че през уикенда и там става населено, тъй като местните жители го посещавали. Simple Smile

"Златна рибка" хубав плаж ли е? Не сме били там.  Blush

# 24
  • Мнения: X
Bobotil4e "Ванеса" е прекрасен хотел по мое мнение. Минахме един ден покрай него и го загледахме, заговорихме се със собственика, който се оказа че прави ремонт, влязохме да разгледаме - стаите са просторни, с ново и луксозно обзавеждане. Храната не знам как е, но като условия е чудесен  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 1 948
Плажът на Aркутино вече не е така празен. Там от миналата година вече има хотел - Аркутино резорт и си има хора, поне в по-северната част на плажа, където е пътя. В южната, по-отдалечена част предполагам е по-слабо населен. Е, разбира се не е пълен като някой градски плаж, но си има доста народ.

# 26
  • Мнения: 30
Герганчето, благодаря ти за актуалната информация!   bouquet
dechy, съжалявам да чуя, че и Аркутино вече не е така спокойно място, но здраве да е. Пак ще отидем да го видим. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 166
Момичета, дайте съвет.Колебаем се между:
http://gyrcia.bultourism.de/%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0 … %D0%B8-0-718.html
и
http://pochivka.bg/o-4461-%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%B5%D0%BD_% … D0%BD%D0%B4%D1%81

И на двете места ни искат една и съща цена за нощувка. Изобщо не можем да решим...

# 28
  • Мнения: X
The sorceress второто е във вилна зона Червенка, не е съвсем в Черноморец  Rolling Eyes Аз бих избрала първото  Wink

# 29
  • Мнения: 3 166
В крайна сметка май ще е това в Червенка, защото другото се оказа кооперация с 20 апаратамента, а на нас ни се иска да избягаме малко от лудницата. Докато семейн хотел Френдс е с 6 апартамента, 2 от които ще ползваме ние/2 семейства сме/. Освен това там има опция вечерта да седнеш на масичките в двора, а малчовците да си играятт на воля, докато в Шопови я няма - има само басейн в двора.
Герганчето, благодаря все пак! Hug

Общи условия

Активация на акаунт