Домашен любимец - радост или тревога

  • 7 388
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 710
ами гледайте и Белия Бим, Черното ухо, тогава:)
той е бил 'прост' сетер, нищо скъпо и специално
http://img0.liveinternet.ru/images/attach/b/3/17/7/17007224_1202 … 2174_nitzsche.jpg

# 76
  • Мнения: X
Е гледали сме го и също ревали.

# 77
  • Мнения: 5 710
аз имам чувството, че нашето куче е способно на такава обич... от което ми се къса сърцето направо.

# 78
  • Мнения: X
Бим не би го гледала отново в скоро време. По-сърцераздирателен е и от двама Хачиковци. А неотдавна загубих скъп и непрежалим домашен любимец...гледам да си щадя сърчицето уж.

# 79
  • Мнения: 2 161
Аз вече си избрах куче - Акита Ину.

Много филми гледаш:-)
Точно заради филма си го харесах, как позна Лени? Плаках цяла седмица след това. И сега много го искам.

# 80
  • Мнения: 1 446
Добър избор на куче е направила Chanel.
Мда, и аз доста си поплаках за Хачико.

И аз така, а и ми прилича на нашият.

Ама той нашият никога не ми е ръмжал настървено, пък и си има цял двор, където обаче не живее. И в крайна сметка никога не е бил пускан без повод на места,където има хора....

Ама колко пъти съм заобикаляла заради на един съсед питбула, щото се шляе по улицата безпризорен. И на едни други ловните кучета, и само се моля ротвайлера срещу нас да не прескочи паянтовата ограда някой ден  Praynig

# 81
  • Мнения: 5 710
Аз вече си избрах куче - Акита Ину.

Много филми гледаш:-)
Точно заради филма си го харесах, как позна Лени? Плаках цяла седмица след това. И сега много го искам.

Ами защото когато започна филма започнах да рева и не спрях с дни след това.
Тогава четох за това куче..

# 82
  • Мнения: 521
Ред, ротита-та са скокливи по принцип Confused

# 83
  • Мнения: 0
Незнам, не искам и да знам е отговорът ми.

А относно радост или гадост - е кажете ама честно, кой те посреща, кой те изпраща, кой те усеща, кой е готов да се бие за теб, кой те притиска така силно с обич, кой, кой, кой  Laughing

е, има разходки, има козина, има бели, има разгонени женски, има вечно разгонени хукнали мъжки, има и спуканата детска топка, има и изяден диван или телефон.........

ЛЕЛЕ КОЛКО ГО ОБИЧАМ!

# 84
  • Мнения: X
има и изяден диван или телефон.........

ЛЕЛЕ КОЛКО ГО ОБИЧАМ!

Има и прегризан маркуч на пералня докато тя си работи, а обувките останали без пети не бих могла да ги преброя. Едните даже абитурентски.  Laughing

# 85
  • Мнения: 1 446
Ред, ротита-та са скокливи по принцип Confused


Еми тогава се моля да не съм отвън.

Аз с колко обувки се простих. Ама ейго--като по погледна само и се размеквам.

# 86
  • Мнения: 599
Моята 'убостница ми ядеше само лявата обувка - така се оказах с 5 чифта обувки - дясна здрава и лява разпокъсана  hahaha
Ако нападне човек, ще бъде приспана, колкото и да я обичам  Sad Но ми се струва невъзможно да е агресивна, защото е кокер. По-скоро от страх би направила нещо, отколкото от злоба.

# 87
  • Мнения: 5 710
Ние имахме късмет с не-гризливо куче. Нямаме никакви поражения

Дали е радост или тревога, по-скоро е радост, но иска грижа - има хора, които залитат, но със сигурност трябва да го храниш, да го къпеш, да се грижиш за здравето му, да играеш с него, иска внимание, кучето не може да стои само, то сякаш живее, за да е с теб. Тревога е, когато трябва да се разделите, защото остава сама, или на хотел, или у приятели, тогава изпитваш нещо, което предполагам изпитват в много по-силна степен родителите на децата - раздялата, мислиш го дали страда, как понася. Така че има и негативен момент в отглеждането на кучета, иска внимание, като едно дете, но никога не пораства - емоциите ще са все същите, игрите ще са все същите. Трябва да си готов, че ритъма ще е еднакъв 10 години примерно.  Никога няма да каже нещо, никога няма да се научи да си отваря хладилника, или да си почиства, никога няма да научи нищо полезно да върши из къщата ( моята мечта:). И така.

# 88
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 305
... то сякаш живее, за да е с теб. 

Разби ме отвсякъде.

# 89
  • Мнения: 6 306
Имам хъски, и ми се струва невъзможно да нападне човек, най-много да събори някой, скачайки да го целува. Всъщност не съм чувала да има ухапани от тази порода. Но види ли животно /кокошка,коза и овца/ се превръща във вълк. Това ми е единствената грижа, че не мога да го разхождам свободно там, където има вероятност да срещнем някое стадо.

Общи условия

Активация на акаунт