90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 147

  • 27 427
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 213
Да се запиша и аз, благодаря за темата!!!
Днес варива, З - праскови, О - картофена салата, В - тиквички с ориз и салата.
Мен също ме мъчи дългият интервал между храненията, но като че почвам да свиквам, особено ако си "подложа" добре на обяд. Wink
В тази връзка, ще си повторя питането, че май никой не ми отговори - важно ли е обядът да е в точен час, между 12 и 13:00? Това ми е проблем и дано да не е съществено...

# 46
  • Мнения: 11
Да се запиша и аз, благодаря за темата!!!
Днес варива, З - праскови, О - картофена салата, В - тиквички с ориз и салата.
Мен също ме мъчи дългият интервал между храненията, но като че почвам да свиквам, особено ако си "подложа" добре на обяд. Wink
В тази връзка, ще си повторя питането, че май никой не ми отговори - важно ли е обядът да е в точен час, между 12 и 13:00? Това ми е проблем и дано да не е съществено...



По мое мнение - не е . Важното е обяда да ти е след 12ч. и не по-късно от 20 ч.

# 47
  • София
  • Мнения: 6 213
Благодаря ти, не знам къде го мярнах това за часовете, а ме тормозеше. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 0
момичета,най-после ми дойде мц сега чакам да свърши и да се премеря да видя какво става с кг ми...утре ми е втори плодов ден..но се чувствам по лека вече

# 49
  • Мнения: 24
записвам се и аз, да се похвалиа 9ти ден от режима и съм минус 3,500 утре е бобов ден менюто още не съм го решила

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 723
ДобрУтру фиданки Grinning


Аз съм пред МЦ и ме е друснал един вълчи глад...........
събудих се озверяла от глад и си направих топла вода с мед,
а след малко ще хапна 2 големички банана.......
След варива винаги умирам от глад.

Днес Въглехидрати:
З:2 банана
О:салата с макарони + чай с мед
В:2-3 кексчета + чай с мед

Хубав ден  Grinning



# 51
  • Мнения: 2 222
Аз съм с 400 гр. надолу от вчера насам, но нещо ми е много лошо на стомаха. Вечерята си я изядох едвам наполовина снощи. Много ми е зле, чудя се вече да не е някой вирус. Все пак си изядох закуската - праскови, даже цели 3, че бяха по-малки. Днес мисля да съм на картофи и за обяд, и за вечеря. Не мога да си обясня какво ми става на стомаха, цяла нощ къркори ужасно, не е от глад обаче, дано ми размине днес.

# 52
  • Мнения: 493
Добро утро и от мен!
След снощното ми ходене на гости ,където прегреших доста- вечерях след 20 ч., ядох белтъчини със салата, а ми беше въглехидратен ден ,пих 2 чаши бира-днес кантара е с цял килограм отгоре . Извода е - Не правете като мен! Днес ми е плодов и се надявам да изчистя пораженията.
Желая ви лек и минусов ден с повече усмивки! Hug

# 53
  • Мнения: 5 435
Добро утро,

Danewa, след плодовия ще изчистиш този плюс!

Аз пък след варивата съм +200гр, май вечерята ми беше в повече, и след въглехидрати съм винаги +, така че и аз ще разчитам на плодовия! Иначе днес мисля да закуся нектарини, а на обяд ще е нещо сладко защото го мисля цяла седмица! Embarassed

Някой знае ли кога луната е във фаза този месец? newsm78

Хубав ден!  bouquet

# 54
# 55
  • Мнения: 3
Привет фиданки,
И аз нещо след варива съм в + newsm78. Днес въглехидратен З-сини сливи, О и В - филийки с лютеница и салата.
Лек и минусов ден на всички!

# 56
# 57
  • Свищов
  • Мнения: 884
Снощи, въпреки че имахме гости, не хапнах и не пих нищо друго освен вода и чай.
Днес съм на пъпеш и постна пица.

valeia, стоенето в къщи ми е голям проблем, защото работя от дома. Докторант съм. На есен ще имам часове, но само 2 часа седмично, което по никакъв начин няма да ме разсейва от храната.

# 58
  • Мнения: 1
Добро утро ,момичета Simple SmileНа мен днес ми е трети воден ден,не мисля че ще имам проблем да издържа(първия ми беше най-труден),след 5 дни ще дам пълен отчет,бих казала,че съм много доволна,но след 3 месеца почивка пак ще съм тук за остатъка от килограмите Grinning Хубав ден на всички Simple Smile

# 59
  • Мнения: 306
  Здравейте момичета!
Днес след плодов ден имам - 1 кг , немога да повярвам , толкова съм доволна, видях на кантара 56, трябва да има и такива моменти да ме стимулират Simple Smile
 Днес: Закуска:пъпеш
           Обяд:пиперки с яйца и сирене+салата
           Вечеря: същото
Значии след този плодов съм 56.5, ще се отчета след следващия плодов пак Simple Smile
Лек ден Ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт