90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 147

  • 27 426
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 607
Днес белтъци - З: 1 голяма нектарина; О: 2 кюфтета със салата от домати и краставици; В: 2 кебапчета със салатка.

Успешен ден на всички!

# 31
  • Мнения: 471
Привет!
Днес съм въглехидратка
З-парче руло(знам че не трябва)
О-спагети с гъби,запечени с растителен кашкавал
В-бисквитена торта

# 32
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!  bouquet
Аз днес съм на белтъци- ама хич не ми се яде.Може би е от слънцето днес бях на плаж newsm78
А иначе след първата четворка след  водния си запазих минуса от десет кг. Много съм доволна  Grinning.
Момичета имам един проблем.Другата  събота съм на вечерна сватба. Броя,броя, пада ми се плодов. Не го виждам как да стане. Дали да взема да го разменя с белтъчния след него и пак явно няма да мине без нарушения, но все пак...
Вие какво ще ме посъветвате?

Последна редакция: сб, 06 авг 2011, 19:31 от Anentze

# 33
  • Мнения: 0
Здравейте мили БГ Мамчета !
От около преди две години видях този режим, но все не се наканвах да го започна.Сега обаче, когато видях / или по скоро не успях да видя края си    Blush /  се реших. Започнах я и сега на 08.08 ми се пада първият воден ден. След като видях колко сте много реших и аз да ви пиша. Малко съм обезпокоена тъй като за първите 4 дни се разделих с 2 кг. След това си ги върнах и сега не мърдам. Трябва ли да се притеснявам. Е трябва да си призная, че не съм абсолютно стриктно  Embarassed. сега съм твърдо решена тъй като не искам да я спирам и пак да я започвам след водният ден да си я продължа , но този път както си му е реда. и освен това я комбинирам от с лунната и смятам да включа и разделното хранене. Решена съм да ги изкарам тъй като за мой голям срам имам да свалям 23 кг, които безотговорно и неоправдано качих за 3 години.
Радвам се, че ви има вас, за да има с кой да споделям радостите и несгодите свързани с режима.
  bouquet

# 34
  • Мнения: 11
jijerota, добре дошла сред нас!
Сама виждаш,че когато си стриктна режимът при теб действа безотказно.  PeaceПродължавай да спазваш предписанията и ще видиш, че дори само след първите 3 месеца може да се разделиш с тези излишни кг., без да е нужно да повтаряш режима.   Hug

# 35
  • Мнения: 87
банани
брускети + малка кифла с мармалад
тирамису+суха паста + черен шоколад

# 36
  • Мнения: 0
jijerota Добре дошла! Пожелавам ти да намериш волята и хъса да се отвървеш от килцата. Не са малко, не са и страшно много, но все пак не забравяй че го правиш заради себе си и заради собственото си здраве. Не се поддавай на малките изкушения. При такава разнообразност от храна наистина не знам от какво толкова се изкушавате някои момичета.  newsm78 Не съм намирала досега такава диета която да ти предлага от всичко.  Mr. Green

А относно разделното хранене и лунуването сподели какво точно правиш, защото може да излезе така че да не правиш 90 дневната диета, а някаква си твоя измислена 90 дневна.  Wink

Anentze Няма да е фатално ако си размениш дните, но все пак гледай да не се повтаря. Има си причина да са подредени по този начин.  Hug

Момичета, след поста на bonbolina  се зачудих позволен ли е растителен кашкавал във въглехидратен?  newsm78 Звучи ми като за белтъчен, нали все пак е кашкавал уж...  Thinking

# 37
  • Мнения: 87
тази диета има ли ефект ако метаболизма ми не  добър то не се ли смесва пак всичко аз ходя на 2-3 дни до тоалетната

# 38
  • Мнения: 0
jijerota

Anentze Няма да е фатално ако си размениш дните, но все пак гледай да не се повтаря. Има си причина да са подредени по този начин.  Hug
valeia Благодаря за отговора много се надявах някой да ми отговори така.  EmbarassedДано не е фатално, тъй като до момента съм абсолютно стриктна.
jijerota добре дошла. Спазвай всичко и резултат ще има.Аз лично съм се убедила в това. Не е необходимо да правиш нищо извън диетата. Така само ще нарушиш режима, а той действа чудесно такъв, какъвто е.

# 39
  • Мнения: 11
тази диета има ли ефект ако метаболизма ми не  добър то не се ли смесва пак всичко аз ходя на 2-3 дни до тоалетната


Ами така като си гледаш лентичката тези два килограма да не би да си си ги измислила  Crossing Arms Защо питаш дали диетата има ефект  Tired

# 40
  • Свищов
  • Мнения: 883
valeia, мен лично ме притеснява яденето САМО 3 пъти на ден, като навсякъде всички пишат, че е добре да се яде 5 пъти дневно. Днес и на обяд и на вечеря хапнах доста (почти 2 пъти като количество повече от обикновения ми прием на обед и вечер), вечерях в 19 почти и пак съм зверски гладна. Обядвах в 1 и огладнях към 3, а в 4 вече чак лошо взе да ми става. Ей, това ме притеснява и това ми пречи. Ще трябва да се свиква на това...няма начин, но 5-6 часа без каквато и да е храна за мен си е мъчение.

# 41
  • Мнения: 0
krem4et0 И аз бях/съм свикнала така. Според мен идеята с 3те хранения дневно е че организма има повече време да преработи по-качествено храната  Rolling Eyes Малко по малко все ще я избутаме. Гледай да се разсейваш с нещо и ако можеш не си стой вкъщи много. Аз като съм навън не мисля толкова за храна, обаче вкъщи ли съм... ламите се ослушват само.  Laughing

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Момичета, след поста на bonbolina  се зачудих позволен ли е растителен кашкавал във въглехидратен?  newsm78 Звучи ми като за белтъчен, нали все пак е кашкавал уж...  Thinking
Не, не е позволен

# 43
  • Мнения: 1 517
Здравейте дами Simple Smile Приемате ли завърнали се от море  Rolling Eyes
Нана пожелавам ти хубаво изкарване и дано нямаш проблем с интернета като мен Wink Моята почивка я оплесках. Я кажи тази седмица да я отпиша ли и после да броя с една седмица повече(преди 2ро завъртане) или не? Плодовия не го направих до край и прекалих с морските изкушения. Утре мисля да се пречистя на плодове и зеленчуци и от понеделник съм от най0- стриктните  Mr. Green
Браво за банския  newsm44 страхотна мотивация Е да се прочете такива нещо.
От утре ще ви следя редовно,хубава вечер  Hug

# 44
  • Мнения: 68
тази диета има ли ефект ако метаболизма ми не  добър то не се ли смесва пак всичко аз ходя на 2-3 дни до тоалетната

Кое да се смесва мила? Не се притеснявай....това което е на изхода почти не се използва от организма. Ако искаш мога да ти пратя линк за това как действа храносмилателната система. Не е хубаво че не ходиш до тоалетна 2-3 дни, но това няма общо с метаболизма и разделянето на храните. Само определени ензими се усвояват чрез дебелото черво.
Аз път такива сменки на дни не уважавам Stop
Или си на режим или не! Ами ако ви кажа че почти всички празници съм била на воден или плодов...ами това е! Поръчвам си плодове или пък си пия водицата. Едва ли ако си на вода или плодове ще се провали сватбата или ще ти се развали настроението!
Колкото до храненията...права си че много диетолози препоръчват по честото хранене с дълго дъвчене и малко количество - има резон в това - определено, НО на този режим идеята е хем да се излъже самото тяло, хем да има достатъчно време между храненията за да не се пренатоварва стомаха - така си мисля аз.
Абе я го манете тоя боклук - растителен кашкавал....като ще ям такъв, няма да ям никакъв....не говоря за хора които имат проблеми с млечните продукти. Аз лично не го причислявам към никой ден ....значи до колкото съм запозната е на основата на соево или оризово мляко, соев протеин, растителни мазнини и царевично нишесте.....изберете си къде да го турнете...аз избирам - кофата.

Общи условия

Активация на акаунт