Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 89-та тема

  • 150 918
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 15 485
   Ауу, колко много вкусни предложения!

   Ей я нашата вечеря!

 

# 31
  • Мнения: 7 420
  Пепика,питката на победителката не че е грозна,но......Всички виждаме ,че нивото й е много далече от твоето!Освен това,ми изглежда и хлътнала посредата.... newsm78

   За мен си ненадмината! Hug Hug Hug Много много ти е хубава питката!И колко изпипана!С толкова фини елементи.
   Адски недомислено е това с правилата за раздаването на награди.... newsm11
 
   Има ли други конкурси,където можеш да се изявиш?  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 08 авг 2011, 22:56 от Селма

# 32
  • Мнения: 384
Здравейте! Чета ви редовно, но колкото и да ми се иска и аз да се включвам по-често, не ми се получава, Не че не готвя, но няма кой да снима.

Страхотни неща има тук - и като рецепти и като изпълнение!

От мен тази вечер един домашен хляб с овесени трици и различни семена - слънчоглед, ленено семе, сусам.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 283
днешната т.нар. вечеря за половинката, че аз съм на диета  Rolling Eyes

# 34
  • Сливен
  • Мнения: 140
здравейте
отдавна не съм влизала и видях уникални неща,няма да изброявам,защото поста ми ще заеме цялата страница
искам само да изкажа възхищението си от питата на пепита за конкурса ,направо е уникална,не се ядосвай,ти си знаеш ,че няма по хубава пита  Hug Peace
честита темичка   bouquet
от мен питки по рецептата на короната на готвачката,само прибавих сирене и ги направих малки
една сладоледена тортичка
питка с масло и шарена сол
картофени кюфтенца
две тортички с готов крем
пълнени пиперки с кайма

# 35
  • Мнения: 9 123
Пепита, поздравления за майсторки направената питка  Hug  bouquet
Вземам си пържолка на Тайна от чинията (дали остана някой) и се връщам да чета и старата тема  Blush

при нас в неделя правих консерви с доматена манджа, консерви с домати



а днес вечеряхме само сирене във фолио и салата

# 36
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Пепика, благодаря ти за прекрасната тема! Питката ти е NR 1   bouquet

Labrex, Esy, Селма, Madla, Близнаците2004, Гуинет, Ditsan, благодаря би много, мили Дами!   bouquet

Tutulina и Ала-Бала, честит рожден на дъщеричките ви, да са ви живи и здрави и много щастливи, да ви радват и да имате винаги поводи, да се гордеете с тях.   bouquet
Еликсир, благодаря от името на дъщеря ми Simple Smile. Тя също ти е почитателка.   bouquet
Chrissy, добре дошла във вкусната ни темичка. Да знаеш, че е много опасна и застрашава от пристрастяване и няма лекар или клиника на този свят, които да могат да те спасят от нея Wink.  Комплименти за тортата на приятеля ти Simple Smile.   bouquet

Mam and Wife, много ти благодаря! Накара ме да се почувствам невероятно. Ти също липсваш много в темата, а толкова много бих искала да те виждам по-често.
 
Labrex, невероятно вкусно и красиво е при теб, но ти си го знаеш това. Аз искам отново да ти кажа благодаря, че си  сред нас!!!!
Esy, разкошни тиквички, много са апетитни, но толкова красиви, че да му е жал на човек да ги докосне.
Meri1966, вкусно е при теб. Ние си берем домати вече. Големи и вкусни, радвам се, че майка е запазила семе от този сорт, че жената на брат ми го загуби.
Селма, тиквичникът е много предизвикателен, предполагам и на вкус е неустоим.
BiankaD, много красиви и вкусни неща ни показваш, чудесно е че ги споделяш с нас.
Madla, много ме съблазни с пържените зеленчуци и сосовете към тях, ммм
Гуинет, къде се губиш, липсваш ни в темата, показала си отново вкусни и красиви творения.
Близнаците2004, всичко, което си показала на страница 40 в предишната тема е невероятно, комплименти.
Ditsan, вълшебнице, отново изкушаваш много.
Пеп-4о, ти сега както си показала с ръка каква голяма риба си хванала, , наистина е голяма де Wink. То и аз навремето хванах там една риба и все се хваля с нея, защото е единствената риба, която съм уловила през живота си! Но пък ъ пъстърва, не каква да е WinkWinkWink!
Nudel33, добре се завърнала от отпуска. Радвам се да те видя! Чудесен кекс и хлебчета.
Angellove, прекрасна торта!

Да се чуди човек как да показва след Пеп-4о, но какво да се прави съдба…

От мен и от дъщеря ми за рождения ден на един от мъжете вкъщи имаше кекс с кайсии,



Тирамису



и Sachertorte, децата решиха, че с пудра захар ще е още по-красива и рожденикът ще се радва, че и те имат участие в приготвянето и´ Wink и той разбира се много ги похвали Wink,  



иначе друго не сме приготвяли, ядохме навън, че и ние искаме да разберем нещо от рождения ден, а не да сервираме и отсервираме Wink.

А това е един от няколкото вече узрели домати в градината на дъщеря ми. Много е вкусен, взехме си семето за него от България. Също искам да попитам дали някой знае защо тази царевица е така червена, а другата си е нормално жълта, много е крехка и затова се счупи така лесно.

 

А другият малък, неоткъснат още червен домат е отгледан от майка. Ох каква хвалба му хвърлям, но не знам вече от колко години, не съм яла такива домати и едва ли някой може да си представи, колко им се радвам и наслаждавам.

И от предните дни:

палачинки със сирене и сладко от кайсии, което правих, че имахме много кайсии.



И спорната каша от гъби.



Майка ми си я поиска. За мен е сос от гъби, за нея каша c гъби, но то сега и секретарките вече не са секретарки, а  офис-асистентки, но и аз съм пък една, мани, мани, овенска ми работа Wink.

Последна редакция: вт, 09 авг 2011, 18:12 от Venetta

# 37
  • Мнения: 90
За закуска  Мекици


# 38
  • Мнения: 9 123
Деси, оправи си линка  Peace и както ми е гладно  Embarassed дръпвам си едно мекиче  Wink
Вени, червена царевица има за пукане, да не би такава да сте засяли  newsm78
Да ти е жива и здрава дъщерята   bouquet  сега аз след теб с почти нищо. Но си вземам от Сахертортата, че я обожавам  Heart Eyes


Кьопоолу при нас днес



и открийте разликата в меда  Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 53
Venetta,може ли рецептата на торта Сахер?

# 40
  • Мнения: 7 420
Venetta,здраве и много щастие на дъщеря ти!   bouquet
Много вкусни неща си наготвила отново!
Доматчето е чудно!Представям си,как мирише на слънце!  Heart Eyes

Тиквичникът наистина беше мнооого вкусен!Благодаря,че го забеляза!  Hug
Написах и рецептата,ако някой се заинтересува,че сега е и сезона на тиквички.  Hug


# 41
  • Мнения: 7 420
Тайна,взимам ти вечерята още сега за закуска!  Grinning
desi_go,твоите мекички вече съм ги излапала!  Mr. Green Hug

Пеп-40,а какво за меда?
Малко ми напомни тази закачка  hahaha :


Рецептата за Кьополу имаш ли я някъде?Че половинката обожава тази салата!  Grinning

# 42
  • Мнения: 1
Рецептата за Кьополу имаш ли я някъде?Че половинката обожава тази салата!  Grinning

И аз се присъединявям към питанката, че ме врънкат от седмица за кьополу.  Embarassed А аз все се оправдавам ...

# 43
  • Karlovo
  • Мнения: 533
пеп-4o може ли рецептата на сиренцата ,че не успях да я открия  Praynig .
Пепика и аз съм на мнение, че не е честно такива да са правилата, твоята пита ми харесва повече .

# 44
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
  От мен запис със снощната вечеря:
кълцана салата



и св.гърди пекнати на грил-тигана



Общи условия

Активация на акаунт