Любители на котки - тема 53

  • 42 692
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 237
Добро утро   bouquet
Гледам , много хубави снимчици !  Heart Eyes
Танче, твоите двамката са като виното, колкото по-остаряват, по-хубави стават  Hug
kokoshinkata , страхотно приложение на крака ти, ми така де за какво ти е иначе  Mr. Green, я виж каква хубава постелка става  Grinning
Теичка , много са сладички, ама много  Heart Eyes Ми няма да се решиш бе, какво толкова. Като не дава животинката ти пък му се довери  Simple Smile
jaded , позволяваш ли ми да взаимствам тази поза и да я пробвам за сън  Mr. Green
Дидитка, много ти благодаря !  Hug И аз точно така мисля, само дето не можах да се изразя така хубаво като теб  Grinning Да ти кажа и аз исках голяма котка, ама Шари изневиделица попадна в живота ни и се влюбих. Да, малка е още, но някак ми влезе в сърцето и знам че ще е прекрасен другар в живота ми  Heart Eyes Тази нощ спа плътно гушната в мен, без да спре да мърка. Разтопи се. А на мен ми се доплака от обич, така мило ми стана....Усещам някаква много приятна енергия от това котенце. Рижкото спа на дивана сам, той не се доближава до човек дори когато е уморен и спи. Имах гости вчера, спаха у нас. Опитаха се да го доближат, да го погалят поне....тц.  А Шари само изчака да влезат в апартамента и им се метна веднага, ама се гали, ама се гушка, ама им се вря къде ли не. Вероятно всичко е до темперамент. Рижкото би паснал на някой по-спокоен и улегнал човек. Ама аз съм дивеч, вечно в движение, все искам да гушкам и да ме гушкат и затова явно Шарето ми пасва  Grinning.
Айде много прегръдки и весел и успешен ден ! Много целувки  и гушки на котенцата  Hug

П.С. Теди, много ще се радвам да дойдеш да снимаш Шари, ако все още искаш де....Simple Smile

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Здравейте! Hug Ето таксата  Grinning:

Маца, "одобрила" чисто новия кът на балкона


нослето и мустаците на Съни


и пак Маца, много обича да я целувам по главичката Heart Eyes


По въпроса за гушливостта на котките- Маца не дава да я пипа друг човек освен мен, единия ми син и мъжа ми, но аз съм и голямата любов Laughing и като дойдат други хора просто си стои зад хладилника. Докато Сънчи постоянно се вре в краката на всички, много е  контактен, но пък дава само на децата да го мачкотят и милват колкото искат.

# 17
  • Мнения: 4 116
Катюша, и  на мен ми харесва новия ви кът на терасата  Grinning със все обзавеждането - живо и неживо.
Близначе, иска ми се да дойда, но не знам дали ще имам време -  трябва да боядисаме детската тези дни и заминаваме на море, но ако имам някакво време ще се обадя непременно  Heart Eyes

# 18
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Дидитка , съгласна съм с много от нещата, които си казала и най-вече с начина ти на избор на котка, защото в случая на blizna4e котето ще се върне при стопаните си, а ти ще получиш точно това, което искаш, но в повечето случаи не се получава съвсем така и съдбата на животното е неясна.
Няма нужда от изпадане в крайности, това, че една котка не обича да бъде пипана не означава, че е украшение или не е способна да показва любвеобилност, или няма да позволи да бъде заведена на ветеринар.  Wink
Всеки говори от собстевия си опит и въпреки,че моя котарак, откровено не понася да бъде държан на ръце (за което си има и причина, а именно, че много бързо се прегряват поради естеството на космената им покривка) и да не се демонстрира своеволия, когато бъде погален, той е изключително контактен и по много начини е способен да покаже привързаността си към нас, а послендото нещо, което мога да го нарека е украшение.
Разбира се, че никой не е длъжен да приема нещата такива каквито са, но за мен е важен принципа, също така не  е критерий броя на животните, които са минали през дома ти, а колко време са се задържали там, това за мен е адекватното мерило що за стопанин си, това е принципното ми разбиране за нещата и разбира се не ангажирам никой със същото.

Гушки за всички прекрасни маци, които сте показали, напълниха ми се очите.  Hug Heart Eyes
И моите сънчовци, Арчито съпричастен, че баща му го тръшна грип посред лято.  Crazy

http://photo-zona.net/images/user33627/album13068/large/13129584 … 1991__MG_6866.jpg

# 19
  • Мнения: 2 237
Катюша, много хубава тераса  Hug
ahasver, дано таткото се оправи бързо, че грипа е неприятна работа  Sad Аз съм сигурна, че Арчито ще му помогне, те миличките умеят да лекуват Simple Smile
Много моля някой да ми обясни, ама като на малоумните както се обяснява, как да кача снимка тук. Имам много сладки снимки на Шарина а не знам как се качва....... Thinking Може и на ЛС да не занимавам хората тука.   Praynig

# 20
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
blizna4e , благодаря за пожеланията, таткото е на антибиотици и се осефери вече малко, но какъв е този грип, цял ден не можа да стане от леглото, а Арчи беше плътно до него през цялото време с такава състрадателна физиономия... Crazy

ОФФ: снимката трябва да е качена онлайн (в снимка.бг, фотозона или друг сайт за съхранение на снимки, може и директно от бук-а), като я качиш, с десен бутон на мишката, върху снимката натискаш и избираш Пропъртайс(бутона най-долу), като излезе едно прозорче, копираш адреса на снимка ще го познаеш по URL-то Laughing, тогава идваш тука и избираш вмъкни изображение и вътре поставяш вече копирания адрес на снимката и това е, дано да съм го обяснила разбираемо.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Добър ден!
ahasver, много мила картинка, да се оправя бързо бащата. Simple Smile
*Тедка*, Раян е персиец. Благодаря.  
Катюша, балкончето наистина добре се е получило, а завършекът с Маца е перфектен!
Близначе, Дидитка го е казала много точно. Аз мисля същото.
А Рижко е хитрец - намерил си анатомична, топла подложка.  Laughing
  

# 22
  • Мнения: 154
Ето още един рижко, който обожава кашони   Grinning.

# 23
  • Мнения: 2 237


ahasver , благодаря за обясненито, дано е станало  Hug

# 24
  • Мнения: 2 237
Станало е !!!!!!! Е сега нЕма отърване от мен   Mr. Green Остава да разбера и как да ги правя и по-големи и.....мислете му  Laughing

# 25
  • Мнения: 4 116
Близначе, ако не се оправиш , дай ми снимките по скайп, аз ще ги кача във фликр.

# 26
  • Козлодуй
  • Мнения: 752
Записвам се в темата с данъка Grinning



Където ходи Гари,каквото прави,Фръцла повтаря след него Mr. Green
Вече и ние сме в списъка на първа страница.MissNellie,благодаря  bouquet
Минах по диагонал края на предната темичка,мярнах,че сте коментирали необичащи да се гушкат рижковци.Гари не прави изключение.Ще се върна да прочета обаче подробно.
Усмихнат ден на всички котета и техните мами  bouquet

# 27
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Запис и от мен Simple Smile За съжаление данък скоро няма да има, защото се развали фотоапаратът Whistling Направо се чувствам все едно са ми взели нещо жизнено важно Crazy
Близначе, махни това "-special" от адреса на снимката. Явно си го взела от малката снимка в албума, а не ти е била отворена на екран в голям формат.

# 28
  • Мнения: 2 237
Месечинке, усетих се аз, благодаря  Hug Вече и аз съм от твоя отбор с шарените котки  Heart Eyes Сега като я гледам така на снимката Шари и ми тупка сърчицето. Довечера ще кача още снимки Simple Smile
Жалко само че от довечера остава само коте  у дома, но няма как. Аз ще се опитам да направя всичко възможно да бъде тя щастлива ! Нищо, че не съм котка...

Lunen_sun , тези бубички да ги намачкащ много, сладички са  Heart Eyes

П.С. Днеска имам един куп епикризи за писане а само като блея по форумите......... Whistling

# 29
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Мърко се прави на мъж Simple Smile
 Грейси в цялата и прелест Heart Eyes

Мис Нели , да добавиш и Грейси към Мърко, родена е някъде май месец, ще я кастрирам другата седмица. За Мърко ми още се боря(за кастрацията), но за нея никой не може да ми каже копче Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт