Нападнаха ме кучета :-(

  • 11 087
  • 213
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 28
Намери кой да се разправи с тях, начини много.

Това е наказуемо.

vaflichka, попринцип имаш ли страх от кучета?
Ако си била запазила спокойствие е нямало да паднеш.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 132

Ако си била запазила спокойствие е нямало да паднеш.
Ако е ги е нямало кучетата-също  Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 10 330
muuu,
ходи се скрий някъде! Като те нападнат кучета (или хора) - не успяваш да си запазиш „спокойствието“.

# 18
  • Мнения: 28
 Shocked

Омг,
прросто попитах дали има страх от кучета, защото вчера, докато разхождахме кучето на приятелка (на повод), една мацка прописка в далечината и забегна, защото я е било страх от кучета.
Та, затова питам мацката има ли такъв страх.

бърльо, ще се скрия не се притеснявай. Запази спокойствие да не земеш да паднеш и после да обвиняваш мен.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 476
Миличката,ужасно е това,което си преживяла,със сигурност много си се изплашила.Дано вземат мерки,макар че се съмнявам,обикновено ги взимат,кастрират ги ако не са и ги връщат обратно,но не е това начинът едно свирепо куче да се кастрира и да се връща там откъдето е взето,мен не ме е страх че ще ме изнасили в крайна сметка!

# 20
  • Мнения: 76
По по-малките населени места, където явно Еко-то не лапа такива пАрЕ, са си решили проблема отволе. Laughing

Знам в какво ще се превърне И тази тема, но това няма да промени мнението ми.
Де тоз късмет у Ямболь. Whistling ooooh!
Аз и друг път съм писала как съм била свидетел на 2 случки с маркирани улични кучета, които без причина се хвърлиха да хапят 2 деца. Едното около първи клас,вървящо кротко до майка си, която буташе детска количка,а другото около 4 годишна госпожица пищяша от страх,защото предния ден минаващото куче се опитало да я ухапе без причина. Ходят си на глутница от около 6,7 големи песа,маркирани са и като ги видиш по-добре да ги заобикаляш и то отдалече. #2gunfire

# 21
  • София
  • Мнения: 10 330
muuu, ако тръгнеш към мен с оголени зъби и скачайки към гръкляна ми (личен опит с полу-домашно улично куче) ще ме притесниш. Схващаш ли приликата със случката на авторката? Иначе ако просто си минаваш - няма.

# 22
  • Мнения: 5 647
Намери кой да се разправи с тях, начини много.
Това е наказуемо.

От кого??
Проблемът с уличните кучета може да се реши един път завинаги, но ще се намесят разни ми ти там измислени еко и природозащитни организации и пак ще я докарат до под кривата круша.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 476
Не ми говорете за спокойстжие,познавам хора,които много обичат кучета,изобщо не изпитвали страх и пак нахапани.

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Боли ме ... че е наказуемо.
Подобна опасност за живота и здравето на близките си не бих търпял (независимо че обичам животните). Наложи ли се ще ги стрелям, пребивам, тровя и т.н. докато не изчезнат.
След като съответната институция не си върши работата , аз ще им я свърша както намеря за добре.
Въпреки закона.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 476
Боли ме ... че е наказуемо.
Подобна опасност за живота и здравето на близките си не бих търпял (независимо че обичам животните). Наложи ли се ще ги стрелям, пребивам, тровя и т.н. докато не изчезнат.
След като съответната институция не си върши работата , аз ще им я свърша както намеря за добре.
Въпреки закона.

Абсолютно съм съгласна с теб.

# 26
  • Мнения: 326
 Да бе, наказуемо. Един мъж от квартала беше разстрелял едно агресивно улично псе, кварталните кучкарки го дадоха под съд, и съдията оправда човека. И правилно! Като общината е корумпирана и бездейства е нормално хората сами да почнат да трепят опасните помияри.

# 27
  • Мнения: 75
Сигурна съм, че ще се появят и хора, които ще ти обяснят, че ти си ги провокирала с нещо, тези бедни и бездомни улични многострадалци!

Там, в този строеж, мишки няма ли? Ако ме разбираш правилно.

# 28
  • Мнения: 2 401
Не знам дали само ми се струва, но имам чувството, че софийските кучета в последните години макар и да намаляват стават все по-агресивни.  Вече и мен ме дострашава.

# 29
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Те не само софийските са станали агресивни... Около нашия офис има едно, което често се нахвърля върху хора и имаш чувството, че може да те разкъса. Като го видя този ЗВЯР обикалям улиците, за да го размина. А иначе така обичам кучетата...
Ама то не е нормално в нашата държава. За домашните хиляди изисквания -ОК, нека да е така, нека да ги разхождаме на повод, нека са с намордници, отговорни сме за тяхното поведение. Ами уличните.. да ме прощават Еко .. и незнам какви организации, ама такива животни заслужават разстрел. Не може един пес да е толкова ценен.

Общи условия

Активация на акаунт