Мога ли да подам жалба за такова безобразие?

  • 23 905
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 593

Ами отидете някъде по горите и си сефтосвайте колата. Но не искам това да се случва на централна софийска улица, на която живея!!


Да, това си е добра идея!  Hug

Проблема на "централната софийска улица, на която живееш", очевидно е, че жителите й са придошли от въпросните гори, които споменаваш.  Laughing Laughing Laughing

P.S. Очаквам включване от участниците в изпълнението.  fiuuuuuu

# 16
  • Мнения: 593
Хайде, мацки, коя беше с голия космат мъж в колата?

Признайте си, някоя от вас е била.  Joy Joy Joy

# 17
# 18
  • Мнения: 150
Питам с идеята, че може да се разпозная от описанието, не за друго. Sunglasses

# 19
  • Мнения: 0

Ами отидете някъде по горите и си сефтосвайте колата. Но не искам това да се случва на централна софийска улица, на която живея!!


Да, това си е добра идея!  Hug

Проблема на "централната софийска улица, на която живееш", очевидно е, че жителите й са придошли от въпросните гори, които споменаваш.  Laughing Laughing Laughing




Това е съвсем друга тема и не искам да я засягам сега. Но за съжаление си права.. #2gunfire

# 20
  • Мнения: 627
Но не искам това да се случва на централна софийска улица, на която живея!!
И какво толкова се е случило? Паркирали хората в уличка до едни казани за смет, в ранна софийска утрин и се отдали един на друг вътре в колата.
Не са се награбили насред улицата, за да скандализират всички минувачи. Ти буквално си завряла нос вътре в колата им, пък после се шокираш, че те навикали да се махаш.

# 21
  • Мнения: 0
Абе хора, вие сериозно ли така разсъждавате??? Ами нали по тази улица вероятно минават и вашите деца... И какво - да гледат разни шарлатани как се чукат по колите ли? Това ли е нормално??? Така ли ги учите??? Боже, ела си прибери вересийте!!

# 22
  • Мнения: 2 716
Ясно е, че улицата е централна. Нали е точно до кофите за разделно изхвърляне на отпадъци  Joy

Вероятно съм била аз, щото ме призоваха от другия интернет-клюкарник.
А мъжът има малко косми. Само около зърната. Отдолу е като бебешко дупе  Whistling

# 23
  • Мнения: 517
Защо да са шарлатани? Автомобила си е лична, неприкосновена собственост, и дори теб е трябвало да арестуват, задето воайорстваш и надничаш в колата. Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 1 788
Криза е, нямали са къде завалиите, то човещинка!  Joy

Шегата настрана, но на много места в чужбина биха отнесли глобата.
Трябвало е да стоиш настрани, да се обадиш в полицията и да ги хванат на място.
След свършен факт, каквото и да кажеш, ако няма камери наблизо, не можеш и да докажеш...

И не е нормално такова поведение, особено на централна улица. Жива и дива простащина си е!

# 25
  • Мнения: 39 312
да се обадиш в полицията и да ги хванат на място.
Да бе, в сюблимния момент  hahaha

# 26
  • Мнения: 593
Абе сигурно си има тръпка...  Thinking

# 27
  • Мнения: 2 716
и дори теб е трябвало да арестуват, задето воайорстваш и надничаш в колата. Twisted Evil
А така!
Ще ми наднича тя.
Клюкарка такава  Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 7 990
Тази година кога са номинациите, вече имам поне няколко теми предвид? Simple Smile

# 29
  • Мнения: 593
да се обадиш в полицията и да ги хванат на място.
Да бе, в сюблимния момент  hahaha

Аахаха, я си представи голия косматко да се беше изправил и да беше започнал да "стреля" по възмутената гражданка.  

Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт