Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Здрасти и от мен!
Добре дошла на Qn-Bibiqn  bouquet

# 61
  • Мнения: 13
Добро Утро момичета !
Нединка и аз много съжалявам и те прегръщам силно, дано бързо се въстановиш и ни се похвалиш с две чертички  Hug Hug
Ян Бибиян... добре дошла и на теб,много се радвам че се увеличаваме във всяка тема  Hug

Вчера ходих при родителите си да ми ударят едно спонсорство за морето,а малко преди това мъжо си купи мотор и с него пристигнахме в село и като ме видяха на мотор им се изправиха косите, то пък сестра ми и щукнало и тя си дошла и като разбра че ще ходя на мореее... голямо конско ми дръпна Shocked Била съм луда да ходя на тва слънце, да направя някоя беля, толкова една година ако прескоча нищо нямало да ми стане,ами не стига морето ми и на мотор си се яхнала Crazy ! (а тя прекара много тежка бременност,нещо подобно като Нединка скъсена шийка,кървене и контракции, но доки успя да и помогне да го запази... и има сега голям 9 месечен сладур  newsm32)
 И сега малко ми е шубе за това море,но въпреки това се радвам едни пеперуди пърхат в корема ми,като малко дете съм Simple Smile а за мотора, чуствах си се супер на него Simple Smile  Mr. Green
Сега отивам да си пресаждам цветята и да стягам сака и джапанките   grinning039

# 62
  • Мнения: 6
Добро утро на всички Simple Smile
Стефи,ако се пазиш няма проблем с морето...все пак има и такива които там живеем Simple Smile
Но, моля те...не пътувайте до там с мотора  Peace Crazy Party
Аз отивам на плажче...  Nature Sunny

# 63
  • Мнения: 723
Добро утроо!  Аз сънувах най-прекрасната сладкарница на света - огромна колкото един мол, като във всяка зала имаше различен тип сладки - в едната само кексове, в другата само мъфини, в третата кремчета и т.н. и бяха най-вкусно изглеждащите сладки, които някога съм виждала. Та след малко излизаме и ще обикаляме софийските сладкарници да си начеша крастата  Mr. Green

Исках да попитам някоя от мамите от ЛЛЛ за подготвянето на вдлъбнати зърна. Разбрах, че само в случай, че са вдлъбнати трябва да се прави нещо, а моето дясно е такова. Сега от както съм бременна си излиза доста често от само себе си, но трябва ли да правя нещо допълнително?

# 64
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 782
Добро утро,

аз също съм отново на морето. За да избегна лудницата на Спирит оф Бургас избягах в Царево  Mr. Green Пиша от басейна под чадъра, живот.... Mr. Green  grinning039

Пожелавам лек и усмихнат ден на всички.

# 65
  • Мнения: 18
Добро утро,

аз също съм отново на морето. За да избегна лудницата на Спирит оф Бургас избягах в Царево  Mr. Green Пиша от басейна под чадъра, живот.... Mr. Green  grinning039

Пожелавам лек и усмихнат ден на всички.

Този пост , прочетен от гореща София , просто ме накара да ти завиждам благородно  Laughing Мъжа ми толкова ме мрънкаше да ходим още веднъж на море,аз реших ,че ми стига за тази година , сега малко съжалявам.  Sunglasses

# 66
  • Мнения: 6
marinamihailova не е късно да повторите почивката, доколкото си спомня предната беше изпълнена с лоши моменти.  Peace Заминавайте  Crossing Arms

# 67
  • Мнения: 334
здравейте и от мен  Hug Аз да ви кажа, че сънувах бебето си,кърмех го когато заплачеше, една седмица не искаше да засуче, много гадно беше

# 68
  • Мнения: 39
Здравейте.
Ще се радвам да се присъединя към Вас.
Моят термин е за 14.12.11г
За сега чакаме момък. Crazy

# 69
  • Мнения: 233
и тук е доста горещо, и аз си мечтая да се изтягам под някой чадър край морето  grinning039...
Нединка Hug силно гуш и от мен, не мога да намеря думи.. бързичко да се възстановиш и скоро да се завърнеш сред бремелинските редици Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Qn-Bibiqn , Мелка добре дошли .. Hug
Аз искам да питам, има ли някоя от вас на която и предстои да изпраща на ясла голямото си дете?
В голяма дилема съм, да ходи ли да не ходи ли? Ту искам да го пусна на ясла, ту ми се ще да си стои с мен и с бебето, чудя се дали няма да ми е трудно с двамата, но пък дали няма да страда малкия в яслата, дали няма да боледува..абе абсолютен шаш съм..

# 70
  • Мнения: 31
Добре дошли на новите момичета  bouquetЗабелязах че има доста варналийки.Насочели ли сте се къде да раждате и по важно за мен при кого.Лично за себе си смятам отново да се доверя на д-р Г.Георгиев от АГ-Варна,но все таки ми се ще да събера мнение и за други гинеколози.

# 71
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 782
Zò, познавам терзанията на майката като праща детето си на ясла, но пък повечето деца се чустват доста добре там. Погледни от тази гледна точка - бебето ще отнема доста от времето и вниманието ти, трудно ще ти стигат силите и нервите най-вероятно да обръщаш вниманието и на голямото дете. В крайна сметка ще се чустваш виновна и към двете деца. Периодът за адаптация е около месец, детето ще го занимават, ще играе с други деца, ще учи нови неща и вечер ще има една по-спокона майка, която ще му обърне внимание.
И аз се чуствам виновна от сега, че ще си седя в къщи с бебето, а малкия ще е на детска градина, но знам, че там ще му е по-добре - по-забавно, по-интересно.

# 72
  • Мнения: 444
Zo, решили сме от октомври да пускаме щерката на градина. Тогава ще е на 2,5г и успяхме да се доредим само до една частна градина с по-поносими такси. И аз като теб изпитвам много страхове- основно за болестите. Дететто ми обаче е много послушно и кантактно и не ми се ще да я лишаваме от градина. Решихме, че е добре да се адаптира преди да се роди бебето, за да не и се събарат много стресови ситуации или да реши, че се отърваме от нея заради бебето. Ако започне обаче да носи много болести вкъщи или трудно се адаптира, ще изчакаме известно време преди пак да я пуснем. Надявам се, че с по-малко деца в група по-лесно ще мине през този период, но времето ще покаже. Дано съм ти била полезна!  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 31
Аз съм за ходене на ясла.Моята дъщеря започна на 1г и 7 месеца свикна бързо, не се разболяваше често,а и вниманието на сестрите към децата в яслата беше уникално.Много лесен преход имаше при минаването към градина.Всичко зависи от сестрите в яслата според мен

# 74
  • Мнения: 309
Зо , нож с две остриета е настина .От една страна ще ти е по-лесно като не " тичаш " след две децата , от друга - наистина децата като тръгнат на градина / ясла и започват да градят имунитет .Помисли си .Каквото и да избереш ,ще е правилно .Само не трябва да се обвиняваш след това , за какво си или не си направила .Аз бих пуснала детето на ясла .Нека се събира с наборчета .А декември бих си го задържала , хем да не мъкне болести , когато малкото се роди , хем времето е по-смотано ...
vatzi , аз ще раждам в Окръжна при Колев .Той ми наблюдава бременността и живот и здраве , ще ми направи секциото .Знам ,че много момичета не го харесват - доста негативни коментари срещам из форумите , но пък мои познати са много са доволни от него.Може би е въпрос на симпатии .Аз за сега нямам оплаквания.Гледам да мисля позитивно и се надявам ,че нещата ще се наредят добре .

Общи условия

Активация на акаунт