Купувате ли вестници?

  • 4 628
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 272
От години не съм купувала. Ако ми трябват новини - в нета има достатъчно. Не че там не са пак интелектуална помия, ама...

# 16
  • Мнения: 1 210
Не чета вестници, нито гледам новини. Мразя да бъда манипулирана, затова.
Купувам книги. Мнооооого книги.

# 17
  • Мнения: 3 634
Не купувам и не разглеждам тъй като не съдържат интересна за мен информация. 1-2 пъти в годината купувам списания и никога жълти издания.

Преди година ми бяха много странни съфорумки, които не гледат новини. Пробвах и ми хареса, особено предизборно.

# 18
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Не , не купувам. В интернет има достатъчно информация. Гледам новини ,чета мнооого книги. Grinning Heart Eyes

Последна редакция: вт, 16 авг 2011, 01:54 от rumibumy

# 19
  • Мнения: X
Вестници не купувам. Само "Позвънете" ако ми трябва нещо конкретно по обявите. В онлайн изданието вървят с един ден закъснение. Виж списания си вземам редовно за плажа или за пътуване.

# 20
  • Мнения: 326
 Всички пишете/пишем, че не купуваме вестници, или го правим рядко. Кой тогава ги купува? Все някой го прави, щом излизат.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Не купувам вестници.
Не ги чета, дори и на компа.
От известно време и новини не гледам.

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не.
Преди бяхме абонирани от службата/Труд, Дневник и някакви специализирани/, и тогава не ги четях, само заглавията от първа страница и ако нещо ми привлече вниманието, го търсех в Гугъл.
За път чета книга, но рядко, а сутрин с кафето чета форуми.

# 23
  • Мнения: 9 483
Не Naughty
Чета новини от нета  Peace

# 24
  • Мнения: 15 619
Не, отдавна не купувам.  Плащам за интернет.

# 25
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Всички пишете/пишем, че не купуваме вестници, или го правим рядко. Кой тогава ги купува? Все някой го прави, щом излизат.

Много хора го правят.
Това, че на две страници списващи тук са казали "не, не купувам вестници/правя го рядко", не е представителна извадка за форума, още по-малко за България.

Самият факт, че наскоро се появиха 2 нови вестника, които се разграбват всяка сутрин като топъл хляб, е показателен за пазара на пресата в БГ.
Хората, които търсят реалните новини, четат онлайн издания (в повечето случаи дори и не на български език).
Няма особена разлика между "Галерия", "Уикенд", "24 часа", "Труд"....

Моят мъж купува "24 часа" в събота и неделя (особено в неделя е яко жълт този вестник)

# 26
  • Мнения: 852
Аз също от години не съм купувала вестници, много рядко вземам по някое списанийце.
Иначе  ползвам редовно Интернет и се осведомявам за всичко от което се интересувам.

# 27
  • софия
  • Мнения: 3 382
Да!

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Тъкмо да напиша, че нито телевизия гледам, нито вестници чета...
Обаче си купувам вестник, седмичник, от много години насам. Първо беше "Вестник за жената", после май беше "Всичко за жената", от известно време стана "Всичко за семейството".  Grinning

# 29
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Само списания и то нередовно- Нешънъл Джиографик и разни кулинарни.
Вестници не- много ми е неприятно да си цапам ръцете с нискокачественото им мастило.

Общи условия

Активация на акаунт