''Криете" ли се когато сте в скайп или фейсбук?

  • 12 145
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 001
Какви прозорци ви изскачат? На мен нищо не ми изскача? Thinking

# 31
  • София
  • Мнения: 8 002
А само в нашия офис ли е корпоративна практика да се ползва скайп? Когато отидох да работя там, заедно с новия комп, инсталираха и скайп. Идеята е колегите от различните офиси да комуникират по скайп, вместо по телефон.

# 32
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не само. Дори връзката ми с някои контрагенти е по скайп - запитвания за наличности, уточнения, заявки... Официалните запитвания по имейл или факс са си съвсем отделно, наред с тях има подробности, за които ми трябва и друг род комуникация.

# 33
  • Мнения: 56
Абе те хората тук, във форума се крият, ти си седнала да се чудиш защо се криели във фейсбук или скайпа. Явно има потайни хора които обичат да се крият.
Тук е ясно защо се крият хората,споделят неща,понякога доста лични,които не искат всеки да знае....
Май не си разбрала как точно тук се крият.
Обърни внимание в горния десен ъгъл на темата, кои я четат - има и скрити, има и никове. Сега например се вижда при мен така: katinaF, Лилянa (+ 2 Скрит/и) и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

С риск да стана досадна да отговоря,за частта,която се отнася за мен.Много добре знам,къде да гледам,ако това ме интересува и как аз да се скрия..Тук, ако искаш си пишеш името,ако искаш си пишеш ник напр.да не се обиди някой,"potrebitelsko ime".Точно така беше и ми беше много чудно,ама от къде е,колко е голяма,мъж ли е,жена ли остава скрито?
Във фейса за да те намерят всички или почти са със собствените си имена.
Така мисля аз и повече няма да коментирам.Всеки решава сам за себе си.

# 34
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Фейсбук нямам.
Списъка в скайпа ми е само с хора, които наистина ценя./Не се крия/.
Тук съм скрита. По обясними причини. Peace

# 35
  • Мнения: 56
Фейсбук нямам.
Списъка в скайпа ми е само с хора, които наистина ценя./Не се крия/.
Тук съм скрита. По обясними причини. Peace

Това е.Кратко и ясно.

# 36
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Все си мислех, че само аз съм изостанала и нямам фейсбук. Пък то не било така.
 В скайп не се крия.
 Мисля, че и тук не съм скрита. Името ми не е достатъчно прикрито./само фамилията, де/.

# 37
  • Мнения: 9 465
Крия се и още как. LaughingНе правя нищо нередно,просто наглостта на някои хора минава всякакви граници.

# 38
  • Мнения: 796
Фейса го ползвам все по-рядко. Там съм скрита, защото чата е ужасяващ, а и защото има прекалено много хора, които могат да досаждат.  И аз като Карма135 на скайпа си имам само хора, които ценя  и там не се крия Simple Smile

# 39
  • Мнения: 14 133
Фейса го ползвам рядко.
В скайпа не се крия, защото е известен само на хора, които аз желая.
Тук, във форума, също не се крия.

# 40
  • Мнения: 56
Фейса го ползвам рядко.
В скайпа не се крия, защото е известен само на хора, които аз желая.
Тук, във форума, също не се крия.
Не съм съгласна.Това,че се вижда,че сте скрит или на линия,не означава,че не се криете.Ако сте със собствените си имена,тогава да.Има и такива хора.Но колко хора знаят,кой стои зад milined или veronika70,например?Това за мен си е чиста проба,криене.

# 41
  • Мнения: 175
(...) просто наглостта на някои хора минава всякакви граници.
ooooh! И аз се крия, където и когато имам възможност. Уморява ме постоянната показност.  Simple Smile Ако случаят е наистина спешен, ще ме намерят - има начини.

По повод цитираното - полудявам, когато в скайп ми се включи контакт, който е колкото досаден, толкова и важен (за работата). Естествено, след като съм "скрита", или съм влязла за кратко, или просто нямам желание да общувам с кого да е в него момент. Някои явно не споделят такава логика. И най-странно ми е, че въпросният почти не пропуска при всяко мое влизане в скайп да заяви присъствие... Дали следи кога ще получа стари съобщения, що ли, не знам, но подивявам. След първите няколко такива включвания, опитах да обясня, че отношенията ни се изчерпват със съвместната ни работа и е редно да уважаваме личното време и пространство на другите... След като видях, че отсрещната страна ни приема, ни предава, просто се отказах от последващи опити да превъзпитам момъка. Не е възможно да го блокирам и затова сега си изживявам моментите на лудост. bowuu Tired

# 42
  • Мнения: 28
Вие  с коя версия на скайп сте?
Аз си стоя с една стара  - където ако си DND излиза едно синьо флагче на иконката.
С новата не можах да свикна - много шарена и неприятна.

# 43
  • София
  • Мнения: 15 486
Вие  с коя версия на скайп сте?
Аз си стоя с една стара  - където ако си DND излиза едно синьо флагче на иконката.
С новата не можах да свикна - много шарена и неприятна.

С най-новата съм, но на мен пък ми липсват тапетите, и ми е безцветна.Още ме шокират разни неприятни изненади.Прозорците се отварят и затварят когато си пожелаят, даже докато пиша.

# 44
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
скрита съм, защото никога не позлвам имена ,стар навик от  на4алото на  нета! ина4е дори съм на скайпване нон стоп на единия скайп , на другия за сериозни разговори с приятели! фб ми онлайн нон стоп, тук съм покрита, ама то и то в на4алото си правих настройките с покритието! аз не харесвам новите версии на скайп! след 3.8 нищо не ме кефи и не ми върши работа!

Общи условия

Активация на акаунт