Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 47

  • 29 466
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 34 231


Новите тапети...

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 34 231


Още един....Сияе....от щастие...

# 662
  • Пловдив
  • Мнения: 34 231


Цветето - все едно гледа нея....

# 663
# 664
  • Пловдив
  • Мнения: 34 231
Ние си знаем. Свършваме старата и скачаме в новата.
Какво е новото:
1. На Синчерита - новото творение;
2. На Еркан - двата линка 3 и 4 - на английски и български;
3. Две нови снимки и едно гифче / точно над снимката с домата/;
4. Анкетата - любопитна, кой ли ще познае?

# 665
  • Пловдив
  • Мнения: 34 231


Отразени сме вече и в пресата им. Започва на 8 септември 40 серия.
http://televizyongazetesi.com/fatmagulun-sucu-ne-2-sezon-tanitim … ni--video_6_41531

# 666
  • Мнения: 9 790
Здравейте Hug
Красив и спокоен уикенд Heart Eyes


# 667
  • Пловдив
  • Мнения: 34 231


Ново колажче...В нейният поглед като, че ли има повече надежда.

# 668
  • Пловдив
  • Мнения: 34 231


Това е спокоен поглед.

# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 34 231


Какво ли си мисли - защо стана така или какво прави без мен любимата?

# 670
  • Пловдив
  • Мнения: 34 231


И дали няма сам да се спаси....дано има кой да го изслуша и да му повярва.

# 671
  • Мнения: 2 229
Момичета,по канал D дават повторението на "Брак с чужденец".Явно Енгин е набрал голяма скорост в рейтинга,че след Облака следва Брака....Остава и другия му сериал-Karaylan,където играе с Бюлент Инал и взима награда за най-добър млад талант.

# 672
# 673
  • Мнения: 115
Добрютро, Мацунелки!!! Ей на почна се - един трейлър и сън не ме хваща, вместо сега да си спя блажено до 12 , аз съка дебна из разни форуми.  Crazy Crazy Crazy Crazy
Забравих да ви благодаря, Мацки, за милите поздравления и положителната енергия, която ми пращате. Обичам ви и смятам , че вие много ми помогнахте да мина през нещата напоследък. Бъдете щастливи, Милички!  Hug Hug Hug  bouquet   bouquet   bouquet   bouquet 


# 674
  • Пловдив
  • Мнения: 34 231
Момичета,по канал D дават повторението на "Брак с чужденец".Явно Енгин е набрал голяма скорост в рейтинга,че след Облака следва Брака....Остава и другия му сериал-Karaylan,където играе с Бюлент Инал и взима награда за най-добър млад талант.

Детелина, какво нещо е един сериал. Да те изстреля нагоре. Но и сигурно са вдигнали хонорара на Енгин. Така се прави. Печелят и от рекламите - нищо, че е стар сериал...Тези нещо зависят и от договорите които са сключвали и сключват....Дано....момчето да върви напред във всякакъв смисъл...Само още за някоя реклама не са го поканили. Всъщност може и да са, а той нали е скромен. Но пък заради парите някои неща си струват...

Общи условия

Активация на акаунт