Лято в Албена 2011 (тема 6)

  • 54 574
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 824

2. Соковете- ах, тези любими албенски химии с марка "Присан"! Абе едно не мога да разбера- има толкова фирми за натурални сокове на българския пазар, кои по-добри, кои по-лоши, много от тях и не скъпи, но в повечето от тях има шанс да сложат и поне малко натурален плод, какви са тези отвари дето ги пробутват всяка година. Алтернативата- фреш- 2.50лв. Или си носиш кутия сок , купена отвън за детето, както правехме ние.

Да не искаш да кажеш, че в Нона не са предлагали от прословутия натурален албенски ябълков сок?
За храната - и при нас беше така (в магнолия) - сиренето, кашкавала и саламите не ставаха, даже сиренето и кашкавала хич не плиличаха на сирене и кашкава. Но пък готвеното си беше доста вкусно и с хубави продукти. И киселото мляко беше много вкусно.

# 31
  • Мнения: 30
За нерезервиралите още - има места от 23,08 в Добротица по 65лв, и от 29,08 в Калиакра по 119лв
някой резервирал ли е от тях,че нещо не са ми познати newsm78

# 32
  • В.Търново
  • Мнения: 6 697
За нерезервиралите още - има места от 23,08 в Добротица по 65лв, и от 29,08 в Калиакра по 119лв
някой резервирал ли е от тях,че нещо не са ми познати newsm78
Кое не ти е познато,хотелите ли?Това са едни от най-известните и предпочитани хотели в комплекса. Grinning

# 33
  • Мнения: 30
За нерезервиралите още - има места от 23,08 в Добротица по 65лв, и от 29,08 в Калиакра по 119лв
някой резервирал ли е от тях,че нещо не са ми познати newsm78
Кое не ти е познато,хотелите ли?Това са едни от най-известните и предпочитани хотели в комплекса. Grinning
имах впредвид Неда травел,туроператора,Добротица и аз искам да се докопам до него ,но от Албена предлагат свободни стаи след 28.08,а гледам в Неда са от 23.08

# 34
  • Мнения: 6 303
Една съфорумка ходи с тази фирма в Лагуна бийч, друг е въпросът, че не остана доволна от хотела.

# 35
  • Русе
  • Мнения: 530
В хотел Добруджа има ли фамилни стаи? Ние сме 5 човека с бебето и не ми се вярва да ни пуснат в двойна стая. Дали има легла на два етажа за децата?

# 36
  • София
  • Мнения: 2 296
[X]megelinka,   bouquet за новата тема!

Никакви документи за децата не са ни искали.
Миналата година в Компас ни помолиха да напишем само датите на раждане на гърба на формуляра за регистрация в хотела. Тази година в Ком ни помолиха да напишем ЕГН-тата.
Едва ли имат връзка с ЕСГРАОН, би било незаконно, ако не са администратори на личните данни... Rolling Eyes
Но предвид злоупотребите, за които говори Рая Никол, ръководството на Албена е добре да се замисли как да ограничи и да предотврати бъдещи такива....
И в този дух, като се оплакваме от какво ли не, смятам, че е редно  да обърнем вниманието на Албена към това явление. Тарикати всякакви, все пак сме в България... Mr. Green

# 37
  • Мнения: 2

2. Соковете- ах, тези любими албенски химии с марка "Присан"! Абе едно не мога да разбера- има толкова фирми за натурални сокове на българския пазар, кои по-добри, кои по-лоши, много от тях и не скъпи, но в повечето от тях има шанс да сложат и поне малко натурален плод, какви са тези отвари дето ги пробутват всяка година. Алтернативата- фреш- 2.50лв. Или си носиш кутия сок , купена отвън за детето, както правехме ние.

Да не искаш да кажеш, че в Нона не са предлагали от прословутия натурален албенски ябълков сок?
За храната - и при нас беше така (в магнолия) - сиренето, кашкавала и саламите не ставаха, даже сиренето и кашкавала хич не плиличаха на сирене и кашкава. Но пък готвеното си беше доста вкусно и с хубави продукти. И киселото мляко беше много вкусно.


Не, нямаше, пък и предишни години не съм го виждала там. Тази година специално се оглеждах за него, като си мислех, че може пък да не съм го видяла, но не Sad  Да не би пък да го предлагат само юли, тъй като ние все ходим през август?

# 38
  • Мнения: 5 286
За много хотели са се освободили места. Как стана така не знам,защото няколко пъти звънях за КОМ и в хотела и на рецепция и ми казваха, че има чак след 27-и, а сега има от 19-и Sad Вече резервирахме , няма какво да се прави, ще бъдем в Орхидея, а догодина ще запазваме май от ранните промоции, пък после ще му мислим ако не можем да излезем отпуска Sad

# 39
  • В.Търново
  • Мнения: 6 697
За много хотели са се освободили места. Как стана така не знам,защото няколко пъти звънях за КОМ и в хотела и на рецепция и ми казваха, че има чак след 27-и, а сега има от 19-и Sad Вече резервирахме , няма какво да се прави, ще бъдем в Орхидея, а догодина ще запазваме май от ранните промоции, пък после ще му мислим ако не можем да излезем отпуска Sad
Не мисля,че е късно да смените резервацията за друг хотел.Правили са го съфорумки по-рано това.

# 40
  • Мнения: 1 177
В хотел Добруджа има ли фамилни стаи? Ние сме 5 човека с бебето и не ми се вярва да ни пуснат в двойна стая. Дали има легла на два етажа за децата?
Ние имахме идея да вземем на почивката  с нас една приятелка на дъщеря ми и по този повод се обаждах на рецепция,където обещаха да ми съдействат за по-голяма стая с възможност 2+2. В последствие се отказахме от тази идея.Така,че попитайте,явно разполагат с разлини варианти на обзавеждане.Иначе ще ви бъде най-удобно в апартамент.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 178
katka72 проверката за касовия бон не е заради това дали сте внесли питието.  Hug Причината за това е дали маркират всичко служителите - по този начин се следи персонала да не би да прибират парите ви в джоба си.А също така заради данъчните,защото не сте били на пълен пансион и ако няма бележка глобата за хотела е много голяма  Peace

# 42
  • Мнения: 133
Veselina Dimova, на въпроса ти за Добротица - ние бяхме в крилото, което гледа към басейна и ресторанта. Може би си гледала други снимки, на mrancho (правилно ли го написах ooooh!). Предполагам, че в това крило, към детската площадка е по-тихо. За нас това не е проблем, но за мъничета - да.

# 43
  • Мнения: 6 773

2. Соковете- ах, тези любими албенски химии с марка "Присан"! Абе едно не мога да разбера- има толкова фирми за натурални сокове на българския пазар, кои по-добри, кои по-лоши, много от тях и не скъпи, но в повечето от тях има шанс да сложат и поне малко натурален плод, какви са тези отвари дето ги пробутват всяка година. Алтернативата- фреш- 2.50лв. Или си носиш кутия сок , купена отвън за детето, както правехме ние.

Да не искаш да кажеш, че в Нона не са предлагали от прословутия натурален албенски ябълков сок?
За храната - и при нас беше така (в магнолия) - сиренето, кашкавала и саламите не ставаха, даже сиренето и кашкавала хич не плиличаха на сирене и кашкава. Но пък готвеното си беше доста вкусно и с хубави продукти. И киселото мляко беше много вкусно.



Не, нямаше, пък и предишни години не съм го виждала там. Тази година специално се оглеждах за него, като си мислех, че може пък да не съм го видяла, но не Sad  Да не би пък да го предлагат само юли, тъй като ние все ходим през август?

Не си го видяла просто. Жалко, защото е много хубав!
2009 и 2010г почивахме в Нона и то през август и пиехме само такъв сок.
Намира се в ресторанта - срещу хляба, до машините за бира и вино.

# 44
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Искам да попитам, момичета, някой от вас вози ли се на корабчето тази година? От къде тръгва, колко струва, в колко часа тръгва, колко дълга е разходката? Ще съм благодарна поне за малко инфо!

Общи условия

Активация на акаунт