Лято в Албена 2011 (тема 6)

  • 54 563
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
В някои от офисите на Албена служителите са в отпуска. За нашата резервация започнах да звъня в бюрото във Варна, телефона постоянно даваше свободно. На втория, третия ден ми вдигна една жена, която ми каза, че са в отпуска и случайно се намира там. Препоръча ми да се свържа с бюрото в Добрич. Там попаднах на много мила служителка, която уреди резервацията ни. Говорихме по телефона и разменихме писма по ел.поща.
През седмицата ще внеса парите по банкова сметка и ще й изпратя сканирания документ на ел.адрес. По същия начин ще получа ваЛчера.

# 736
  • Мнения: 972
Успях да се свържа с Албена.бг. Момичето беше безкрайно любезно.
Но...За Добротица всичко е заето до септември...
Нещата май ще тръгнат към Лагуна или Арабела... Thinking
Сега чакам да ми изпратят оферти за други хотели и до края на деня ще избирам и резервирам!

Получих си офертите!
Арабела Бийч ни устройва напълно!
Сега чакам да получа банковите сметки и в понеделник правя превода...
Доволна съм!
Албена,очаквай нииии! newsm44 newsm44

Последна редакция: сб, 28 яну 2012, 12:09 от Сисссс

# 737
  • Мнения: 3 993
   Момичета,не е ли време за нова тема" Лято в Албена -2012" ?    Ние ,не за 32,а за 6 или 7 път ще сме там,по същите причини ,както  lulumba !   Не бих отишла другаде в България на море!!!

Да, време е за нова тема. Има ли желаещ да я пусне или да действам аз? Имате ли предложения нещо да махнем от първия пост или друго да добавим? 

# 738
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
   Момичета,не е ли време за нова тема" Лято в Албена -2012" ?    Ние ,не за 32,а за 6 или 7 път ще сме там,по същите причини ,както  lulumba !   Не бих отишла другаде в България на море!!!

Да, време е за нова тема. Има ли желаещ да я пусне или да действам аз? Имате ли предложения нещо да махнем от първия пост или друго да добавим? 
Пускам я!

# 739
# 740
  • Мнения: 2 401
Арабела Бийч ни устройва напълно!
Сега чакам да получа банковите сметки и в понеделник правя превода...
Доволна съм!
Албена,очаквай нииии! newsm44 newsm44

Арабела???  Shocked Ти бъзикаш ли се със съфорумките, или си просто нова и не следиш мача?  Shocked

# 741
  • Мнения: 972
Арабела Бийч ни устройва напълно!
Сега чакам да получа банковите сметки и в понеделник правя превода...
Доволна съм!
Албена,очаквай нииии! newsm44 newsm44

Арабела???  Shocked Ти бъзикаш ли се със съфорумките, или си просто нова и не следиш мача?  Shocked

Да ,в тази тема съм нова и какво от това?! Резервирах Арабела ,защото мои близки ходят от години там и са много доволни! А от "следенето на мача" ми се зави свят....Както казват братушките руснаци "По вкус и цвет тавариш нет"...Или както аз бех го казала -разни хора,разни предпочитания!

# 742
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Защо пишете в приключила тема вече??

# 743
  • Мнения: 2 401
Да бяхте предупредили мацката, щом е нова за какво става въпрос в Арабела, всички тук го знаете.

Общи условия

Активация на акаунт