Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 217

  • 28 930
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Добро утро и усмихнат ден! Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 9
 Добро утро  Hug


Дани  newsm51 newsm51 newsm51

Желая ви прекрасен ден  Hug

# 17
  • Мнения: 9
Добро утро, приятели!

Желая Ви незабравим, августовски ден.....И не забравяйте да се усмихвате.
Закуската тази сутрин е от Йозлем и Бурак









Нещо интересно ще да има там долу  hahaha hahaha



# 18
  • Мнения: 0
Здравейте, мили ми Незабравими!   bouquet

Мокси, благодаря ти за новата прекрасна тема и за честта да сложиш стихчето ми на първата страница и то така красиво оформено от теб!


На всички ви желая слънчев и усмихнат ден! Все пак е петък  smile3558

# 19
  • Мнения: 0
http://youtu.be/fajaK-SbJag
Три пъти публикувам това клипче на стената на UNUTULMAZ,UNUTULMAZ DIZI,UNUTULMAZ FAN CLUB  и от трите места ми го изтриха само след броени минути.Защо ли? newsm78 newsm78 newsm78
Ауу, бях позабравила тази красота, сътворена от Роси! Прекрасен клип!  smile3521 smile3521 smile3521

Няма защо да се чудиш, мила защо го трият от всякъде! Отговорът се съдържа във въпроса на Роси!  hahaha hahaha hahaha

Да го трият, колкото си искат!  Crossing Arms Само дето някои неща не подлежат на затриване.....и ние си знаем кои са те!  smile3503

# 20
  • Мнения: 24

Добро утро и от мен!
Дани, поздравления за "Любов"!   bouquet     bouquet     bouquet
Желая ви приятен и усмихнат ден!

# 21
  • Мнения: 0
Привет и от мен! Hug Hug Hug

Мокси, благодаря ти за новата чудесно направена тема!
Дани, поздравления за стихчето! newsm51 newsm51 newsm51

Хубав петъчен ден ви желая! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 22
# 23
  • Мнения: 315
Това стихче на боб съм го изтървала!!
Чудесно е , както и оформлението му!!!
Поздрави момичета!! newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525

# 24
  • Мнения: 315
http://youtu.be/fajaK-SbJag
Три пъти публикувам това клипче на стената на UNUTULMAZ,UNUTULMAZ DIZI,UNUTULMAZ FAN CLUB  и от трите места ми го изтриха само след броени минути.Защо ли? newsm78 newsm78 newsm78
Ауу, бях позабравила тази красота, сътворена от Роси! Прекрасен клип!  smile3521 smile3521 smile3521

Няма защо да се чудиш, мила защо го трият от всякъде! Отговорът се съдържа във въпроса на Роси!  hahaha hahaha hahaha

Да го трият, колкото си искат!  Crossing Arms Само дето някои неща не подлежат на затриване.....и ние си знаем кои са те!  smile3503
И аз мисля ,че причината е поставения въпрос , може би го приемат като провокация ,като неистина и затова елиминират целия клип!Друга причина евентуално може да е музиката , това ,че не е турска newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78....... ама не ми се вярва!!!

# 25
  • Мнения: 93
Здравейте мили НЕЗАБРАВИМИ,
Поклон и адмирации пред всички Вас, за това че поддържате огъня на любимата ми тема.
Винаги при първа възможност Ви чета, макар и рядко да пиша, но не издържам 2 дни да не ви чета или да надникна  - Благодаря на Дани, Боб, Бганьо и....  за прекрасните стихове с които ни даряват,
На Ива и Леман за инфото .................за всичко....... - просто Обичам Ви всички пишещи, четящи и надничащи.
Прекрасни снимки поствате на неустоимия тандем Хубавелко и Гъзелка - наистина са приказни - невероятна химия има между им, привличащо излъчване - за мен те ще останат незабравими завинаги като Харун и Еда, независимо от съдбата им.
Моксииии, слънце наше - винаги ни огряваш в подходящия момент по неповторим и елегантен начин, както ти можеш - Благодаря!
Благодаря Ви мили мои приятели, и да си дойдем на думата - все още сме тук, защото не сме решили тестовете на Бай ни Ганьо и Ади/мен/ - но като стигна до точната бройка поне на въпроса - Колко пъти Харун носеше Еда на ръце, и на нея Харесва ли й? - и то със снимков материал ще ви информирам, но дотогава и аз като вас ще повтарям сериите. Дано има и някакво инфо и за Серхан скоро, или най-сетне да му светне и да иде и да си вземе Йозлемката ...............
за Вас:
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51  love001 Two Hearts Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart Flowers Bouquet Flowers Bouquet lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart



# 26
  • Мнения: 93

Всичко може да си купите,но любов никога !   - така е, много точно.....


# 27
  • Мнения: 93
за малко настроение едни от любимите ми снимки на Хубавелко.


# 28
  • София
  • Мнения: 281
Здравейте компания!!!!!  bouquet Heart Eyes Laughing      
Мокси  отново ни радваш с прекрасна нова тема. newsm10 smile3521 smile3501 newsm51      
Винаги си на линия, а с неповторимия ти усет за естетика и красота.......      
с лекота си я оформила и тя блести като звезда на хоризонта.      
В красиви одежди отново и отново обличаш .....римите....и от тях лъха още по голяма емоция и живост..      
Аз се радвам на решението на Йозлем .....толкова скоро да снима.Тя е мъжко момиче и отявлен работохолик.      
А с умението си да влиза в "роля".....няма как да не и се получи.Е ....ако Хубавелко и партнираше      
никакви съмнения нямаше да има на ......хоризонта.Маргарити  за всички вас прекрасни дами smile3521 smile3503 newsm51

      
      
      
      
   

# 29
  • София
  • Мнения: 281
http://youtu.be/fajaK-SbJag
Три пъти публикувам това клипче на стената на UNUTULMAZ,UNUTULMAZ DIZI,UNUTULMAZ FAN CLUB  и от трите места ми го изтриха само след броени минути.Защо ли? newsm78 newsm78 newsm78
Ауу, бях позабравила тази красота, сътворена от Роси! Прекрасен клип!  smile3521 smile3521 smile3521

Няма защо да се чудиш, мила защо го трият от всякъде! Отговорът се съдържа във въпроса на Роси!  hahaha hahaha hahaha

Да го трият, колкото си искат!  Crossing Arms Само дето някои неща не подлежат на затриване.....и ние си знаем кои са те!  smile3503
Знаем и още как smile3521......с едно натискане на-delete........бутон от пластмаса, студен и безпричастен.........няма как да се заличат дирите в съзнанието и сърцата ни.
Бобо моите  smile3501 newsm51 smile3501 адмирации за -"Любов с очи "
Напълно в синхрон с ........цитирания клип на Роси

Общи условия

Активация на акаунт