А коя книга четат в момента децата ви? - 2

  • 53 521
  • 748
  •   2
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 20 194
"Игрите на глада" на английски.

# 721
  • Мнения: X
"Игрите на глада" на английски.
Как се справя? Младежът ме врънка да ги купим, откакто видя че са с 50% намаление в нашата книжарница.  Mr. Green

# 722
  • София
  • Мнения: 20 194
Засега - без проблем, но тя ги започна вчера, така че може би още е рано да се каже. Аз ей сега специално прелистих първата част и според мен би трябвало да се справят.
Мога да ти ги пратя на мейл ако искаш, да ги поразгледате, преди да купите /или пък изобщо да не ги купувате  Wink/, в PDF формат са. Имам цялата трилогия.  Grinning

# 723
  • Мнения: 182
Четвъртата част на "Дневникът на един дръндьо" на английски и "Чоки".
Хубава ли е тази книга?

# 724
# 725
  • София
  • Мнения: 20 194
Четвъртата част на "Дневникът на един дръндьо" на английски и "Чоки".
Хубава ли е тази книга?


Коя от двете?   Simple Smile

# 726
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://www.leedsstudent.org/w … :429,r:9,s:0,i:85
уфф, не мога да кача снимка 

# 727
# 728
# 729
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Да, мерси.  bouquet

# 730
  • София
  • Мнения: 767
В момента големият ми син е пленен от приключенията на Пърси Джаксън. Тази седмица започна  третата книга от поредицата за " Боговете на Олимп"


Паралелно и тези:


Това са първите книги от поредицата , които имаме. Много му харесват, сега под дърво и камък издирвам :  Praynig    

Какуро и други коварни игри с числа;Судоку;Професор Заразни представя Главоблъсканици;Тайните на късмета.

Засега намирам само едната в Продавлник. Синът ми обича математиката, особено статистични методи и сметки.  Mr. Green Моля ви, помогнете ми да ги издиря!   bouquet

# 731
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Снощи дочете "Жирафът, пеликанът и аз", Роалд Дал и днес отново ще щурмуваме библиотеката.
Сега имам проблем, не иска друг автор освен Дал. В библиотеката ще опитам да привлека вниманието на друго, но не знам с какъв успех.
Ако знаете някакви такива книжки подобни на Дал, с едър текст, с много хумор подходящ за деца, с до 100 странички, с илюстрации на почти всяка страница.
Опитах да предложа "Лили Чудото" и "Карлсон", но ме изгледа някак недоверчиво.

# 732
  • Мнения: 668
Роалд Дал има още много какво да предложи все в този стил... та дори и за възрастни

# 733
  • Варна
  • Мнения: 2 443
"Джордж и големият взрив" и "Ян Бибиян" - прехвърля ту едната, ту другата.

# 734
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Моят син се отказа да чете втората част на "Страната на сънищата" сега. Захвана се с "Хрониките на Нарния", сега чете .



Лилянa от Р.Дал има още малки книжлета : "Костенурке, костенурке", "Вълшебният пръст", "Семейство тъпашки" и "Фантастичният господин Фокс". Моят син хареса всички, без "Семейство Тъпашки". Отделно може да представлява интерес и поредицата "Ейми разговаря с животните" - историите изглеждат интересни, шрифта е голям, страниците малко.

Последна редакция: чт, 17 яну 2013, 16:20 от Solar Wind

Общи условия

Активация на акаунт