Рим - пета тема

  • 75 741
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 239
Ние също карахме от части на домашни сандвичи, но и в ресторантчета сядахме, там опитахме страхотна пица (не на парче) и сащо страхотна паста, пихме  питиета на различни места, но в раницата винаги имаше и по някой сандвич. Иначе за пиците по техните фурни са ми леко гадни  Sick. Сладоледът им на мен ми хареса, е не че не изхвърлих и един коша, зависи и какъв вкус предпочиташ.

# 736
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Ние също карахме от части на домашни сандвичи,

Eee, как си припомних всичко покрай тези сандвичи. Ние си взимахме едни от едно като закусвалня - от източната страна срещу Термини - беше ни под хотела. Всякакви меса, салами, филета, сирена и салати - показваш и ти пълнят едно като багета - невероятна вкусотия. Взимали сме и за из път, изобщо не бяха скъпи!  Laughing

За пиците - на колкото места ядохме - все различни. Най много ми харесаха в едно ресторантче на Навона и в едно на Веселата уличка! Peace

# 737
  • София
  • Мнения: 9 963
Ньоки не знам, обаче спагети с миди и много босилек и зехтин е просто божествено! Heart Eyes

# 738
  • Мнения: X
Ньоки не знам, обаче спагети с миди и много босилек и зехтин е просто божествено! Heart Eyes


EEEEEE слюноотделям. Подозирам, че ньоките бяха със същите миди и сос. Така изглеждаха.

# 739

Общи условия

Активация на акаунт