Не мога да приема още мисълта, че ще имам момче!

  • 15 437
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • българия
  • Мнения: 31
аз също много, ама мнооого желаех да е момиченце. малко сладко пухкаво момиченце. но се роди малък, сладък, пухкав юнак.  newsm30В момента в който ти го дадът и го гушнеш това малко човече е вече всичко за теб и най - малко значение има дали е момче или момиче. Поне при първото беше така. За второто се надяваме все пак да е девойче но каквото дойде.   newsm32

# 16
  • Мнения: 2 755
Не разбирам, какво значение има пола на детето? Момче или момиче, няма значение ( поне за мен ). Важното е да е живо и здраво. Пожелавам ти леко бременеене и едно здраво и хубаво момченце. ( и ще видиш, колко хубаво е да имаш един малък палавник вкъщи ) Laughing

# 17
  • Мнения: 2 910
Аз бях сигурна,че първото ми дете ще е момче,поне така исках,но към 6-тия месец,ми казаха момиче и така си беше.Когато разбрах бях леко разочарована,но за малко.Сега като се сетя колко съм била глупава,а съм толкова щастлива,че имам дъщеричка.То разбира се,че е най-важно да е живо и здраво детенцето,независимо от пола.
Спокойна и щастлива бременност и бъди сигурна,че ще го обикнеш детето от момента,в който го видиш,без значение момиче или момче.

# 18
  • Мнения: 5 468
На мен в 5-ти месец ми казаха, че ще имам момче. Бях много разочарована, защото все си мечтаех за момиче и имена бях измислила и бъдещето й чак бях начертала Crazy. Изведнъж - момче! Помня, че излязох от кабинета и изпратих СМС на сестра ми - момче ще е Sad. А тя ми отговори - Ами момче да е, какво да правим сега... Абе пълна НЕрадост.
Отидох да раждам и на ехографа ми казаха: Знаеш ли, че ще имаш момче?, викам - Знам, знам..., вече посвикнала с мисълта, че ще се ражда Гошо. Терминът ми беше за Георгьовден и го бяхме излислили да е Гергана или Георги. А и името не ми харесваше. Абе, пълна трагедия Joy.
Родих с пълна упойка и идвайки в съзнание, акушерката ми носи едно вързопче и вика - Айде, честита ти дъщеричка! Shocked Shocked Shocked Момиче!!!
Сега си мисля, че съм си мислила само глупости с този пол, защото и момче да беше, пак щях да го обичам и да ми е толкова мил, колкото ми е мила дъщеря ми. Ама докато си бременна и само щуротии мислиш... и туй то. Пожелавам ти леко раждане!!!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз също исках момиче. Но след като забременях бях сигурна, че ще е момче. ....


и аз бях така.Винаги съм искала момиче (защото сме 2 момичета и си мислех,че и мен това ме чака)но от самото начало бях абсолютно сигурна,че ще е момче.Даже в 4 месец купих комплекта за исписването Embarassed .Като гушнеш бебето нищо вече няма значение Heart Eyes

Лека бременност,и не се товари с такива мисли  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 645
Напълно те разбирам.
Само че аз исках много да имам момиченце.На видиозона(бях в 5 месец),лекаря ми каза че ще имам момче - даже ме попита как се казва свекъра Mr. Green,...Качили е от значение.......
В този момент направо ми се ревеше и до вечерта ми беше много криво.
Мина ми след 2 - 3 дни, и се постепенно започнах да се настройвам за момче , и то до такава степен че вече не исках момиче - а и аз имах чувството че ще имам момче.

# 21
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Разбирам те напълно. Аз пък бях обратното много исках момче, но в седмия месец рекоха и отсекоха - девойка! Че, като ми стана едно кривооооо /а сега, като се сетя и си мисля колко съм била глупава/, е за около месец приех мисълта, а наистина, след като се роди ама изобщо не те интересува какво е, само да е здраво и дори да ти предложат да е същото дете с другия пол няма да искаш.

Сега съм дори щастлива, че си имам момиченце и не го сменям за нищо на света, пък, ако е рекъл Господ второто може и да го улучим Mr. Green

Точно така беше и с мен.
Исках много,много момче. Сега съм много щастлива и горда със щерчето.

# 22
  • Мнения: 2 381
Не се настройвай така песимистично.Важното е да е живо и здраво, пък дали ще е момче или момиче ....По-късно има вероятност да се окаже, че ще имаш дъщеричка.Случва се лекаря да не познае.Сега се радвай на бременността си!  bouquet

# 23
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Аз в началото на бременността си мислех,че ще бъде момче и даже така си му говорехме като на момченце.Беше много шавливо бебе и все още си е такова.После към 5 месец докторите казаха-момиче.Отначало малко се разочаровах,но бързо свикнах с мисълта за дъщеричка.Като се роди,бях много щастлива и даже се радвам,че първото ми дете е момиче.Важното е да е живо и здраво.Ще видиш,че няма никакво значение пола,то ще си е твоето детенце и толкова.Лека бременност и раждане!

# 24
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Въобще не се коси,като се роди ще видиш,че е наи-прекрасното
бебе на света и няма да искаш да е друго!И аз по-принцип
исках момиче,но сега съм щастлива с малкия мъж до себе си!
Момиче следващия път! Praynig
Леко бременеене,раждане и много щастие!  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 922
Прекрасно е да имаш МОМЧЕ!!!!!

Радвай се! Да е живо и здраво бебето, пък следващото може да е момиче  Grinning

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Във въпроса ти мила се крие и отговора. Наистина като родиш няма да има никакво значение. И аз като че ли повече исках момиченце.
След като се роди бебчо  и му  видиш личицето , независимо от пола за теб това ще е най-сладкото детенце.
Когато нашето момченце беше на 3 дни мъжът ми ме попита още ли искам да е момиченце. Повярвай ми направо се обидих. Откакто съм го зърнала, не го сменям за нищо на света!!!!

# 27
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ние пък с таткото искахме момче, и яз бях уверена, че ще е момче, даже му говорихме на мъжки род, докато докторката не ни каза в 4 месец, че може би ще е момиче, първия момент се разочаровахме и се чудих какво ще го правя това момиче, а мъжа ми беше по разочарован и от мен, но свикнах с мисълта даже се настроих за момиче, казах си щом е момиче значи е за мое добро... И така повече не ме гледаха на видеозон, докато не родих, още не се бях усетила, че е излязло бебето когато чух "момче". Като, че ли не бях много изненадана, приех го радушно, без излишни емоции. А като казах на мъжа ми по телефона, да дойде да види сина си той умря от щастие.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Ох,миличка.Разбирам те!И аз така се надявах второто да е момиченце...Казаха ми в 5ти месец ,че ще е момче .До последно все се надявах да стане нещо,но не би...
Само,че когато след раждането гушнеш малкото мъниче в обятията си бъди сигурна,че изобщо няма да те интересува това,че не е момиче.То ще ти е най-скъпото нещо на тази земя и всичко друго ще го забравиш!!!
Леко бременеене и раждане!Не се мори с такива мисли ,а се радвай на това което ти предстои!  bouquet


Това щях да ти напиша и аз,но не съм се отказала за момиченцето. Flutter А ти Дамаянти? Hug

# 29
  • Мнения: 1 544
Ех това ми е много познато при първата бременност толкова исках да имам момиче че имах чуството че ако е момче ще се побъркам е благодаря на Бог момиче е но чак след като се роди и усетих какво е да си майка вече знаех че повече никога това няма да има значение какъв пол е и сега когато чакам второ бебче и все още незнам какво е единственото което се моля е да е живо и здраво и въобще не ме интересува какво ще е дори почти не се и замислям така че каквото и да чустваш сега когато бебчето се роди въобще няма и да се сещаш какво си мислила какво си искала и дали си разочарована или не. ще го заобичаш от първата секунда и нищо друго няма да те интересува

Общи условия

Активация на акаунт