Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 158 862
  • 953
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 110
Днес пратих бабата да записва детето за изпита на 23-ти. Досега са се записали около 510 деца. Задължително трябва да носим документ за самоличност на детето - лична карта или бележник, както и всякакви помагала за чертане - линии, пергели и т.н. Листа за чернови не - те щели да раздават.
На нас нищо не ни казаха, само квитанцията да носим. Sad

# 631
  • София
  • Мнения: 1 654
Днес пратих бабата да записва детето за изпита на 23-ти. Досега са се записали около 510 деца. Задължително трябва да носим документ за самоличност на детето - лична карта или бележник, както и всякакви помагала за чертане - линии, пергели и т.н. Листа за чернови не - те щели да раздават.
На нас нищо не ни казаха, само квитанцията да носим. Sad

Без лична карта или бележник НЯМА ДА ВИ ПУСНАТ на изпита - миналата
година имаше такива деца, някои родители успяха да се върнат навреме с документа,
други просто изгоряха.
Изискването за документ за самоличност важи за всички приемни изпити
където и да било и на всяка възраст!

# 632
  • Мнения: 54
Днес пратих бабата да записва детето за изпита на 23-ти. Досега са се записали около 510 деца. Задължително трябва да носим документ за самоличност на детето - лична карта или бележник, както и всякакви помагала за чертане - линии, пергели и т.н. Листа за чернови не - те щели да раздават.
На нас нищо не ни казаха, само квитанцията да носим. Sad

Без лична карта или бележник НЯМА ДА ВИ ПУСНАТ на изпита - миналата
година имаше такива деца, някои родители успяха да се върнат навреме с документа,
други просто изгоряха.
Изискването за документ за самоличност важи за всички приемни изпити
където и да било и на всяка възраст!
И мен ме предупредиха изрично при записването за състезанието за личната карта, както и за това, че трябва да бъде преди 8:30 в СМГ.

# 633
  • София
  • Мнения: 140
Има ли някой задачите от изпита в СМГ 2010 г. - бях ги намерила някъде, но ги затрихме в купищата задачи Laughing Ако ги имате, моля да ги качите  bouquet

# 634
  • София
  • Мнения: 2 300
На нас нищо не ни казаха, само квитанцията да носим. Sad

Задължително ли е да се носи квитанцията, че аз нашата я затрих  newsm78

# 635
  • София
  • Мнения: 1 654
На нас нищо не ни казаха, само квитанцията да носим. Sad

Задължително ли е да се носи квитанцията, че аз нашата я затрих  newsm78

Намери я, проверяват квитанцията.

# 636
  • Мнения: 1 776
На нас нищо не ни казаха, само квитанцията да носим. Sad

Задължително ли е да се носи квитанцията, че аз нашата я затрих  newsm78

Нито веднъж детето не е носело квитанция и никога не са му я искали!
Списъците по стаи вече са изготвени, името на детето фигурира в тях, абсолютно никакъв проблем няма да има детето ти ако е без квитанция.

# 637
  • София
  • Мнения: 1 654
Нито веднъж детето не е носело квитанция и никога не са му я искали!
Списъците по стаи вече са изготвени, името на детето фигурира в тях, абсолютно никакъв проблем няма да има детето ти ако е без квитанция.

На пробни - да.
Моите и двете минаха обаче и през реалния изпит, и на двете им провериха квитанцията.
Рискът си е ваш.

# 638
  • Мнения: 1 776
Нито веднъж детето не е носело квитанция и никога не са му я искали!
Списъците по стаи вече са изготвени, името на детето фигурира в тях, абсолютно никакъв проблем няма да има детето ти ако е без квитанция.

На пробни - да.
Моите и двете минаха обаче и през реалния изпит, и на двете им провериха квитанцията.
Рискът си е ваш.

Риск... Simple Smile Много силна дума.
Каква е тази паника бе хора... още едно състезание. Давайте го по-спокойно, че ще изнервите и пренавиете децата.
По въпроса, убеден съм, че със или без квитанция детето ще бъде допуснато до състезанието, хората в СМГ не са идиоти. Какво да прави жената като си е загубила квитанцията. То и аз май съм я затрил вече Simple Smile

# 639
  • Мнения: 494
Да разсеем малко напрежението...
За да събудя интерес към математиката, при кого да запиша дъщеря си на курс? Тя ще бъде 3-ти клас следващата учебна година. Какво мислите?

# 640
  • Мнения: 7 161
За да събудя интерес към математиката, при кого да запиша дъщеря си на курс? Т
Ако ще "събуждаш интерес", моят съвет е: Борисова или А.Стоянов. Имай предвид, че Борисова не води курс на четвърти клас и евентуално ще трябва да смените преподавателя догодина, което разбира се не е фатално.

# 641
  • Мнения: 478
Още един глас за Стоянов!  newsm10

# 642
  • Мнения: 494
Цитат
Ако ще "събуждаш интерес", моят съвет е: Борисова или А.Стоянов. Имай предвид, че Борисова не води курс на четвърти клас и евентуално ще трябва да смените преподавателя догодина, което разбира се не е фатално.
Благодаря, Фран! Синът ми беше при Борисова. Казваше, че е много забавна, но той самият не си даваше много зор, като че ли... Бяха около 30 деца в групата. При Стоянов знам, че са около 40...
Какво е предимството на Стоянов?

# 643
  • Мнения: 478
Изключително атрактивен преподавател. По много интересен начин представя материала. Раздава награди за решени задачи; събират и джакпоти. Много приветлив и целенасочен. Има доста висока успеваемост при него. Синът ми направо го обожаваше.

# 644
  • Мнения: 623
А за 5-ти клас кого бихте препоръчали?

Общи условия

Активация на акаунт