Юнската мама все още идея си няма, но факт е че са вече двама!

  • 37 962
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 427
Добро утро маменца HugПожелавам ви много приятна и успешна седмица

# 736
  • Мнения: 17
 Май доста сам разсеяна покрай бременността Simple Smile не можех да си намеря първия пост и затова написах пак да не би да остана не преброена за юни хахахаха. Извинявам се на модераторите за спам-а исках да изтрия втория пост но се оказа че нямам право. Ако пречи изтрийте го.

Сега да разкажа малко за това как е тук в Канада, понеже след като изчетох вашите отговори относно прегледи малко се притеснявам. Тук след като разбрах че сам бременна отидох при личния лекар и той ми назначи кръвни проби и една уринна за да потвърди бременността (още нямам резултат, понеже тук резултатите ги изпращат на личния ти лекар и той трябва да ми звънне да си запазя час при него). Също така трябваше да се обадя в друга клиниката за да си запазя час за УЗ. След като ме разпитаха кога ми е била последната менструация ми назначиха първи преглед чак на 10 ноември (казвам чак защото назначаването стана на 14 Октомври). Имам чувството че системата е мудна, но пък може и да е за добре, не знам.
Иначе нямам зацапвания, всичко е в реда на нещата малко гадене и много оригвания и газове без повръщания. Малки подръпвания тук и там в долната част на корема. Болки в гърдите има, още няма увеличение обаче. Предпочитам солено, но не отказвам и сладкото но не както преди любима храна. Задъхвам се като ходя, което разбрах че е нормално. Не сам вдигнала кг напротив отслабнах няколко кг. Когато се уморя заспивам дори и за 10 мин и след това сам супер свежа. Случвало ми е се даже докато съм в колата (мъжът ми кара) просто да изгаснат бушоните ми изведнъж. Голям смях пада после като се събудя. Последното което ми се случи вчера беше че имах страшно разстройство за около 3 часа и после мина.

# 737
  • Мнения: 1 436
aneda, аз също съм в чужбина (САЩ) и като изкарала една бременност в този форум, мога само да те посъветвам да не сравняваш как е при теб и как е в БГ  Peace. По една или друга причина, в чужбина прегледите са по-малко, на видеозон се гледа много по-рядко, изписват се по-малко лекарства ииии изобщо ако тръгнеш да сравняваш можеш да се побъркаш и да решиш, че хич не се грижат за теб, а като се замислиш - и в Канада деца се раждат  Wink  Hug.

# 738
  • Мнения: 427
Ехеееее,то трябва нова тема....

# 739
  • Мнения: 201
Добро утро, мамчета  Hug

Пантерка
, тук съм си, но имах доста работа и повече четях, отколкото пишех  Wink

Тикве, спокойно можеш да отидеш на преглед. Най-вероятно ще те прегледат с вагинален ехограф и ще могат да потвърдят дали ма сакче и дали е там където трябва  Simple Smile

Nanyna, честит ти рожденик! Да ви е жив и здрав!  Hug

Мен гърдите не ме болят. Само са понаедрели. Обаче червата ми къркорят и си усещам корема все едно пълен с въздух чак до слънчевия сплит.

Да, наистина е време за нова темичка Simple Smile

# 740
  • Мнения: 131
Добро утро и от мен! Леко бременеене и през тази седмица, момичета  Laughing  Hug

# 741
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Еейй, кога изписахте 50 странички Simple Smile
Вече сме много активни Simple Smile
Аз да ви се оплача по цял ден лежа.. нямам сили да стана даже. Като си изпия хапчетата започва да ми се вие свят и да ми се доспива... така 3 часа след всяко хапче и ми отива деня... Simple Smile
Много ми е лошо по цял ден и по цяла нощ. Нищо не ям и само слабея...
Гърдите изобщо не ме болят и не ми наедряват... И при предишната ми бременност беше така и чак след раждането като ми дойде кърмата малко се уголемиха, но не забележимо с просто око Simple Smile)) Така че това не е повод за притеснение.. Някой ако е като мен плосък като дъска няма какво да се плаши Simple Smile
Аз ходих на втори преглед заради зацапването и докторката видя сърчице.. Аз разбира се нищо не видях... На мен само една гъсеница в балон ми се вижда, но щом казва, че има тъпкане съм щастлива Simple Smile
Лошото е, че като чели е много рано, но вече имам стягане и нещо като контракции... Предната ми бременност пак беше така и от рано пиех лекарства, но пък чак от втория месец не се почна...
Хайде да не прекалявам с поста!
Хубав ден на всички и по-малко гадене и болки Simple Smile

P.S. Честит Рожден Ден на малкия Митко! Simple Smile

# 742
  • Мнения: 63
Добро утро на всички юнски мамита.
Аз ви чета и да кажа че съм късметлийка, нямам никакви неразположения,
само малко съм уморена.Нито гадене, нито болки, гърдите са нормални...
Но така беше и при първата ми бременност.
Желая ви леки и радостни дни.

# 743
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Ох,успокоихте ме.Аз съм с малък бюст.Гърдите ми доста наедряха предната бременност а след като родих станаха огромни.Кърмих 11 месеца и после си върнаха нормалния размер и не увиснаха слава богу.
Аз също съм в чужбина.В Германия.И тук прегледите са малко.С ултразвук само 3 пъти.
Аз също се чувствам подута и май ще ме хване запека и мен,но то е защото спрях цигарите.И най лошото е,че не съм от тия бременни дето не им се пуши и им става лошо от цигарен дим.Ноооо ще трая...няма как  Grinning

# 744
  • Мнения: 975
Ехе ,ама наистина сме си за нова теми4ка,кой ли ще се наеме да я прави newsm78...И колко многооооооооо мами сме Simple Smile.
Тикве,отивай смело на преглед ,ще видите поне сак4ето ,поне тук в БГ можем да си позволим лукса всяка седмица да сме на УЗ  Laughing..И аз май искам още тази седмица да отида  Laughing,а док ми каза след 20 дни  Rolling Eyes..Днес май няма зацапване ,дано ,4е голям страх ме гони  Praynig.
Нани,и тук да ти 4еститя празника на малкия юнак!
Моите гърди леко наедряха,ама така са по хубави,то ина4е толкова малки бяха Joy.Гадене нямам .
Пожелавам ви хубава седмица ,с по малко гадене ,с много хубави емоции.

# 745
  • Мнения: 201
Дано не ми се разсърди някой, но пуснах нова темичка  Embarassed
Заповядайте в нея  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=618492.new#new

# 746
  • Мнения: 145
А, Точица, и аз тъкмо пуснах, но ще изтрия моята Simple Smile

# 747
  • Мнения: 201
Freed , извинявай, че сме дублирали темите  Confused

Заповядайте в новата тема! Simple Smile

Последна редакция: пн, 24 окт 2011, 11:39 от Точица

Общи условия

Активация на акаунт