Юнската мама все още идея си няма, но факт е че са вече двама!

  • 37 976
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 145
Добро да е утрото, мадам тиква, добре дошла в редиците на женорята с гадене. И у нас настава бурна радост всеки път, като притичам до тоалетната или ми стане зле от миризма.

И мен ме боли кръст, ама аз по принип си имам проблеми с него. Лекарката ми разреши масажи, но само ако не са силови. Може да пробваш и ти, ако искаш. Аз още не съм де, ама се точа за другата седмица евентуално Simple Smile

# 691
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
благодаря ти мила за предложението ама ме е страх да пипам  и аз имам проблеми с него-имам двустранна дискова която е оперирана и други потрузии... та като се разваля времето винаги по моите кокали се усеща  Laughing - те докторите за това не ми разрешиха да раждам нормално Нико  Tired
 

# 692
  • Мнения: 135
Добро утро, мами!
Минавам да ви видя, вече от домашна обстановка, далеч от игли и системи. Аз нямам нищо ново за казване - след сърчицето, освен може би че при мен гаденето е доста силно, но ще си го изтърпя. Заредила съм се с вода с лимон, солети, печени филии и всякакви други екстри и да се надяваме, че ще премине бързо.
Пепита77 много съжалявам за тези новини, моля се скоро да се възстановиш и с нови сили да си отгледаш здрав и пухкав бебок.
Тикве, спокойно и мен ме понаболяваше кръста, още повече че имаш и здравословен проблем, успокой се и ще видиш как всичко ще е наред, щом ти се и гади явно хормоните ти не скучаят  Laughing

# 693
  • Мнения: 145
Ети, добре дошла у дома, дано не се налага повече до раждането да стоиш в болница. Това със солетите е добра идея, ще ги добавя в списъка за пазаруване и аз.

Мадам тиква, а плуване разрешват ли ти с тоя кръст? На мен това ми помага и мисля след третия месец да ходя по малко да плувам. Ще ми се да избегна секцио, така че трябва да си укрепя тялото колкото мога.

# 694
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
да неврохирурга ми разрешава  даже препоръчва ама не съм ходила-само не трябва да си с криза ...

# 695
  • Мнения: 145
Е да, с криза лежиш в съответната поза.

# 696
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
мадам тиква, ти провери ли дали не са бъбреците..понякога симптомите са много сходни с кръст..една колежка така се оплакваше една седмица и аз и казах да си провери бъбреците..е оказаха се наистина бъбреци и след 2 дни получи лека криза..след това пи неоренал до края за всеки случай..

# 697
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
Кате не знам - то е по скоро таза .... особено от дясно  .... все си мисля ,че точката се намества и е от това...знам ли.....

# 698
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Радвам се да се присъединя към вас Simple Smile От София съм и това е първата ми бременност. Имам доста притеснения и въпроси и предполагам, че заедно ще намерим отговорите. Вчера бях на преглед и чухме  Two Hearts . Окончателният ми термин е 02.06. и затова чак сега се включвам. До скоро имахме колебания, че ще е в края на май месец Simple Smile Следващият ми преглед е на 11.11. и не знам какво да очаквам на него? Какви ли изследвания ще правим тогава? Аз нямам почти никакви оплаквания. Изобщо не повръщам. Но последната седмица усещам, че ако постоя малко време наведена после трудно се изправям... усещам лека болка в кръста. И така... много се радвам, че се присъединявам към вас. Нека се наслаждаваме на прекрасна бременност, въпреки временните неразположения. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 699
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
mu6morok11,  добре дошла Hug

мадам тиква, мен ме болеш преди десетина дни отзад в дясно, но аз съм сигурна, че беше бъбрека..наливах се с вода и се надявах да не стане накоя беля..след 2-3 дни отшумя..твоите болки, може би са по-различни щом знаеш, че имаш проблеми с кръста..питай доки като отидеш..може да ти даде някакъв съвет..

# 700
  • Мнения: 975
Здравейте и от мен .в4ера видяхме сър4ицето.Но сега имам зацапване и много ме е страх . CryЛежа си ,но не мога да се успокоя.Моля ви успокойте ме ,имам нужда от подкрепа.

# 701
  • Мнения: 425
Добре дошла на мушморок11   bouquet
Ети, на тебе Welcome home   bouquet
Пантерка, запази спокойствие, нямаш нужда от излишна паника, лекарства някакви вземаш ли, обадиш ли се на док?

# 702
  • Мнения: 145
Пантерка, зацапване не значи непременно нещо лошо, може да се намества бебчето. Що не се обадиш на доктора си? По-добре, отколкото да психясваш.  Hug

# 703
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Здравейте и от мен отново, момичета!
Честито на новите попълнения! Simple Smile
На мен също започна да ми става много лошо и отмаляло... направо не мога да стана и да ходя...
От вчера и аз съм на Утрогестан и Но шпа. Дано всичко да е наред и да има ефект лечението Sad
Хайде лек ден и повръщането и гаденето бързо да отшумяват при всички ни! Simple Smile

# 704
  • Мнения: 145
dania_09, и аз ги пия, но не помагат за отмаляването. Те са да не стане беля с бебчето. Аз днес цял ден съм парцал, размазан на дивана. Ставам само да притичам до тоалетната и после съм още по-омаломощена. Добре, че мъжът ми си е вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт