Юнската мама все още идея си няма, но факт е че са вече двама!

  • 37 998
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 425
Здравейте, мили мами!Аз да се оправдая, че до сега много не пишех, но пък чета всичко. Вече ще се включвам доста по-често, защото от днес вече съм в болнични и се надявам да изкарам така до края.
По въпроса с Утрогестана да си дам компетентното мнение  Simple Smile От деня, в който видях положителния тест(2 дни след закъснение) го приемам 3х2 по предварителна препоръка. Една седмица беше така, като едната таблетка вегинално, другата-орално. След това моето АГ ми го предписа 3х2, като сутрин и обяд е орално, а вечер- вагинално. Нямам никакви оплаквания от Утрогестана, не съм забелязала да ми се спи от него, напротив, откакто разбрах, че съм бременна, спя много леко и се наспивам бързо. Може пък това да е страничния му ефект  Laughing
Когато отидох на преглед за първи път, беше в 5с и 4дни и се видя само плодно сакче. Втория път бях в 6с и и 1д и се видя ембрионче и се чу слабо сърчице (беше доста рано).Последно ходих в 7с и 2д и се видя силно тупкащо сърчице. Така че не се притеснявайте, след средата на 6 седмица вече се чува и вижда добре. Само да добавя, че не съм нетърпелива толкова, а АГ-то сега ме проследява по-честичко.
И да добавя само, че според мен е напълно нормално особено сега в началото страховете да са големи, но пък по-велико нещо от вярата няма, така че вярвайте в добрия и успешен финал!  Hug  Hug  Hug

# 676
  • Мнения: 3 424
Ей, успокоих се... мислех си, че нещо съм настинала вече  Mr. Green
И друго - по това време точно ми се придремва страшно... а и това слънчице как ме припичааа...  Laughing

# 677
  • Мнения: 304
Здравейте момичета!Аз съм мама на момиченце на 1 година и 7 месеца и май ще съм бъдеща юнска мама.....Хем много искам ,хем умирам от страх!Само 4 дни ми закъснява,но не искам още да се навивам за да не се разочаровам после........Ще ви следя и ще ви съобщя новината като се убедя.Засега толкова ако има нещо ново ще пиша. Hug Леко бременеене на всички,а на тези които тепърва ще бременеят УСПЕХ!

# 678
  • Мнения: 0
Момичета, за съжаление аз напускам темата. Трябваше да се види ембрионче поне, но сака е кух. В понеделник ще влизам да ме изчистят. Следващия път ще стане  Hug
Желая на всички с бременносттите ви всичко да е наред и юни да гушнете сладките си бебчета.

# 679
  • Мнения: 24
Момичета, за съжаление аз напускам темата. Трябваше да се види ембрионче поне, но сака е кух. В понеделник ще влизам да ме изчистят. Следващия път ще стане  Hug
Желая на всички с бременносттите ви всичко да е наред и юни да гушнете сладките си бебчета.

Съжалявам, толкова се надявах на добри новини от теб...  Hug сигурно ли е все пак...

# 680
# 681
  • Мнения: 145
pepita77, много съжалявам за теб. Късмет следващия път.  Hug Hug Hug

# 682
  • Мнения: 24
Защо трябва да става така... направо не е честно. Имаш много много силна прегръдка от мен  Hug и дано бързичко да се възстановиш

# 683
  • Мнения: 0
Момичета, за съжаление аз напускам темата. Трябваше да се види ембрионче поне, но сака е кух. В понеделник ще влизам да ме изчистят. Следващия път ще стане  Hug
Желая на всички с бременносттите ви всичко да е наред и юни да гушнете сладките си бебчета.


Много съжалявам,мила CryВъстановявай се бързо и скоро отново да те видим в редиците на чакащи бебчета мами. Hug

# 684
  • Мнения: 0
Благодаря, момичета  Hug Hug Hug Мен не ме мислете, добре съм до колкото може Simple Smile Гледайте вие да сте спокойни  и се зареждайте с повече хубави емоции. Надявам се да се появя пак по темите още преди да родите.

# 685
  • Мнения: 425
Съжалявам, Пепита,  Hug успех следващия път!

# 686
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 728
Ех, Пепита.. Sad ..много съжалявам..все пак съм сигурна, че бъдещия пилот ще си има малко приятелче до края на другата година Hug Hug Hug

# 687
  • Мнения: 201
Пепита, много съжалявам  Sad Следващия път със сигурност ще стане!  Hug

Днес бяхме на доктор и чухме сърчицето! Много вълнуващ момент  Heart Eyes Пожелавам на всички скоро да чуят сърчица!

# 688
  • Мнения: 0
zdraveite dnes i az biah na pregled,vidiahme bebo i vidiahme i kak tupka sar4iceto,ne mi pusnaha da 4uia izmerihme beboka i v parvia slu4ai pokaza 7 sedmici i 6 dena i malko sled tova go izmeri i izleze 8 sedmica i 2 dena.tai 4e si otgovaria i na razmerite,vzeha mi i citonnamaska i 4e 6tom ne e iarka krav da ne se pritesniavam i tolkvoa. Laughing

# 689
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
добро утро гугуткииии  Mr. Green
започна да ми се гади и на мен-много се радвам  hahaha
ама този кръст-вас боли ли ви  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт