Юнската мама все още идея си няма, но факт е че са вече двама!

  • 37 977
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 513
Здравейте и добре дошли на новите момичета!

И на мен вчера ми беше много лошо цял ден. Гадеше ми се, тресеше ме, виеше ми се свят. Днес пък съм супер, но цял ден нещо си похапвам. Явно при мен с това се оправя гаденето и ще стана 100 кила  Grinning Но каквото дойде, важното е да сме живи и здрави. За сърчице смятам да отида на 9 навършени седмици. И без това се предполага, че съм забременяла по-късно, ако отида по-рано и не го видя, само ще се шашкам.

# 706
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен, добре бошли на всички нови юнски мами.
И аз се включвам към зверското гадене още с отварянето на очите и ужасен метален вкус, а от днес следобяд съм и с температура.
Някой от вас имал ли е такъв проблем и през колко време сте пили парацетамол?
Пожелавам на всички неприятните симптоми да бъдат заменени от много приятни!

# 707
  • Мнения: 368
 Пантерка и аз минах по твоя път.Беше си баш кървене.Миналия петък.Всичко е наред.
  Ти само лежи,слагай хаповете и се моли ,друго няма какво.
Аз  и  за това не пиша.Само чета и не смея да се включа.На края на месеца съм на преглед да видим сърчице. Praynig Praynig Praynig
   p.s.Интересно ,че след кървенето спря гаденето.Аз бях все на легло от гадене. Сега съм о.к.

 Леки дни и нощи на всички.ТРЯБВА  да устискаме до края !!!

# 708
  • София
  • Мнения: 16 212
Здравейте и от мен .в4ера видяхме сър4ицето.Но сега имам зацапване и много ме е страх . CryЛежа си ,но не мога да се успокоя.Моля ви успокойте ме ,имам нужда от подкрепа.

Пантерка, виж какво подробно обяснение за зацапването намерих е един английски форум:
http://www.fertilityfriends.co.uk/forum/index.php?topic=266378

Прочети го и се успокой...всички от проблемното май си минаваме и през това изпитание. Пий си но-шпато и магнерота, слагай глобулите, разхождай се на въдух, и знай, с тебе сме!

# 709
  • Мнения: 16
Благодаря за пожеланията момичета!
Пепита много Съжалявам миличka, кураж и не се отказвай да пробваш пак.

# 710
  • Мнения: 0
Пепита , аз също имах еднократно зацапване в 6 г. с. в деня след преглед. Обадих се на наблюдаващия ме гинеколог и й казах. Обясни ми, че е възможно да е от прегледа, да почивам и да следя ако се появи отново да отида да ме види. Пия си Утрогестана и оттогава слава богу всичко е ок. Вчера бях на преглед, припомних й какво ми се беше случило. Бебчо си е съвсем наред. Няма видима причина за зацапване. Възможно било да се е появило, тъй като точно в тези дни трябваше да ми дойде цикъла или да е просто от самия преглед. Ще продължавам да пия Утрогестан и дано нещата се развиват без повече проблеми.
Някоя от вас казала ли е на работното си място за предстоящото събитие? Аз мисля другата седмица да го направя, но се чудя дали не е рано? В 8 г. с. съм.

# 711
  • София
  • Мнения: 1 735
Аз съм уведомила,но просто се наложи.Трябваше задължително да съм на работа заради определен повод,но и аз зацапах пейзажа и си полежах тази седмица.Новината за бременноста ми я прие шефа много добре,насърчи ме да се пазя,та съвсем ми олекна.Иначе мислех около нова година да съобщя.

# 712
  • Мнения: 368
  Моите знаят.Аз съм в болнични.Няма как да съм на работа-тежка е.
Онзи ден ги видях  и ме подкрепят Hug

# 713
  • Мнения: 513
Не съм казала още. Миналия път казах в съвсем в началото. Прие се добре, но тогава работех на друго място. Сега въобще не знам какво да очаквам. Мисля да кажа през декември. Дотогава по разни служебни причини няма да се виждам с прекия ми ръководител, а мисля, че е редно той пръв да научи, после колежките и висшето ръководство.

# 714
  • Мнения: 201
mu6morok11, добре дошла!  Hug И моят термин е 02.06  Simple Smile

Тикве, мен кръст ме боля само в началото и това ме осъмни да си направя теста за бременност  Grinning Сега поне кръст не ме боли.

Зацапванията не винаги са повод за притеснение, но ако се получи по-добре бързо да отидете на лекар за да видят от какво се получава. И разбира се повече спокойствие и лежане  Peace


# 715
  • Мнения: 134
Здравейте,здравейте!
 Днес си взех тест-чудо и чадо на техниката-отчита бременност 6 дни преди очаквана менструация и седмицата, в която си бременна. Е, аз съм в 2 или 3. А утре трябваше да ми дойде. Предчувсвах ,че този път се е получило. Как да е. Имам дъщеричка на две годинки и  11 месеца.     
Още ми е многоооо странно. От една страна се радвам и вълнувам,от друга- започват да ме обземат притеснения. Живея в Англия и видеозон може да видя най-вероятно към януари. До тогава ще си мисля положително Rolling Eyes. Като си спомня,че с първото си дете обиколих всички възможни доктори из Пловдив ми е трудно да си представя,че няма да си ида до БГ да се уверя,че всичко се развива добре....
 Лека бременност на всички Party

# 716
  • Мнения: 427
Добро утро мили мамчета,как сте?Аз вече не мога да си търпя гърдите,май,май гаднето ще е катож предния път вечерно време,и по добре,че още не знам как да кажа в работата,то е рано още,но дай Боже ако ми подновят договора това ще е през февруари,мисля като стане това да им кажа,ако успея да го скрия до тогава newsm78 newsm78 newsm78,ако не каквото стане,все пак моето чудо е по важно Party,за сега хубав ден,аз ще готвя,ще чистя,и ако остане време ще ида да гласувам,ако не,не се и натискам много Laughing Laughing Laughing  Hug Hug Hug ви силно всичките до една

# 717
  • Мнения: 145
Добро утро и от мен. Аз съм си с класическо сутрешно тичане към тоалетната, ама вчера повторих и на обяд за по-сигурно. Днес ме чака освещаване на жилището на братовчедка, там ще е суматоха и народ, трябва да гласуваме, а с мъжа ми все още се водим на старите си адреси и по избори обикаляме из София, ще има сблъсък с развълнувани родители и въобщеее - дано имам сили да мина през този ден.

Пантерка, как си днес? По-спокойна, надявам се.

Пожелавам ви лек и приятен ден, момичета, аз ще се опитам да се приведа в човешки вид.

# 718
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен! Мен кръст не ме боли, но корема ми е подут и къркори, а и гърдите ме болят много. В работата съм казала само на колежката и съм я помолила да си трае и живи и здрави след 3 месец ще уведомя, но все още не зная дали ще ползвам цялото майчинство- предполагам че това ще бъде първия въпрос на шефа, тъй като няма кой да ме смени или  трябва да търся човек и да го обочавам поне 3 месеца. Thinking

# 719
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Пантерка, аз прокървих точно ден, след като видяхме сакчетата..май наистина зацапването е често срещано в проблемното..ако всичко е наред на ултразвука, не се притеснявай и почивай.. Hug

Общи условия

Активация на акаунт