Ето го, Септември е наред, нека да ни донесе късмет!

  • 3 863
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 320
Честит Рожден Ден  Ели с пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си; смелост - да ги осъществяваш; търпение, за да ги постигаш; и много любов, за да дава смисъл на всичко това!
 smile3525 smile3525 smile3525 newsm59

# 16
  • Мнения: 991
Еличка, честит рожден ден и от мен!
Ти вече имаш най - прекрасния подарък и затова ти пожелавам оттук нататък много безоблачни дни и най - здравото момченце много да те радва!

# 17
  • Мнения: 714

 Здравейте и Честит Прзаник на всички!
Светле,с малко закъснение да ти часетитя и тук рождения ден-да си здрава ,щастлива и много обичана !
 Благодаря за пожеланията ,мили приятелки!Обичам Ви и без вас нямаше да съм същият човек!Прегръщам ви,милички Hug Hug Hug!Една виртуална почерпка от мен(като се извинявам на коремчетата)Имам най-страхотният подарък,които лежи кротко до мен и рздава усмивки-прекрасният ни син Даниел!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 

Нямам много неща да се похваля-аз продължавам да се мъча с хипер лактацията и с “милите “служители в Бг посолството тук,Дани расте вече е 6160,но спи ужасно много според мен през деня,имаме си колики и трудно се изхожда!Междувременно откак ни срязаха късата юздичка на езичето се храни по-добре,а бебешката кал,която при нас беше като каска,след като я мазах няколко дни с емулсията на Дюкре е почти изчезнала!
  Един прекрасен месец септември,изпълнен с много багри и топли слънчеви лъчи за всички!  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 574
Честит празник на всички  Hug!
Ели честит и на теб мила ,да си жива и здрава ,че да се наслаждаваш на щастието с име Даниел .Heart Eyes Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Здравейте и от мен.
Малко със закъснение, но от сърце.
Светле честит двоен празник. Да си жива и здрава и скоро да си гушкаш живо и здраво бебче.
Ели честит рожден ден! Желая ти много здраве, щастие и късмет.

# 20
  • Мнения: 3 166
Засрамвам се и честитя със закъснение празниците на рожденичките! Да са ни живи и здрави и само радости  в живота им да има!

Аз да споделя, че останах без работа и ми е много, много тъжно... не мога да свикна с мисълта, че на 15-ти септември няма да съм с учениците си...

# 21
  • Мнения: 7 111
Светле,  Hug Hug Hug.
За всички празнували напоследък -   bouquet!

# 22
  • Мнения: 991
Аз да споделя, че останах без работа и ми е много, много тъжно... не мога да свикна с мисълта, че на 15-ти септември няма да съм с учениците си...

 Hug Надявам се скоро да имаш с какво да запълниш празнотата!

# 23
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Явявам се с много срам в темичката, за да честитя на всички, които са имали повод за празник...


# 24
  • Мнения: 20
На мъглите през мрачното, млечно море
завърни се отнякъде, излъжи ме "Навеки".
Една ябълка матова донеси отдалеко
и... сърцето на лятото няма да спре...

# 25
  • Мнения: 3 621
И аз да честитя на всички имали поводи за празнуване. От сърце им желая здраве и късмет.

Светле, много съжалявам че си останала без работа.

# 26
  • Мнения: 1 574
Засрамвам се и честитя със закъснение празниците на рожденичките! Да са ни живи и здрави и само радости  в живота им да има!

Аз да споделя, че останах без работа и ми е много, много тъжно... не мога да свикна с мисълта, че на 15-ти септември няма да съм с учениците си...
Много съжелявам мила ,дано много скоро да се похвалиш ,с нова работа. Sad Hug

# 27
  • Мнения: 991
Мушкам се тук да почерпя, че моят прекрасен син днес става на седем месеца!  Heart Eyes

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Куинче, честито   bouquet Да е жив и здрав Бобо /кога минаха седем месеца? Grinning/  Hug

Светле, съжалявам, че си останала без работа  spoko  Hug

# 29
  • Мнения: 3 166
Честита месечинка на порасналия мъж!  Heart Eyes Да ви е жив и здрав, Куинче! И да изпълва дома и живота ви със светлина!

Благодаря, момичета, за успокоителните думи!  Hug Знам, че има къде-къде по-страшни неща и все пак ми е мъчно. Главно за децата! За съжаление до такава степен има глад за ученици в училищата, че нещата ще стават все по-зле. Само по моя предмет в моето училище сме съкратени двама колеги. Sad

Общи условия

Активация на акаунт