Отговори
# 15
  • USA
  • Мнения: 1 323
Не знам за Арниката,но в моята книга пише,че се препоръча чай от листа от малина.Някой за това чувал ли е?
Теди   bouquet

# 16
  • Мнения: 11
Здравейте, има ли някоя, която ходи на курсове за бременни в Пловдив?

# 17
  • Мнения: 13
ПРЕКРАСНА КАКТО ВИНАГИ НОВА ТЕМА   bouquet   bouquet   bouquet

Здравейте мами, завърнахме се от екскурзията с бебо и двамата невредими Simple Smile
 както гледам създали сме ми доста четиво за почивните дни,
 да се похваля и пооплача почивката беше найстина почивка Big Ups хотела беше на ниво 5 * но храната от изисканост беше много непозната и странна като вкус.  Embarassed
Отскочихме групата и до Рилския манастир Grinning но мен не ме пуснаха понеже бях с къси гащи и потник с голи рамена (ами лято е) Embarassed ,другите който бяха само с голи рамена шофьора на автобуса си даде ризите да се наметнат ,бяха като циркаджии и аз щях да облека риза Mr. Green,но краката как ???
И все пак стоях пред портите на манастира и си се помолих от там Praynig, и някак ми олекна въпреки че не можах да запаля свещ,а може да е внушение колежката ми купи светена вода, иконка и т.н. отвътре ,но др щеше да е ако и аз бях влезнала!!!
Другото ново е че единия ми крак зверски се надува и става твърд като камък, #Shocked а вечер в съня си като се опъвам и се схващат и двато и не мога да ги свия,едната вечер се разплаках от болка #Puppy dog!!!

# 18
  • Мнения: 444
Честита ни прекрасна нова темичка! МНого хубави неща да напишем в нея  Hug

# 19
  • Мнения: 6
Ето ме и мен.Благодаря!Много сладка темичка!!!  Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 6
Честита нова темичка  Party Дано я напълним само с позитивни мисли и новини. Аз исках да ви питам дали сте чували за някакво "мазило" против разкъсване на перинеума? Онзи ден на консултацията подочух някакъв разговор между две майки, но нямах възможност да попитам, защото беше дошъл моя ред за преглед. Лека вечер на всички Simple Smile

# 21
  • Мнения: 110
Не знам за Арниката,но в моята книга пише,че се препоръча чай от листа от малина.Някой за това чувал ли е?
Теди   bouquet

И аз го бях видяла това за листата, но така и не ми остана време да прочета за тях какво се казва.

# 22
  • Мнения: 9
Здравейте на всички! Чудесна тема! Лека вечер на всички!

# 23
  • Мнения: 31
ЗАПИС Rolling Eyes Страхотна темичка.Като разгледах първа страничка се натъжих,броим се на пръстите на ръката дето все още не знаем пола на бебчо.Просто живо любопитство.

Имате ли отзиви за ел.помпи за кърма newsm78

# 24
  • Мнения: 444
И аз се интересувам за масло против разкъсване на перинеума. Имам шефове от предишното раждане и знам, че вероятността точно там да имам разкъсвания е доста голяма, Та всяко инфо по въпроса е добре дошло...

# 25
  • Мнения: 133
И аз се интересувам за масло против разкъсване на перинеума. Имам шефове от предишното раждане и знам, че вероятността точно там да имам разкъсвания е доста голяма, Та всяко инфо по въпроса е добре дошло...
Аз имам само 3 шева от предишното раждане, но все пак и на мен ми е интересно за този крем да разбера.
А моята помпа беше ръчна и ми беше доста зор докато опъвах, та сега и аз мисля да си купя електрическа.

# 26
  • Мнения: 6
Не знам за Арниката,но в моята книга пише,че се препоръча чай от листа от малина.Някой за това чувал ли е?
Теди   bouquet

За листата от малина и аз съм чувала. Дори накарах баща ми да ми намери, за да започна ноември месец да пия чай. За Арника... леко се страхувам от неизвестното, колкото хубаво съм чула, толкова и лошо. Но чая мисля да го пия. Все пак е билка, не мисля че ще навреди. Ето какво открих за листата от малина. http://www.rodilnitza.com/blog/pregnancy/herbs-in-pregnancy/

# 27
# 28
# 29
  • Хасково
  • Мнения: 77
запис

Общи условия

Активация на акаунт