Сънища - доколко вярвате в тях?

  • 14 980
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 846
Въпросът ми е доколко вярвате в сънищата и търсите в последвалите събития съвпадения? Когато сънуване, проверявате ли какво означават те? Правят ли ви по-тревожни "лошите" сънища?
Вярвам в моите сънища. Много пъти се оказват истина.

# 46
  • Мнения: 71
Не вярвам моите да крият нещо пророческо иначе сигурно и такива хора има. Случвало ми се е доста пъти да сънувам дадена ситуация или разговор и да се случи едно към едно (като дежа вю), но немога да различа обикновените от тези сънища. Сега имам лични търкания с един човек и всяка вечер го сънувам, но сме в добри отношения в съня си Grinning незнам и аз, но е много дразнещо

# 47
  • Мнения: 1 894
когато сънувам нещо хубаво, искам да се сбъдне и вярвам. когато е нещо лошо или с лошо тълкувание - не искам и тогава не вярвам. и в двата случая почти винаги се сбъдва според тълкуванието... та като цяло с времето си желая да не сънувам изобщо и често го постигам като си лягам пребита от умора.

# 48
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
.... та като цяло с времето си желая да не сънувам изобщо и често го постигам като си лягам пребита от умора.
Това, че не си спомняш, не означава, че не сънуваш.

# 49
  • Мнения: 654
Дали вярвам или не,не съм сигурна.
Но има такива дето ми държат влага дълго време.
В моите сънища все се е случвало да шофирам като пилот от Формула 1.
Все бясна скорост и усещането,че ще се разбия всеки момент.
Показвам завидни умения Laughing които не смея да покажа в действие.

# 50
  • Мнения: 1 894
.... та като цяло с времето си желая да не сънувам изобщо и често го постигам като си лягам пребита от умора.
Това, че не си спомняш, не означава, че не сънуваш.

важното е да не си спомням

# 51
  • Мнения: 334
Въпросът ми е доколко вярвате в сънищата и търсите в последвалите събития съвпадения? Когато сънуване, проверявате ли какво означават те? Правят ли ви по-тревожни "лошите" сънища?

Вярвам в моите сънища много откакто сънувах, че се омъжвам с черна рокля и рошава, а гостите бяха всички в черно и след 2 седмици почина бащата на годеника ми, е сватба нямаше, отложихме я, и в последствие се разделихме, според мен това е някакъв "знак" от незнам кой и аз, че този човек не беше за мен.
Имам и други примери много за сънищата ми и винаги ме насочват към верния път, ако така мога да се изразя.

# 52
  • Мнения: 14 453
Често сънувам.Помня сънищата си,но след като се събудя се чудя какво ли значат.След време е случват неща ,които отговарят на сънищата ми.Може би подсъзнателно реалността се намесва в сънищата.

# 53
  • Мнения: 3 985
Вярвам. Не задължително с тълкувания от съновник. И сам човек може да си забележи с годините при натрапчиво повтарящи се или специфични сънища какво и как му се случва.

По тоя повод от 2 години сигурно от време на време все сънувам, че се местя да живея под наем (в действителност живея с моя и родителите му). Толкова ме ужасява идеята да давам луди пари за наеми, че се чудех защо сънувам такива глупости. Живяла съм така и бях сигурна, че не искам повече да се връщам към това...

Е, към днешна дата търся апартамент под наем. Бих била доволна ако го намеря дори по-скоро. Как се обърнаха нещата... не знам.

# 54
  • Мнения: 755
Въпросът ми е доколко вярвате в сънищата и търсите в последвалите събития съвпадения? Когато сънуване, проверявате ли какво означават те? Правят ли ви по-тревожни "лошите" сънища?

Само лошите ме тревожат, защото в повечето случаи те са като истински. Не проверявам отдавна какво значи... Сънищата имат двуяко значение- веднъж могат да ни покажат решение, а  повечето пъти са отражение на психиката ни и преживяните неща. Вярвам в онези, които ми дават решение, вярвам, че насън съм избрала правилният път.

# 55
  • Мнения: 1 127
Сънищата са ми показвали неща, които се случват в последствие - и хубави, за съжаление и лоши.
Но гледам въпреки това да не вярвам, доколкото е възможно, да не си обременявам психиката излишно. Не проверявам в съновници и тем подобни, макар, че за някои знам какво предвещават.

# 56
  • Мнения: 7 947
Въпросът ми е доколко вярвате в сънищата и търсите в последвалите събития съвпадения? Когато сънуване, проверявате ли какво означават те? Правят ли ви по-тревожни "лошите" сънища?

Не съм проверявала никога. Малко от сънищата помня, но ако са крайно негативни - да, сутрин ми е още гадно.
Обаче съм забелязала, че често сънувам онова, за което мисля или хора, които ми липсват.

# 57
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Моите сънища се сбъдват буквално , но само лошите

# 58
  • Мнения: 1 463
Да, на някои вярвам, особено когато се повтарят сходни сънища.
Например, преди да срещна първия си съпруг, сънувам, че съм хотел и се запознавам с човек със същото име, с което беше съпругът ми. После той ми казва, че ще се женим, изкарваме някакви черни тежки черни куфари във фоайето на хотела и той ненадейно изчезва.
По-късно се разведох действително с него, понеже той сам си тръгна.
Сънувам няколко пъти майка ми и баба ми, които са починали, много радостни. Искат нещо да ми кажат. Оказва се по-късно в действителност, че съм бременна.
Преди да почине дядо ми сънувам, че той реже една голяма риба с нож и приготвя ядене от нея.
Както знаем, за погребение обикновено се готви риба.
Преди да почине баба ми, сънувам, че ме гонят разбойници в една тъмна гора, много ме е страх, и на една слънчева полянка стои баба ми и казва, че няма нищо страшно, да се успокоя. Тя много ме обичаше и дори преди смъртта не искаше да ме нарани с този факт, че си заминава от този свят.
Преди да почине другата ми баба, я сънувам на брега на една голяма пълноводна река - чака някой да я преведе на отсрещния бряг.

# 59
  • София
  • Мнения: 93
аз често сънувам неща които предвещават някакви най-често лоши събития.Примерно сънувам че се карам с някого и след седмица със същия човек се караме.Обикновено усещам кой сън има някакво значение и кой не.Много често сънувам починали хора и преди време не мислех че има някакво значение това,но напоследък започвам да си мисля че има.Обикновено ги сънувам че искат я вода,я храна,я дрехи и ги сънувам докато не се отиде на гробища и след това преставам да ги сънувам.Сънувам и мои близки и приятели и доста често каквото съм сънувала им се случва,затова много рядко споделям какво сънувам.

Общи условия

Активация на акаунт