Използвате ли витамини?Какви?

  • 18 999
  • 117
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 167

Съгласна съм  Laughing, но съвета ми беше към тези които не обичат плодове.

А бе, то има и витамини и лаксативи, и какво ли не на хапчета.  Сачо за кюфтета не съм чувала.

А това, ни в клин, ни в ръкав, за какво беше?

# 31
  • Мнения: 4 459
На последък доста се интересувам от това:
http://www.vodorasli.info/page-id-96.html

http://www.vodorasli.info/page-id-100.html
Доста попрочетох,но ми е малко информацията за да взема решение.Вие какво знаете и мислите по въпроса?
От доста време се интересувам от природни имуностимоланти.Пчелен прашец,черна и червена боровинка,черен бъз(поне така го наричат тук),родопското чудо....Имам наблюдения върху ефекта им.Ако те представляват интерс за някого може да се поразтърси из нета.Според мен са за предпочитане пред чистата химия,но всеки сам си решава.Тук само обсъждаме.Нали така  Hug.

Последна редакция: пн, 05 сеп 2011, 15:56 от mamamari

# 32
  • Мнения: 121
Дали водорасли на хапченца или витамини, май е все едно и също.

# 33
  • Мнения: 11
Синтетични витамини и хр. добавки не ползвам.
Всяка седмица купувам 3 кг портокали задължително плюс 1 кг някакъв сезонен плод.
Портокалите правя на сок - сутрин 1 чаша и кафе също. Другия плод през деня по малко. По-ефикасно е сокчето от редбул и кафе. Зеленчуците като гарнитурка - веднъж седмично спанак със сирене и яйца. Салатите си вървят нон стоп. Чай почти не пия - заради алкалоидите. Освен всички полезности - специално за кожата кайсии, дини и листа босилек заради вит. А и предпазване от инфекции.

# 34
  • Мнения: 1
В един от периодите ми с голямо физическо и психическо натоварване в комбинация с недоспиване бях си купила Sargenor. Налегна ме зверски апетит, почнах да ям дори неща, които не поглеждах преди това. Стигнах до извода, че ефекта им се състои в това да почнеш да ядеш нещата, които ти набавят нужните витамини по естествен път.  Laughing

# 35
  • Мнения: 4 459
Дали водорасли на хапченца или витамини, май е все едно и също.
Едното е биопродукт с естествен произход ,извлечен от природата и изсушен,а другото си е  чиста химия.Рових доста и видях че микроводорасли се предлагат и на прах и в течни и на таблетки и капсули.Четох доста отзиви на потребители от различни търговски марки .Казват ,че когато са на таблетки не се окисляват.
Оказа се че имало коментари и в нашия форум.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=419524.0
 newsm78

# 36
  • Мнения: 4
Да,пия и то много добри Simple Smile Не се съмнявам в качеството им Wink

# 37
  • Мнения: 116
Пия понякога витамини и минерали,защото не ям плодове и зеленчуци.И макар,че си купувам евтини,усещам действието им.

# 38
  • Мнения: 121
Редактирах заглавието, защото ще бъде добре да споделяте какви витамини използвате.

# 39
  • Мнения: 4
Изпила съм доста марки .Но тази е добра.Спрямо цена-качество WinkПият се по две капсули..една витамини и една минерали Wink
http://flexfitbg.com/product_info.php?manufacturers_id=42&products_id=1395

# 40
  • Мнения: 4
Витамините задължително се приемат след храна.За да останат по-дълго време в тялото.Иначе на гладно..бързо минават и отиват в тоалетната, без да се усвоят Laughing

# 41
# 42
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Пия основно Омега-3 на Nutrilite, тази година включих и малко по-тежка артилерия - коензими на една немска фирма, Sanct Bernard.
Иначе зеленчуци хапвам доволно, но при моя начин на живот с максимално натоварване, много стрес и малко сън това далеч не е достатъчно, за отрицателно време ще си разбия здравето и ще се сбръчкам като стафида.

# 43
# 44
  • Мнения: 2 759
                            При много големи периоди без сън минавам на плодове поне за 10 дни - наспивам се бързо, повишават ми концентрацията, изпълнена съм с енергия, а спестеното време за приготвяне на храна и миене на чинии използвам за сън. Ако не ти е възможно, спри месото - има сходен ефект, макар и далеч по-малък. Прилично количество активен въглен за 2-3-4 дни също повишава тонуса (чрез бърза детоксикация на организма).

Общи условия

Активация на акаунт