Използвате ли витамини?Какви?

  • 18 958
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Взимам, особено когато забележа спад в имунната си система.

# 16
  • Мнения: 121
Ще изчакам да се включи някой, който е ползвал нещо на Solgar, щото съм се навила за тях.И две отрицателни мнения за тях обаче, са ми достатъчни, за да се въздържа.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 840
Точно витамини не, но хранителни добавки да - в момента пия MSM - съединение, съдържащо сяра. Преди години съм взимала бирена мая на хапчета, също геритамин и рибено масло. Не съм качвала килограми от тях, но аз трудно качвам по принцип.

# 18
  • Мнения: 121
Пила съм рибено масло за качване на килограми(преди 100 години), и аз не качих от тях.А тези добавки MSM?

# 19
  • София
  • Мнения: 3 840
Ами има ги и на прах, и на таблетки. Полезни са за много неща, аз ги пия най-вече за здрави нокти, коса и кожа.

# 20
  • Мнения: 12 665
Не им вярвам нито на чудодейността, нито на безобидността. 

# 21
  • Мнения: 28
Витамини не пия, но ям  плодове и зеленчуци.
Миналата година пих бирена мая - 3 месеца. Чувствах се мнооого добре. Само, че усилва значително апетита Rolling Eyes Въпреки, че за генетично слабичките няма проблем - качих 2-3 кила, но имах нужда.

# 22
  • Мнения: 61
Ами взимах преди,Центрум или Витарал ..Не е било супер редовно,но взимах.Сега понеже съм бременна,и взимам по препоръка на доки Лакталинс.

# 23
  • Мнения: 1 167
Не, не използвам.  Смятам, че витамините в блистери и кутийки са вредни. Обожавам плодове и лятото наблягам на тях. Но имам приятелка, която ги недолюбва. Моят савет е да се пият фрешове. Едва ли има човек който да не обича сокчета. Знам, че вариянта да се глътне на бързо хапче, вместо да се изстиква сок е по лесен, но трябва да се мисли преди всичко за здравето.  Peace

# 24
  • Мнения: 61
Естествено,че никое хапче не може да замени плодовете,зеленчуците и храните с високо съдържание на витамини,но чак пък вредни да са..не смятам!

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ако е само за тонус, аз пия зелен чай или мурсалски, редувам.
Качествата и на двата се невероятни и много. Усеща се влиянието им.

# 26
  • Мнения: 12 665
Естествено,че никое хапче не може да замени плодовете,зеленчуците и храните с високо съдържание на витамини,но чак пък вредни да са..не смятам!

Гледам да вкарвам колкото се може по-малко химия в организма си.

# 27
  • Мнения: 4 402
.....Няма правилен отговор да се ползват или не.Важно е какво ти е състоянието,каква е дозата и колко дълго ще я поемаш.......
Позволявам си да се самоцитирам,защото като ветеран във форума знам че е пълно с люде дето като им куца четенето,гледат да наваксат с писане и става  ooooh! Shocked #Crazy.
На вниманието на тези дето препоръчват фрешовете.И е така и не съвсем.В плодовете освен плодовия сок ,който е с високи енергийни и хранителни качества ИМА и така наречените баластни вещества.Те нямат нито хранителна нито енергийна стойност ,но помагат на организма да преработва и изхвърля ....Нещо като еквивалент на активията,но 100% естествен.Резултата е коремчето не се подува,килцата не се ''лепят'' и сте бодри и секси.Като се лишавате от тези баластни вещества нарушавате ''баланса'' и няма как да очаквате че ще се чувствате и изглеждте както когато сте изяли плодовете вместо да ги изтискате. Peace

# 28
  • Мнения: 1 167

Съгласна съм  Laughing, но съвета ми беше към тези които не обичат плодове.

# 29
  • Мнения: 12 665

Съгласна съм  Laughing, но съвета ми беше към тези които не обичат плодове.

А бе, то има и витамини и лаксативи, и какво ли не на хапчета.  Сачо за кюфтета не съм чувала.

Общи условия

Активация на акаунт