Коледни картички за децата от домовете в България

  • 16 462
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • загубено
  • Мнения: 6 493
Предлагам тази година и младежите от Защитеното да разделим, че доста станаха вече. На линия съм и за тях.

mamamia, Hug

Супер идея.
И да се знае по от рано.

# 16
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Хайде и аз тук  Hug
За 6-та поредна година ще зарадваме децата от домовете в БГ. Можем само да си пожелаем тези деца да стават все по-малко!
За сега само се събираме "изпращачките на картички", имената на децата ще имам чак другия месец по някое време.
Момичетата които искат децата същите от миналата год.ако все още пазите адресите и имената моля пратете ги на ЛС на Снежи за да ги отбележи. Peace
Знам на кой какво съм пращала миналата година, направила съм си една чудесна екселска таблица  Grinning
И както винаги ще се съобразя с тези, които искат пак същите деца, стига да са си в дома.
Миналогодишната тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=527370.0

# 17
  • Германия
  • Мнения: 8 099
И аз, ако "моите деца" са все още в домовете си, моля пак, ако ли не, нищо против да зарадвам нови  Flutter

# 18
  • Мнения: 300
Искам и аз да участвам

# 19
  • Vienna
  • Мнения: 261
И аз искам да се включа. Досега не съм го правила.

# 20
  • Мнения: 187
И аз искам да се включа. Досега не съм го правила.
И аз не съм го правила- може ли малко инфо!!!
Страхотна идея, поздравления!

# 21
  • Мнения: 332
 и аз на опашката, колкото деца дадете, но ако дечицата 'ми' са все още в дома, бих искала, на тях. Иначе съм без претенции, кои ще зарадваме
Sneji, благодаря! aniji -  и на теб за темата!   bouquet

относно инфото - аз накратко, поправете ме, ако греша някъде...
 Sneji изпраща имената и адресите на децата, на всеки желаещ. Изпращаме картички, надписани с пожелание за всяко детенце, според възрастта му - купени, ръчно направени, нарисувани - според желанието и времето.  Не слагаме допълнително лепенки, малко играчици, примерно, или други неща, които биха накарали дечицата, които са получили от друг картички, да ревнуват, защото имат по-малко.
Плюс една картичка за персонала, и 1 или 2 празни, ако някое детенце не е плочило, да може директорката или учителката да надпише и за него.

Доколкото си спомням, голяма част от мамите тук, слагат всяка картичка в отделен плик, надписана с адрес и име за всяко детенце, плюс допълнителните. След това всички се слагат в по-голям, и така се изпращат до директорката, на андреса на дома. И аз така направих.

Последна редакция: пт, 09 сеп 2011, 16:29 от Алекси

# 22
  • Мнения: 1 959
Алекси благодаря ти че си го написала   bouquet така се процедира наистина за да няма ревност между децата.

# 23
  • Мнения: 1 959
И аз се записвам.

Четох в Бг пресата скоро, че директорката на дома, където аз бях пращала,
е под разследване за тормоз над децата. Почувствах се  Sick

# 24
  • Мнения: 1 959
Наистина ли?Дано скоро вече не съществуват такива домове.Стана ми така жал за тези онеправдани деца.А директорката защо ли не ме оставят с нея за 2-3 мин на саме в една стая.

# 25
  • загубено
  • Мнения: 6 493
Защо ми се върти нещо,че Криси спомена миналата година че ще затварят
домовете в този им вид.
Дано стане скоро.

# 26
  • Мнения: 1 086
Нови приемате ли?

Аз мисля, че на 10 деца мога да пратя без проблем.
Искам да попитам кога горе долу пращате картичките?

# 27
  • Мнения: 2 786
Мисля да ги пратя края на ноември, за да пристигнат преди лудницата в пощите покрай Коледа.

# 28
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз бих желала да се включа тази година като нова чужбинска мама. С удоволствие ще изпратя 10 картички на децата.

# 29
  • Мнения: 8
Здравей Aniji, вклю4вам се и аз - на опашката.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт