За "почерпките" във форума....

  • 7 624
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Е, не е само в отчетните и в "Споделете". Аз там не ходя, така че със сигурност съм го видяла това в друга тема.

Октопод, сега ме караш да се замислям - виждала съм подобни неща в "Кино и телевизия", дори в Клюкарника вчера имаше някакви честитки по повод празника.

# 16
  • Мнения: 3 634
виждала съм подобни неща в "Кино и телевизия", дори в Клюкарника вчера имаше някакви честитки по повод празника.

Темите в Хоби също са отчетни по същество.

# 17
  • София
  • Мнения: 23 097
Изобщо не ме дразнят почерпките, тъй като не участвам в теми с такива  Peace

# 18
  • Мнения: 3 913
Аз участвам. И аз съм слагала. Постепенно започна да ме отегчава. И поспрях. Понякога ми се струва, че в някои отчетни теми разговорите на практика са много бедни. Половината от 50-те страници май свършват с картинките. Лошото е, че като е така разпространено, ако случайнио не поздравиш другарчето си с букетче за неговия рожден ден ще вземе си помисли, че не го уважаваш.

 Има само една потребителка, чиито картинки гледам с усмивка. Сутрин изнамира чаша кафе с изглед отзад. Това я забавлява. И на мен ми харесва. Но в по-голяма част от случаите пастите и Вискитета са твърде семпъл разговор. Като няма какво да кажеш... Като никаква конкретна и оформена мисъл на се закачва из мозъчния ти поток... Е, всъщност има мисъл де - гадната шефка, епилаторът, фризьорката, миУОтО (или както там е форумната мода да се изписва тая безумна дума)

# 19
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 406
 Дразни ме. Детска градина - " а пък аз днес имам роЗден ден "......В такива случаи чета темата по диагонал( от тук- от там). Аз всъщност и двата модела не ги разбирам - и тези дето си просят поздравленията и тези дето им  ги дават.

# 20
  • Мнения: 2 161

Шанел, пръсни и с някакъв парфюм, какъвто никога няма да мога да си позволя.
За рождения ти ден, но възможно е и да можеш да си го позволиш, незнам...


 

# 21
  • Мнения: 61
Не ми прави впечатление..Все ми е тая,с почерпки или не.Наистина това със "запис"-а ме дразни повече..

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Не се дразня.
Когато нещо не ми харесва не го чета, не го разглеждам и не му обръщам внимание.

# 23
  • Мнения: 723
В темата за "Многодетните",една моя съгражданка всеки ден"открива" деня със снимка на кафе и невероятен пост,не само,че не ме дразни,но ми и харесва,
Усмихнат ден,момичета.....

# 24
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И аз съм пускала такива постове, в теми, където пищещите се знаем от дълго време и сме си изградили някакви трайни впечатления. Не съм забелязала някой да се дразни, нито аз съм се дразнила на подобни постове от другите Wink.

# 25
  • Мнения: 3 371
не ме дразни, но ми е ужасно изкуствено. особено ако е всекидневно повтарящо се.
по-скоро са ми смешни охканията от рода на  - ау, колко е вкусно, прекрасно, взимам си 5 парченца, ей онова бонбонче вляво за мен и други подобни лиготии.
иначе, ако някой 'почерпи' онлайн за рожден ден или друго случило му се значително за него събитие еднократно, е мило.

дразня се от настъпилата мода ли е, не знам какво е, когато се обръщаш към някого да му болдваш ника. всеки път имам гадното усещане, че ми крещят и ми го натъртват. чувствам се ужасно.

# 26
  • Мнения: 3 634
дразня се от настъпилата мода ли е, не знам какво е, когато се обръщаш към някого да му болдваш ника. всеки път имам гадното усещане, че ми крещят и ми го натъртват. чувствам се ужасно.

Това не е мода и не е ново, а по-приемливия начин да се обърнеш към някого вместо да правиш в цитат на цитата цитат и така до безкрай, както често се случва в ДиС.

# 27
  • Мнения: 12 667
Много се дразня от неупотребата на главни букви.  Все едно не сме достойни да ни се каже Добър ден. Малка разлика, но колко приятно.

# 28
  • Мнения: 477
Аз пък не разбирам хората дразнещи се от толкова незначителни неща.Ако започна да се дразня и нервя за нещата във форума....... ooooh!  ooooh!  ooooh!

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Аз пък не разбирам хората дразнещи се от толкова незначителни неща.Ако започна да се дразня и нервя за нещата във форума....... ooooh!  ooooh!  ooooh!

Точно това щях да пиша ... Peace
Явно съм непукист - нищо и никой не ме дразни. Ако някой или нещо не ми харесва, просто го игнорирам.

Общи условия

Активация на акаунт