Деца, преждевременно родени, но със сила надарени - 2

  • 38 156
  • 757
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 54 460
Моя е Simple Smile Може да пием по един коктейл довечера Simple Smile
Почерпете се за последната ми 3-ка в годините. УжасТ.

Честит рожден ден !  bouquet
Много здраве и щастие ти желая !  Heart Eyes
И стига с това черногледство , тази цифра ще я казваш през следващите 10 години !  Peace
( една лекарка ми го каза )  Wink Wink Wink

# 31
  • Мнения: 729
Честит рожден ден, Танче   bouquet

Успешна учебна година на всички ученичета  Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 1 711
Честит рожден ден и от мен!   bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 39 771
Мина и замина. Е все още цяла една година ще имам 3ка в годините си Simple Smile
А га бехме млади...

Утре Джони ще води Алекс до градината, аз ще се занимавам с Дияна.
Дружинката от детската градина, т.е. деца и майки дет се познаваме от почти 10г ще се събираме в парка. Да видим кой колко е пораснал от предишния 15ти септември Simple Smile С някои майки вярно се виждаме от 15ти на 15ти и понякога в края на учебната година.

Алекс не знам дали ще тръгва от утре. Или ще го оставят в градината, или ще го върнат Simple Smile
Поне 1вия ден няма да рева Simple Smile

Успешна учебна година на учениците, и на родителите им Simple Smile

# 34
  • Мнения: 54 460
Честит първи учебен ден на малки и големи учници ! Hug Hug Hug
Много шестици в бележниците ! Peace

# 35
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Честито и от мен на учениците и на техните родители   bouquet

# 36
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
По повод сръбската скара /аз нали съм до границата, та да кажа/ - има хубави кръчми и в Цариброд и в Пирот. Но в Цариброд има и много магазини на производители, откъдето можеш да си вземеш страхотна сръбска скара /ако искаш може и да ти я изпекат на място/, има и супер пушено месо - все едно е домашно, а не бъкано с изкуствен пушек като нашето. Има и разни други екстри като пълнено прасенце... Оххх, аз да се позабърша малко... Embarassed

# 37
  • Мнения: 64
Искам да ви кажа, че трябва да бъдете горди и щастливи майки, всички вие ,който имате недоносени деца. Защото найстина,тези деца са надарени с много сила и късмет.
Казвам ви го от опит.Аз съм родена в 7 месец недонесена близначка,те винаги близнаците се раждат недоносени.Моят брат-близнак/лека му пръст/,че го споменавам е починал на 6 ден. той се ражда без един бъбрек. Аз съм била много болна, едва се ме спали, много лекари са ме отписвали,казвали са на майка ми, че няма да мога да виждам,няма да чувам,но явно има някаква висша сила- недонесените деца ,явно Бог ги пази много.да 3 години съм лежала по болниците.
на една годинка, съм получила кръвоизлив, и ме оперират, като ме разрязват виждат, че към моя далак имам още един по-малък далак, и лекарите си го обясняват по някъкъв начин с близнака,който се е родил без един бъбрек,но вече 27 години съм жива и здрава.Вярно е живея без един орган, но съм мнго щастлива ,а и винаги си вървя с късмета.При мен нещата лесно стават,не се мъча мнго и наистина вярвам, че има голям късмет, още от малка с всички болести който съм прекарала като малка и операцията. На недоносените деца не трябва да се гледа под руг начин,те са си съвсем нормални деца,като другите,защото повечето смятат хора, като са недоносени ,че имат разни отклонения,но не е така с много вяря и любов и тези деца имат свой собствен живот.Истински съм щастлива, че съм жива и здрава и брагодарна на лекарите,който като малка са ме спасили,и са мми дали нов живот да живея. Имам син на годинка и 3 месеца и от това няма нищо по-хубаво на този свят.Затова найстина се възхищавам на майките с недоносени деца, защото са геройни, а децата са родени със сила и късмет и наистина е така.

# 38
  • Мнения: 54 460
Valeria84 ,    bouquet

Поздравления за всичко , което си написала !  Hug  Hug Hug
Пожелавам ти късметът винаги да е с теб ! Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 64
благодаря, Хепи мама! Нека и твоите деца имат много късмет и са живи и здрави.

# 40
  • Мнения: 54 460
благодаря, Хепи мама! Нека и твоите деца имат много късмет и са живи и здрави.

Благодаря !  bouquet
Моето дете е също като теб - седмаче и ,  благодаря на Бог , е здраво , умно и с късмет ! Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 64
ти си ми съгражданка.и аз съм от пловдив

# 42
  • Мнения: 54 460
ти си ми съгражданка.и аз съм от пловдив

Да ! Heart Eyes
Днес открихме учебната година .  Grinning
Дъщеря ми е най-високата в класа от момичетата .
Никой не може да предположи , че беше само 1430г / 40 см . Peace

# 43
  • Мнения: 64
Честита ти първокласничка,нека бъде жива здрава,щастлива и много умна ученичка !

# 44
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
И моят е най-висок.

Общи условия

Активация на акаунт