Деца, преждевременно родени, но със сила надарени - 2

  • 38 154
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • София,
  • Мнения: 4 267
Пу, пу да ти е жива и здрава!   bouquet
Успешна НИ учебна година на всички майки на дечица и най вече на учениците ни де - малки и големи, доносени, недоносени, всички да са си акъла, да са здрави и да им върви по вода!!!

Тани честит ти рожден ден на патеричка, но от сърце, радвай се на още една последна ..., и аз вече броя обратното броене на тройката към ....  Tired. Ама то е важно не на колко си а на колко се чувстваш!!! Hug
Орелия утре на линия ли сте със Стефчо - питам или да си нося учебниците с мен и да си чета Wink.
Моля в събота да МИ стискате палци, Praynig Praynig Praynig

# 46
  • Мнения: 54 457
Честита ти първокласничка,нека бъде жива здрава,щастлива и много умна ученичка !

Благодаря , да ти се връща !  Heart Eyes
Но тя е вече 6 клас !  bowuu

Дани , благодаря и на теб !   bouquet
Да са живи и здрави всички деца , само радост да ни носят ! Hug Hug Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 39 771
Завърши 1вия ни учебен ден, и двамата са много доволни. Алекс само за "детка гадина" говори Simple Smile Слушал, ял и спал. Само памперса ги притеснява. Но има доста пикльовци в тяхната група, няма да е единствения Simple Smile
Ще вземем протектор за матрака. За сега е ок.

# 48
  • Мнения: 3 539
Честит първи учебен ден на всички с ученици и успешна учебна година!
А ние сме със стомашен вирус / с разтройство и повръщане, но без Т/- първо таткото, после майката, а накрая бебката.  Тя е много интересна - ходи, ходи /хваната за моите показалци/, отвреме на време спира, и ака детето. Но днес само 2 пъти беше течно и не е повръщала. И засега се оправяме само с мляко, ябълки и чай, то друго и не хапва. Обаче не спира да иска да ходи, но понеже не може, аз я ходя. Горкия ми кръст

# 49
  • Мнения: 64
добро утро! заповядайте на кафенце с мен Heart Eyes
Дано, Мими се оправя по-бързо от този вирус,кофти е като ти е болно детето.Ние преди 2 седмици бяхме така,разстройство, но без Т и аз си мислех, че е вирус, незнам какво беше,може и от зъбите да е било.Но пихме прахча и сироп и се оправи.Сега малко ще се поразходим, да хванем хубавото врече, че вече, ще се разваля времето и ще сме само у нас. лек ден на всички.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 965
Вчера не ми остана време да пожелая на всички ученици (малки и големи) успешна учебна година и много натрупани знания (оценките са малко или много субективни)!
АнМари, честито помъдряване.   bouquet
Браво на Алекс за първия му ден в градината. Дано и днес е така.
laurentin, бързо оздравяване ви желая.
Дани, ще ти стискам палци в събота!

# 51
  • Мнения: 54 457
Вики , честита годишнина и от мен !  bouquet С голямо закъснение ! Embarassed

Браво на Алекс ! Heart Eyes Има деца , които бързо се адаптират , дано да е от тях ! Peace
Дани , стискам ти палци за утре , но не се съмнявам , че ще се справиш ! Hug

Мими да оздравява бързо ! Много се радвам , че ходи ! Heart Eyes

ВалерияHug

Хубав ден ! Hug Hug Hug

# 52
  • Мнения: 64
happy_mama, приятен ден и на теб! Сигурно си изпратила ученичката на училище вече,зависи коя смяна е.Моя синковец закуси и заспа, после като стане ще излезем.Хайде сядам да чета, хубав ден на всички.

# 53
  • Мнения: 54 457
Ученичката е 1 смяна този месец . За моя радост и изненада се събуди сама . Grinning
Дано да е така , че миналата година я подканвах по няколко пъти . Blush
Приятна разходка ! Hug

# 54
  • Мнения: 2 070
Мамчета, не мога да не споделя този миг с вас Simple Smile
Ади е първокласничка Heart Eyes
Малкото ми чудо, родено 1300гр. е госпожица ученичка
Пожелавам и на вас, да посрещтнете този миг без страх и съмнения,
че малките ни слънца са по-различни от другите доносени деца
http://media.snimka.bg/9386/025027397.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/9386/025027376.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/9386/025027377.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/9386/025027340.jpg?r=0

# 55
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
http://media.snimka.bg/9382/025019842.jpg?r=0 и аз да покажа моят шестокласник по-висок и седмокласниците - парола 111

# 56
  • Мнения: 54 457
Пали ,  Hug

Честита първокласничка ! Да ти е жива и здрава !  bouquet

DorothyHug

И моята щерка така се извисява с една глава над другите ! Heart Eyes

Да са живи и здрави децата , порастват и тревогите са само спомен . Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 39 771
Пали, да ти е жива и здрава порасналата ученичка Simple Smile Да ѝ върви по вода Simple Smile

Алекс днес мислех да не го пускам на градина. Той се тръшка и реве, че иска Simple Smile Като го приберем следобед ще го водя при педиатърката. Струва ми се надут в бузата, каза че го боли. Дано е от зъби.

# 58
  • Мнения: 64
Пали, честита ти първокласничка, жива и здрава, и да е много умна!
Найстина е голяма госпожица, видях снимкта и много красива, само да те радва.
Дороти, честит ти ученик и на теб.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 711
Малко със закъснение, но да са ви живи и здрави учениците на всички, да н еви ядосват и много шестици да носят   bouquet

АнМари, радвам се че Алекс му е харесало в ДГ. За памперса не се притеснявай, ще свикне. В нашта група до последо все още имаше дечица, които се напишкват. а на него пробили ли са му последните кътници, може от тях да е, ако избиват.

Ние също нямаме търпение за детската градина, от вчера са се затръшкали да ходят и сега броят всеки ден колко дни остават още  Joy Ама като ги знам, ще походят малко, ще и омръзне и пак ще искат в Пумпелина да си ходят...

Общи условия

Активация на акаунт