Кому е нужно това???

  • 13 398
  • 299
  •   1
Отговори
# 30
  • Несебър
  • Мнения: 195
Ами аз лично ако трябва да съм честна не можах да повярвам на написаното и именно за това не се сдържах и реших да попитам правилно ли съм разбрала.А иначе и аз всеки път когато видя или чуя сватба си спомням с умиление за нашия ден.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Кое не можа да разбереш, мило? Че вдигането на кански шум в ранен час в почивен ден е дива селска проява ли?

# 32
  • Мнения: 6 646
Кое не можа да разбереш, мило? Че вдигането на кански шум в ранен час в почивен ден е дива селска проява ли?
А дали пък ти не можеш да вденеш ,че твоите думи са точно така проява  newsm78
Знам ,че няма да го схванеш ,споко .
8,30 не е ранен час , странен ми е затова ,че булката трябва да станала в 04ч примерно за да приготви ,но не и за вдигане на шум.
В този час комшията съвсем спокойно може да си започне ремонта .
Не мога да разбира само как някой ,който ръси обиди без въобще да се замисли може да се мисли за нещо по-различно от див селянин ?

# 33
  • Мнения: 3 405
Като коне с капаци сте (или пък конски паци  Mr. Green).
Кому е нужно - три въпросителни. Нужно е на конкретните сватбари.
Голямо раздразнение, значи.

# 34
  • Мнения: 2 817
Шоуто почна, а аз требе да излизам! Laughing

Ииии, несправедлив живот.
Признай,че се тъкмиш за следобедно-вечерна тупурдия/сватба/, съседскоугодна и времеподходяща....?Да не скапем викенда на квартала, я.  Crazy

# 35
  • Мнения: 5 370
Ами ще ме прощавате, ама защо  е нужно още 1000 души, да речем, да разберат звуково, че 'щерка се с мама прощава'?

Защо?

# 36
  • Варна
  • Мнения: 18 112
На мен обичаят ми харесва! Grinning Особено ако се жени някой друг. Моята сватба беше само в гражданското и на ресторант. Даже булчинска рокля нямах.
Сватби от този тип ми се струват мъчение за организиращите и участниците, но пък нямам нищо против да им се радвам. Приятно ми става да чуя подобна дандания, пък било то и рано сутрин. Peace

# 37
  • Мнения: 3 405
Вижте к'во. На когото се нравят диви селски прояви да иде да живее на село. Там е тихичко  Laughing
И сватби няма много - много, 'щото младежта се е изселила в градовете.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 18 112
Вижте к'во. На когото се нравят диви селски прояви да иде да живее на село. Там е тихичко  Laughing
И сватби няма много - много, 'щото младежта се е изселила в градовете.

Не става.  Mr. Green
Не разбирам, като не ви харесва какво толкова ви пречи? Не се случва често или всеки ден. Милион пъти предпочитам такова събитие, пред виенето на сирени, линейки и свиренето на спирачки.

# 39
  • Мнения: 599
Милион пъти предпочитам такова събитие, пред виенето на сирени, линейки и свиренето на спирачки.

И аз, особена като чувам всяка излетяла линейка, щото са ми наблизо.

# 40
  • Мнения: 3 405

Да, по-лесно е да се пусне тема при всяко провикване на комшията отсреща и колко дразнещо е това комшийско поведение  Laughing
Един не пусна тема колко се радва, че деца играят под балкона му (примерно) Simple Smile

# 41
  • Мнения: 5 370
Вижте к'во. На когото се нравят диви селски прояви да иде да живее на село. Там е тихичко  Laughing
И сватби няма много - много, 'щото младежта се е изселила в градовете.
Напротив, такава сватба се прави точно на село. С дългите му софри, кърпи на раменете на кумовете, петел на рамото и так далее.

Обаче я да ви забия и аз колчето.

Като ще следваме традицията, начееее, требе и белия чаршаф с червеното цветенце да покажем....на съкварталците!
Е там кво прайм?

# 42
  • Мнения: 2 931
Обаче я да ви забия и аз колчето.
Като ще следваме традицията, начееее, требе и белия чаршаф с червеното цветенце да покажем....на съкварталците!
Е там кво прайм?
Joy Joy Joy
Е, как какво, търсим петльова кръв и следваме традицията  bowuu

# 43
  • Мнения: 2 817
Ами ще ме прощавате, ама защо  е нужно още 1000 души, да речем, да разберат звуково, че 'щерка се с мама прощава'?

Защо?
Е, как защо - да обършем и ний една сълза от умиление, че чедото ни го взимат, пък и тридневната клюка след това ще ни носи на гребена на вълната - как било, що било, колко било. Иначе коментаторските /да не сложа другата дума/ пейки пред блока ще замлъкнат. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 5 370
Искаш да кажеш, че ще заколим пИтела на кума?  Shocked

Отивам вече на фризьор!

Общи условия

Активация на акаунт