Lady popular 6

  • 53 954
  • 769
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 247
Аз след 2,3 дни ще съм на 16 ниво и ми трябват още около 200 победи, за да достигна 500  Embarassed . Ако някой може да ми помогне ще съм благодарна, че иначе се очертава доста време да се мотам и на това ниво.

 Защо не ми излизаш с този ник Sara_parcker излиза ми лейди без С Sara_parker на 15 ниво, това ли си ти?
[/quote]

Да, аз съм. Не знам защо, но името ми в търсачката излиза без С, вчера го забелязах.

# 31
  • Мнения: 21
Ехее докато се обърна и сте изписали 3 страници  Hug
И аз да кажа че имам нужда от 400 дуела, но също така помагам, на който има нужда, така че пращайте смело  лейди dessyta_az на 34 ниво съм

# 32
  • Мнения: 41
Пращай ми, също така всеки, който има нужда от дуели да ми праща Simple Smile
И да помоля и аз за още малко помощ, имам да правя още 2000 дуела  Blush

# 33
  • Мнения: 247
mishleto_85, прати ми дуелчета, ще помогна.

chipolita , пратила съм ти няколко дуела, като ги изиграеш ми прати още ако имаш нужда.

# 34
  • Мнения: 41
Десита, ако искаш прати ми модни, защото на женски те бия Simple Smile
би_би_то, пратих ти малко женски, ако можеш прати ми още Simple Smile
И да благодаря и тук на лейди Cuteangel   bouquet за помощта

Последна редакция: пн, 12 сеп 2011, 15:23 от mishleto_85

# 35
  • Мнения: 3 725
Пращайте ми женски дуели, ще помагам. Лейди Dalek   Simple Smile на 13 ниво съм. Аз скоро май няма да имам нужда от дуели, че както се оправям с парите... ooooh!
  bouquet

# 36
  • Мнения: 0
Здравейте! Трябва ми малко рейтинг.Може ли да гласувате за лейдито ми? Името и е Misss_lora. Пишете връщам! Приятен ден!

# 37
  • Мнения: 72
Уфф  ooooh! чак сега видях , че има нова тема .. много съм пропуснала ..  Shocked

# 38
  • Мнения: 26
Мамо Божке пращам ти 20-30 женски ! Embarassed

# 39
  • Мнения: 41
izabelatka_00, ще ти пратя малко женски дуели  Simple Smile, че ми трябват още около 900 Simple Smile
Нали нямаш нищо против, ако искаш прати ми модни

# 40
  • Мнения: 925
Уфф  ooooh! чак сега видях , че има нова тема .. много съм пропуснала ..  Shocked
И аз така  ooooh! Мерси за темата   bouquet

# 41
  • 50%:50% В страната на мечтите:В реалността
  • Мнения: 3
Аз след 2,3 дни ще съм на 16 ниво и ми трябват още около 200 победи, за да достигна 500  Embarassed . Ако някой може да ми помогне ще съм благодарна, че иначе се очертава доста време да се мотам и на това ниво.

Защо не ми излизаш с този ник Sara_parcker излиза ми лейди без С Sara_parker на 15 ниво, това ли си ти?
Да, аз съм. Не знам защо, но името ми в търсачката излиза без С, вчера го забелязах.


bi_bi_to, имате поща.  Simple Smile За дуелите става дума.

# 42
  • Мнения: 0
Аз чак сега се записвам. Искам да ви помоля за помощ, защото съм на 13 ниво и ми трябват 200 победи, а имам само 107 в женски/ моден дуел. Моля ви някоя мила лейди да ми помогне аз все някак ще върна услугата. Аз се пиша Hality121 или halyyyyyyy не съм сигурна. Благодаря предварително.

Последна редакция: чт, 15 сеп 2011, 17:55 от halyyyyy

# 43
  • Мнения: 124
Помощ още 461 дуела ми трябват #Crazy

# 44
  • София
  • Мнения: 34
Добър вечер!Пращайте дуели ще помагам.Десита ако ти трябват прати повече.Daradru



На мен ми е интересна изненадата.Явно няма такава  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт