Lady popular 6

  • 53 963
  • 769
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 802
Момичета имате ли проблем с  темата едвам отварям 44 страница от темата ... постояно ми сигнализира за опасен вирус и ми изключва и само на тази страница  .... само при мен ли е така  newsm78 newsm78

Не, явно е нещо от твоя компютър  Peace

# 661
  • Мнения: 15
Възможно е  Добре че преминахме вече на 45 страница Simple Smile Laughing

# 662
  • Мнения: 21
И мен на предишната страница ме предупреждаваше за вирус  Peace и не ми я отваряше, но аз и не настоявах де  Mr. Green

# 663
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Ето и целите на 73 ниво ако ви интересуват:
  1. Сменете своя външен вид най-малко 100 пъти на това ниво-Посетете фризьорския салон и си сложете най-подходящия грим за Вашия стил.
  2. Скъсайте с гаджето си
  3. Танцувайте най-малко30 пъти на това ниво.

Успех!

Последна редакция: пн, 26 мар 2012, 20:38 от valentina_bd

# 664
  • Мнения: 0
Помощ! за нивото ми трябва да имам 500 дрехи... а аз имам само 434. Свършиха ми $ някой знае ли как да изкарам по-бързо повече (освен гадже,работа,дуели със залог и мини игри) baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 665
  • Мнения: 1 558
Днес съм егати късметлийката - спечелих си роклята от Оскарите в яко червено  newsm44 ,а от Мистериозния бутик ми се падна супер сладурска чантичка,също в червено.... newsm68

# 666
  • Мнения: 1 444
Ох, аз в този Мистериозен бутик току-що си изхарчих парите, голямо съм зле. И колкото повече губя, толкова повече цъкам - сигурно не им е лесно на комарджиите...
TraYkovA, честита рокля! : ))
Ти в бутика от кои кутии отваряш?

patyytap, аз съм в същото положение, само че трябва да имам 200, а аз имам 110 дрехи. Ако откриеш начин - свиркай.  Simple Smile Аз освен изброените от теб, само за смс се сещам, какъвто няма да пратя.

Утре нова булка - нов късмет и рокли за всички. Party

# 667
  • Мнения: 6
Ох, аз в този Мистериозен бутик току-що си изхарчих парите, голямо съм зле. И колкото повече губя, толкова повече цъкам - сигурно не им е лесно на комарджиите...
TraYkovA, честита рокля! : ))
Ти в бутика от кои кутии отваряш?

patyytap, аз съм в същото положение, само че трябва да имам 200, а аз имам 110 дрехи. Ако откриеш начин - свиркай.  Simple Smile Аз освен изброените от теб, само за смс се сещам, какъвто няма да пратя.

Утре нова булка - нов късмет и рокли за всички. Party

Аз купувах от най-евтините-чорапки по 9 лейди долара-всички цветове и разни подобни за да направя бройката на дрехите.

# 668
  • Мнения: 165
Цитат
Аз купувах от най-евтините-чорапки по 9 лейди долара-всички цветове и разни подобни за да направя бройката на дрехите.
Аз фибички и гривнички по 9 долара Laughing

# 669
  • Мнения: 136
patyytap и MondoCane ,  ако искате пишете ми направо в играта (Epato), за да ви прехвърля пари  Hug  Аз съм със 150 000, а влизам само колкото да не ми умре лейдито, няма смисъл да отлежават така или иначе не трупат лихва  Laughing

# 670
  • Мнения: 925
Ох, аз в този Мистериозен бутик току-що си изхарчих парите, голямо съм зле. И колкото повече губя, толкова повече цъкам - сигурно не им е лесно на комарджиите...
Уф, и аз съм същата  ooooh! За това съм вечно без пари  Whistling
П.П. Пак не мога да вляза  Crossing Arms Някой друг да има същия проблем ?

# 671
  • Мнения: 165
и аз не мога да вляза тази сутрин Crossing Arms

# 672
  • Мнения: 1 558
Аз току що влязох без проблем.  Peace

Ох, аз в този Мистериозен бутик току-що си изхарчих парите, голямо съм зле. И колкото повече губя, толкова повече цъкам - сигурно не им е лесно на комарджиите...
TraYkovA, честита рокля! : ))
Ти в бутика от кои кутии отваряш?

Предимно от 100 долара,рядко от 300.  Mr. Green Но мисля,че чантичката ми се падна точно от 300.... newsm78

# 673
  • Мнения: 32
Има ли желание някой да ми помогне с дуелите. От много време не мога да си мини нивото. Трябват ми още 75 дуела. Лейдито ми се казва Siana2012. Ако някой също има нужда от помощ нека ми пише.  Peace

# 674
  • Мнения: 1 444
Наистина е мистериозен този бутик, не може да се отрече.  Grinning

Мерси ви за съветите за дрехите. ((: Значи сега ще се напълня с чорапи, фиби и обувки от 9 долара. Аз бях решила като ме карат да купувам дрехи, да купувам от тези, кито после пък ще ми трябват за костюмите и като дойде съответното ниво да съм с изпелнена цел. ;p

Елеасара, благодаря много : )), много мило : ), но не бих ти взела парите, ти сега не играеш, но може да се засилиш по някое време. То и мойто лейди е на 300 дни, но реално играя от около месец и половина. Иначе съм влизала чат-път и всеки път подпираше системата.

Danaq27 , бих ти помогнала, но аз не мога да търся лейдита в играта. Когото и да потърся ми изписва, че въпросната лейди е наказана. Пробвах с такива, които са ми в приятелите и знам, че са ок и не са наказани, но пак ми се появява същата табела... Не знам дали е само при мен или е от играта - тя напоследък доста често издиша, а и като цяло си е доста бъгава.

Последна редакция: вт, 27 мар 2012, 11:43 от MondoCane

Общи условия

Активация на акаунт